Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Arka przeprowadzki - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław
ID linku 14949
Tytuł Arka przeprowadzki - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław
Url http://www.arka.waw.pl/
Opis Firma transportowo-usługowa Arka oferuje Państwu usługi związane z transportem krajowymi i międzynarodowym. W naszej ofercie znajdą Państwo przeprowadzki Katowice, przeprowadzki Wrocław, przeprowadzki Kraków, przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki Wrocław. Nasze usługi są profesjonalne, skuteczne, bezpieczne i tanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe przeprowadzki   przeprowadzki Katowice   przeprowadzki Kraków   przeprowadzki Warszawa   przeprowadzki Wrocław
Data Jan 19, 2012
Imię kontaktowe Szymon
Email wyślij email do Szymon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pranie dywanów Wrocław
  Czyszczenie marmuru, impregnacja granitu i gresu, krystalizacja trawertynu
Firma Lakszmi (od 2002 roku) specjalizuje się w doczyszczaniu, nasze usługi - renowacja marmuru i konserwacja kamieni naturalnych. Odnawiamy stare posadzki marmurowe, wykonujemy szereg usług – doczyszczanie – krystalizacja marmuru – a następnie impregnacja i polerowanie.
Marmur, Trawertyn, Granit czy Gres tak potraktowane łatwo się zmywa, będą Państwu służyć wiele lat!
Proponujemy Państwu również nasze usługi doczyszczania:
- mycie wszystkich rodzajów elewacji budynków (cegła, granit, tynk strukturalny, piaskowiec itd.),
- mycie i impregnację dachów wykonanych z dachówki ceramicznej i betonowej,
- czyszczenie i konserwację kostki brukowej,
- doczyszczanie i impregnację posadzek przemysłowych,
- usuwanie plam olejowych,
- usuwanie graffiti, Antygraffiti.
Wyżej wymienione prace wykonujemy na terenie całego kraju. We Wrocławiu wykonujemy usługi pranie dywanów – czyszczenie wykładzin Wrocław – czyszczenie tapicerki samochodowej.
Specjalizujemy się w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach, pracujemy dla firm na terenie całego kraju, nabyte doświadczenie pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenia, potrafimy doczyścić zabrudzenia pozornie nie do usunięcia.

Lakszmi zaprasza!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. BOCZKOWSKA GRAŻYNA tłumacz języka czeskiego
  Na warszawskiej Ochocie znajdą Państwo biuro tłumaczeń prowadzone przez doświadczonego tłumacza przysięgłego języka czeskiego, Panią Grażynę Boczkowską. Przeszło 25 letnia praktyka oraz wielu usatysfakcjonowanych klientów to najlepsza wizytówka jej pracy. Pani Grażyna zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi, a także przysięgłymi przeróżnych dokumentów, takich m.in. jak na przykład: dokumenty firmowe, dokumenty z rejestru karnego, wyroki sądowe, akty stanu cywilnego oraz dokumenty samochodowe i inne. Co więcej podejmuje się także tłumaczeń ustnych, związanych z czynnościami notarialnymi, konferencjami, a ponadto tłumaczeń symultanicznych. Szczegóły znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Prace licencjackie
  Pomoc pisanie prac. E-Konsultacja - profesjonalne prace magisterskie. Nie powielamy, nie przepisujemy i nie wykorzystujemy napisanych wcześniej wypracowań. Serwis zajmuje się tworzeniem opracowań, które mogą posłużyć jako materiał wyjściowy. Prace licencjackie i prace dyplomowe. Zapraszamy pisanie prac - opracowanie, prace magisterskie (opisowa, badawcza). Pomagamy Państwu w zbieraniu materiałów w wyborze zakresu tematycznego i jego analizie, dobraniu odpowiedniej bibliografii w skomponowaniu zarysu pracy. Klient przez cały czas jest w kontakcie i wyznacza ramy czasowe. Baza wyjściowa do dalszych rozważań - skontaktuj się z nami i zobacz zakres tematyczny naszej działalności pomożemy Ci - prace magisterskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Certyfikacja w Rosji
  Certyfikaty rosyjskie. Zadbaj o sukces handlowy
w Europie Wschodniej, zamów Certyfikat Gost-R.
Zamów certyfikację w Rosji.
Oferujemy eksporterom polskim proste rozwiązania trudnych zagadnień:Wykonanie Certyfikatów
Zgodności z normą Rosyjską GOST-R dla towarów, maszyn przemysłu lekkiego i spożywczego eksportowanych do Rosji. Certyfikacja gost-R w Rosji maszyn i części zamiennych Certyfikację produkcji, wyrobów lub partii towarowej przemysłu lekkiego. Aby pozyskać możliwości, uprawnienia do eksportu i dystrybucji towarów polskich na terenie Rosji, należy przejść procedurę certyfikacji zgodności gost-R w Rosji i w zależności od branży, niezbędne są następujące Certyfikaty
Federacji Rosyjskiej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. NEO DENTICA powiększanie ust łódź
  W Łodzi mieści się Neo Dentica - Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Zapewniamy usługi z zakresu implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej i stomatologii estetycznej. Nasi pacjenci mogą liczyć na bezbolesne przeprowadzenie zabiegów z zastosowaniem znieczulenia. W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy: mezoterapię, zabiegi z botoksem, peelingi, lifting i wiele innych zabiegów, które opóźniają starzenie się skóry. Z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej Klinice możecie zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0