Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
ZnajdzKuriera.pl
ID linku 14880
Tytuł ZnajdzKuriera.pl
Url http://www.znajdzkuriera.pl
Opis ZnajdźKuriera.pl to prosta i szybka w obsłudze porównywarka cen usług kurierskich i przewozowych. Jesteśmy firmą niezależną od jakiegokolwiek brokera czy pośrednika. Celem naszego serwisu jest przedstawienie korzyści wynikających z korzystania z firm pośredniczących oraz brokerów dla użytkowników indywidualnych jak i firm. Wszystkie nasze działania skierowane są na popularyzację firm pośredniczących w usługach kurierskich zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Nasza misją jest pogłębianie świadomości społeczeństwa, że paczki można wysyłać tanio przy zachowaniu najwyższych standardów firm międzynarodowych.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe tani kurier   najtańszy kurier  
Data Jan 11, 2012
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. MTMG: przeładunek węgla,kruszywa,skalenia,siarki,chemikaliów,śruta,przeładunek paliw płynnych
  Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. umiejscowiony jest przy wejściu do Portu Gdynia. Świadczy bogatą gamę usług: przeładunek węgla, przeładunek kruszywa, przeładunek skalenia czy przeładunek siarki. Wciąż rosnąca obroty (zwłaszcza przeładunek chemikaliów) przy nabrzeżach świadczy o jego dobrej kondycji. MTMG posiada specjalistyczną bazę umożliwiającą przeładunek paliw płynnych. Jedną z przeładunkowych specjalności MTMG jest też śruta. Spółka posiada certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 22000:2005.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. GRAN transport ładunków kubaturowych
  GRAN SP. J. świadczy kompetentne usługi transportowe i spedycyjne odznaczające się wysoką jakością. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku, dzięki czemu może zaproponować klientom ofertę wyprzedzającą konkurencję. Dzięki temu ma na swoim koncie dużo pomyślnie przeprowadzonych zleceń, a grono stałych zadowolonych ze współpracy klientów ciągle się poszerza. Firma zatrudnia grupę kompetentnych pracowników, ma do dyspozycji bogato wyposażony park samochodowy oraz ma nowoczesną i sprawną strukturę komunikacyjną. Na park samochodowy składają się 40 pojazdów w doskonałym stanie technicznym z czego 15 to samochody niskopodwoziowe używane do przewożenia ładunków ponadnormatywnych, łodzi i jachtów. Dodatkowo firm ma ubezpieczenie OCP przewoźnika na 500.000 EUR. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Przeprowadzki międzynarodowe
  Przeprowadzki międzynarodowe to główna działalność naszej firmy. Wycena i zamówienie zgłosić można mailem lub telefonicznie. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Szybko sprawnie i na czas. Profesjonalna obsługa, zróżnicowany i nowoczesny tabor busów solówek i plandek to nasze główne atuty. Obsługujemy osoby prywatne, oraz Gorąco zapraszam do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. GMBUS Asystenci transportowi dla niepełnosprawnych
  Misją firmy GMBUS jest zagwarantowanie osobom niepełnosprawnym pewnego oraz komfortowego transportu na obszarze Warszawy, lecz też całej Polski. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo jedynie pojechać na wizytę u lekarza, czy też wybierają się na turnus rehabilitacyjny w odległym mieście - jesteśmy gotowi służyć swoją pomocą o każdej porze dnia czy też nocy. Nasza informacja telefoniczna czynna jest 24 godziny na dobę. Zapewniamy nie tylko doświadczonych oraz posiadających odpowiednie kwalifikacje kierowców, ale także możliwość skorzystania z opieki asystenta transportowego, który pomoże w czasie poruszania się po różnych instytucjach, i załatwiania spraw. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nowoczesne auta, odpowiednio zaopatrzone oraz posiadające należyte udogodnienia, takie jak winda lub najazd. Więcej wiadomości znajduje się na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. taxi bus Kraków airport
  Taxi bus Airport transfers, przewóz osób taxi z/na Lotniska Balice oraz Krakowa, do Katowic, na Lotnisko Pyrzowice, lotnisko Wrocław,Rzeszów do Zakopanego oraz inne, sprawdź nasze niskie ceny, rezerwacje, zamówienia, info. +48 662 905 905 lub taxitour@taxitour.pl, wystawiamy paragon lub FV.Oferujemy wycieczki regionalne do Auschwitz,Wieliczka Salt mine
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0