Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
Mycie i czyszczenie fasady.
ID linku 14860
Tytuł Mycie i czyszczenie fasady.
Url http://www.roboty-wysokosciowe.pl
Opis Nasza brygada skutecznie, ekspresowo i pewnie wyeliminuje zalegający śnieg z Twojego dachu. Przez stosowaniu metod dostępu alpinistycznego i podnośników koszowych jesteśmy w stanie odśnieżyć każdy dach.Odśnieżanie dachów dodatkowo likwidowanie sopli.Montaż i rozbiórka - konstrukcji stalowych, rynien także rur spustowych, instalacji odgromowych.Odnowienie tynków.Mycie dodatkowo czyszczenie: Elewacji szklano-aluminiowych, Elewacji kamiennych, Świetlików okiennych.Usuwanie sopli także nawisów śnieżnych z budynków.Malowanie przeciwrdzewne masztów i konstrukcji pod okablowaniem.Skuwanie odpadającego tynku z fasady.Składanie systemów odstraszających ptaki (kolce, siatki).Nasza brygada również funkcjonalnie i bez ryzyka usunie sople, zalegający lud rynnach także udrożni rynny spustowe.Odśnieżamy wszelkiego typu dachy: płaskie, nachylone i zupełnie spadziste dodatkowo spadziste.Narzędzia które użytkujemy dobierany jest indywidualnie w zależności od poszycia dachu np. dachy membranowe odśnieżamy odśnieżarkami z gumowymi i plastikowymi końcówkami.Składanie reklam wielkoformatowych.Malowanie fasady (jednolite, wg szablonu, logo firm).Likwidowanie niebezpiecznych gałęzi.Odkurzanie konstrukcji w obrębie hal wytwórczych.Uszczelnianie płyt elewacyjnych.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wycinka drzew   częstochowa   śląsk   wysokościowe   mycie okien na wysokości   alpinizm przemysłowy   mycie elewacji   usuwanie sopli   prace na wysokości   odśnieżanie dachów
Data Jan 11, 2012
Imię kontaktowe Edrock
Email wyślij email do Edrock
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. kolumny DSM
  Firma Aarsleff Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w Polsce w roku 1996. Stanowi element koncernu PER AARSLEFF A/S, którego główna siedziba jest zlokalizowana w Danii. Firma specjalizuje się w robotach fundamentowych, nie tylko w zakresie projektowania, ale też wykonawstwa. W ofercie Aarsleff znajdują się m.in. wykopy głębokie, zabezpieczenia wykopów, odwodnienia wykopów, próbne obciążenia pali czy też monitoring wibracji. Co więcej, dzięki wieloletniej i skutecznej aktywności na rynku europejskim, firma zyskała dobrą opinie wśród swoich klientów. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, ogromne doświadczenie, nowoczesny sprzęt i materiały najlepszej jakości - to atuty, które cechują firmę Aarsleff.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Piankowanie
  Saappur Milanówek Warszawa - główna specjalizacja to pianka poliuretanowa (poliuretan). Jest to doskonały materiał izolacyjny, a sposób jego nakładania – natrysk pianki - sprawia, że ocieplanie pianką jest bardzo skuteczną metodą izolacji w sytuacjach: ocieplenie dachu, ocieplanie poddaszy pianką, uszczelnianie chłodni oraz przechowalni owoców.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Uniwersal- Wynajem dźwigów, podnośników
  Firma Uniwersal świadczy usługi na rynku ponad 20 lat.

Od tego czasu zdobyliśmy uznanie wśród ogromnej ilości klientów, i grono to stale rośnie. Proponujemy fachowe usługi budowlane z zakresu wynajmu sprzętu : dźwigów, dźwigów samochodowych, podnośników koszowych, żurawi od 10 do 200 ton, koparki i innych sprzętów budowlanych.

Nad prawidłową pracą maszyn czuwają nasi wyszkoleni operatorzy. Wykonujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, na terenie małopolski i śląska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Energie alternatywne: dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, instalacje solarne i ogniwa fotowolta
  Wysokosprawne wytwarzanie energii - Relpal - Dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, zasobnik, instalacje solarne. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Montaż i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory solarne, instalacje solarne - Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Zambrów, Warszawa. Energie alternatywne, wysoka efektywność - kolektory słoneczne ceny. Absorber czyli powłoka absorbująca to najważniejszy element. Stojak na dach, grupa pompowa - zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Konstrukcje i hale stalowe
  Oszczędzaj budując obiekty przemysłowe dla swojej firmy. Dzięki ofercie i usługom firmy N&M która zajmuje się projektowaniem i budowanie różnego rodzaju konstrukcji i hal stalowych możesz w tych trudnych czasach zaoszczędzić. Obiekty ze stali są dużo tańsze niż zwykłe - betonowe, stawia się je też bardzo szybko. Dlatego jest to dobra okazja do cięcia kosztów. Zapoznaj się z ofertą prezentowanej firmy, być może Cię zainteresuje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0