Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
wakacje na jamajce
ID linku 150
Tytuł wakacje na jamajce
Url http://www.jamajka.i-turysta.info
Opis W dobie, kiedy globalizacja stała się codziennością, każdego z nas stać na podróż do egzotycznych krajów. Szczególnie godna polecenia jest Jamajka. Ta wyspa większości będzie się kojarzyć z rumem, Bobem Marley'em oraz muzyką reggae. Oprócz piaszczystych plaż i błękitnej wody na tej słonecznej wyspie znajdziemy także przepiękne góry oraz lasy.
Kategoria Turystyka > Aktywny wypoczynek
Słowa kluczowe wakacje   jamajka   wczasy   turystyka   podróże   hotel   hotele   wypoczynek
Data Aug 10, 2008
Imię kontaktowe Dymek
Email wyślij email do Dymek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Aktywny wypoczynek
1. Baltic Sail Gdańsk
  Baltic Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w sercu Starego Miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom życia pod żaglami. Program tego żeglarskiego zlotu obejmuje Regaty Heweliusza na trasie Gdańsk - Kłajpeda - Gdańsk, regaty na Zatoce Gdańskiej o Puchar Baltic Sail, wyścigi smoczych łodzi na Motławie i festiwal 'Szanty pod Żurawiem'. Zlot organizowany jest od 1997 roku pod nazwą Sail Gdańsk.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


2. Podróże z plecakiem
  Strona o podróżowaniu z plecakiem i nie tylko.Opisy przygód i przeżyć podczas zwiedzania w różnych częściach Świata. Użyteczne informacje dla chcących jeździć po Świecie za nieduże pieniądze. Sprawdzone na własnej skórze adresy hosteli i innych miejsc noclegowych oraz sposoby i możliwości przemieszczenia się w odwiedzanych krajach. Ciekawe relacje z wyjazdów po Polsce i nie tylko. Galeria fotografii.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


3. Spływy kajakowe Suwalszczyzna: Czarna Hańcza, Rospuda
  Spływy kajakowe Rospudą, Czarną Hańczą aranżowane przez Firmę PIK to spora okazja dla miłośników świetnej zabawy na łonie przyrody. Dla naszych Turystów w sezonie oferujemy spływy kajakowe indywidualne jednodniowe, z opcją zagwarantowania miejsc pod namioty. Jak macie prywatny kajak, profesjonalnie przewieziemy go w wyznaczone miejsce. Niemniej jednak, aby skorzystać z lokalnych usług, nie musisz mieć prywatnego kajaku, gdyż swobodnie wypożyczysz na miejscu.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


4. The Tall Ships Races
  The Tall Ships Races - zlot żaglowców propagujący ideę wychowania młodzieży na pokładach wielkich żaglowców w trudach morskiego rejsu pod żaglami. W portach goszczących uczestników TSR, jest niepowtarzalna okazja do zwiedzania żaglowców, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami. Trasy regat przygotowywane są z minimum czteroletnim wyprzedzeniem, kolejka portów gotowych do przyjęcia żaglowców i jachtów oraz zorganizowania przy tej okazji imprez towarzyszących jest bardzo liczna. Na Portalu: News, Kalendarz Imprez, Forum, Baltic Gallery. Zapraszamy!
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


5. SKPS Wrocław - z nami w Sudety
  Studenckie Koło Przewodników Sudeckich we Wrocławiu sięga korzeniami roku 1956, w którym Zrzeszenie Studentów Polskich zorganizowało pierwsze kursy przewodnickie dla środowiska studenckiego. Rok później, z inicjatywy absolwentów kursu przewodników sudeckich, we Wrocławiu powstał Akademicki Klub Turystyczny, nawiązujący do tradycji lwowskiego AKT, założonego przez dr Mieczysława Orłowicza. Przy nim rozpoczęło działalność Koło Przewodników AKT, przemianowane w 1972 r. na Studenckie Koło Przewodników Sudeckich. W 1980 r. członkowie SKPS podjęli decyzję o wystąpieniu ze struktur ZSP i od tej pory koło działa w ramach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, początkowo we wrocławskim Oddziale Akademickim, po jego rozwiązaniu w 1991 r., w Oddziale Wrocławskim, a obecnie (od lipca 2005 r.) w Oddziale PTTK przy Politechnice Wrocławskiej. Koło jest też członkiem Dolnośląskiej Federacji Przewodnickiej PTTK.

Przedmiotem działalności SKPS jest popularyzacja turystyki górskiej i krajoznawstwa, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy na temat Dolnego Śląska i Sudetów, w środowisku akademickim. Koło zrzesza przede wszystkim studentów, absolwentów wyższych uczelni i młodych pracowników naukowych posiadających tradycyjnie nadawane uprawnienia Studenckiego Przewodnika Sudeckiego oraz uzyskiwane w PTTK uprawnienia Przewodnika Sudeckiego PTTK.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0