Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Księgowość
ID linku 15333
Tytuł Księgowość
Url http://www.rachunkowo.pl/
Opis Na naszej stronie znajdziesz wartościowe informacje ze świata rachunkowości. Strona służy zadawaniu pytań oraz uzyskiwaniu szybkich i wyczerpujących odpowiedzi. Dowiesz się na stronie czym są koszty księgowe, jaką formę opodatkowania wybrać, a także jak wygląda rejestracja firmy. Zapytaj również, co Ciebie interesuje.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biura rachunkowe   księgowość   rachunkowość
Data Feb 28, 2012
Imię kontaktowe Dorota
Email wyślij email do Dorota
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Qumak
  Informatyczno-technologiczna spółka Qumak S. A. oferuje dla swoich klientów najlepsze usługi i serwis. Gwarantujemy terminowość, bezpieczeństwo danych i zadowolenie naszych klientów. W przypadku złożonych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami, pracujemy tylko przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Posiadamy doświadczenie i referencje od właścicieli różnych sektorów takich jak finanse, edukacje, telekomunikacja. Więcej o naszej firmie i ofercie przeczytasz na naszej stronie internetowej www.qumak.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.optykizabela.pl salon optyczny Białystok
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Zakład optyczny Izabela Budrecka z Białegostoku. Nasza działalność polega na sprzedaży okularów, a także soczewek kontaktowych. Oprócz tego, wykonujemy także badania okulistyczne i optometryczne. Uważamy, że okulary obecnie mają nie tylko korygować wzrok, ale też stanowią element biżuterii i są elementem budującym wizerunek osoby. Wychodząc zatem Klientom naprzeciw, posiadamy nowoczesną szlifierkę, dzięki której możemy przygotować soczewki spełniające oczekiwania Klienta, dostępne u nas są także oprawy wielu różnych producentów. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Usługi porządkowe Wrocław
  Sprzątanie mieszkań, biur, sklepów:
Wycieranie kurzu z wszelkich mebli, szafek, biurek, parapetów itp.
Czyszczenie witryn, gablotek, luster,
Odkurzanie dywanów, chodników, wykładzin,
Mycie podłóg (parkiety, panele, kafle itp.),
Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych,
Mycie okien.
Opieka nad grobami:
Czyszczenie nagrobka,
Sprzątanie otoczenia(wyrywanie chwastów, usuwanie zwiędłych kwiatów, liści, usuwanie starych zniczy),
Zapalenie znicza.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. 4C Future
  Zarówno w dużych jak i małych firmach spotykamy profesjonalnych menadżerów, którym brakuje łatwo i szybko dostępnych, zaawansowanych analiz ekonomicznych i biznesowych niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwem. 4C Future opracowuje potrzebne im rozwiązania, które przyczyniają się m.in. do lepszej kontroli nad kosztami i przynoszą firmom w krótkim czasie bardzo wymierne korzyści.
Doświadczenie w tworzeniu dostosowanych do indywidualnych wymogów danej firmy rozwiązań pozwala analitykom z 4C Future dostarczać rozwiązania spełniające faktyczne potrzeby klientów. Nasze narzędzia umożliwiają m.in.:
• monitoring marż produktów,
• planowanie budżetu,
• prognozowanie sprzedaży,
• sprawdzanie odchyleń kosztów,
• wskazywanie źródeł oszczędności.
Naszą ofertę kierujemy w szczególności do:
• Firm produkcyjnych
• Firm z branży spożywczej
• Firm medycznych
• Firm motoryzacyjnych
• Organizacji oraz instytucji pozarządowych
Nasza oferta uwzględnia potrzeby firm na różnym poziomie rozwoju i różnej wielkości.
Sprawiamy, że kontrola kosztów w firmie staje się prosta i efektywna. Nie tworzymy skomplikowanych, kosztownych w obsłudze i wdrożeniu rozwiązań. Nasze systemy są łatwe w użytkowaniu, bazujemy na najnowocześniejszych trendach w zarządzaniu. Nie zostawiamy też firmy z jednorazowym raportem. Nasze rozwiązania pozwalają na bieżący, stały monitoring, co pozwala na wychwytywanie w porę istotnych zdarzeń i odchyleń kosztów, przekładając się na wymierne korzyści finansowe. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w realizacji takich systemów, a najlepszym dowodem ich skuteczności są opinie naszych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Marex chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja
  Firma Marex od ponad 10 lat zajmuje się rozprowadzeniem instalacji chłodniczej oraz sprzedażą klimatyzacji biurowych, do domów i do serwerowni. Ponadto zajmujemy się montażem wentylacji na terenie miasta stołecznego Warszawa. Staramy się żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Pracujemy na markowych urządzeniach, takich jak Lg, Samsung oraz innych firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0