|
Inne wpisy w Turystyka > Kwatery i pensjonaty |
1. |
Pokoje Wisła
|
|
Niby Nic to obok komfortowych warunków noclegowych także uprzejmy, kompetentny i miły personel, który służy Państwu zawsze pomocą. W NibyNic wyjątkowo dbamy o czystość i estetykę, która wiemy jak ważna jest dla Naszych Gości. Oferujemy miły pobyt, a nasze położenie sprawia od pensjonatu jest naprawdę blisko do licznych szlaków turystycznych i widokowych, wyciągów narciarskich, tras rowerowych, deptaków spacerowych.
|
2. |
Rowy Wczasowa 1 C – pokoje gościnne nad morzem.
|
|
Pokoje gościnne Rowy Wczasowa 1 C to pokoje dla trzech, czterech osób. Są to pokoje z aneksami. Każdy pokój jest łazienką. Prawie każdy pokój jest z balkonem. Do plaży 300 metrów. Pokoje Wczasowa 1 C to dobre miejsce na wypoczynek nad morzem. Samo centrum Rowów. Blisko do sklepów spożywczych i gastronomii. Na przeciwko obiektu uroczy park z placem zabaw.
|
3. |
Zakopane pokoje
|
|
Zapraszamy do Zakopanego na cudowny wypoczynek. Nasze wille, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu Zakopanego, zagwarantują Państwu miły i przyjemny pobyt. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje o wysokim standardzie, posiadające własne kompleksy sanitarne (toaleta, wc, umywalka), jak również radia i telewizory. W każdym pokoju jest zasięg sieci wi-fi, co w dzisiejszych czasach bardzo ułatwia choćby nawet planowanie zwiedzania czy tras górskich. Willa Stachoniówka i Stachoniówka 2 czekają na miłych Gości!
|
4. |
Samoniówka - pokoje w Nałęczowie
|
|
Szanowni Państwo,
Nałęczów, to bardzo znane uzdrowisko, do którego przyjeżdżają wszyscy Ci, którzy pragną odpoczynku w zdrowym klimacie i w otoczeniu pięknej przyrody.
Mam przyjemność zaprosić Państwa do naszego domu na spędzenie chociaż kilku dni w Nałęczowie.
Willa Samoniówka jest ponad stuletnim dworkiem, niedawno gruntownie odrestaurowanym.
Położona w centrum uzdrowiska, otoczona dużym ogrodem, oferuje wypoczynek w przestronnych pokojach o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym w bardzo przystępnych cenach.
Zależy nam na zapewnieniu Gościom komfortowych warunków pobytu przy zachowaniu jak najniższej ceny. Niewielka liczba pokoi gwarantuje Państwu ciszę i spokój.
To dlatego Goście do nas chętnie wracają. Mam nadzieję, że również Państwo zechcą nas odwiedzić.
Ceny: 40 zł za osobę w pokoju dwuosobowym,
50 zł w apartamencie!
Cennik oraz bardziej szczegółowe informacje znajda Państwo na naszej stronie
|
5. |
pensjonat międzygórze
|
|
Zapraszamy do naszego Domu położonego w samym sercu Sudetów, u podnóża Śnieżnika. Rodzinny obiekt zaprasza do korzystania z naszych pokoi, baru oraz restauracji serwującej dania kuchni tradycyjnej i nie tylko.... Na terenie znajduje się dobrze wyposażona sala konferencyjna no ok. 50 osób, ogródek piwny oraz grill z zapierającym dech w piersiach widokiem na wodospad „Wilczki " oraz wolnostojąca sauna. Dysponujemy pokojami 2-, 3-, i 4-osobowymi z łazienkami i TV. Dom Nad Wodospadem jest idealnym miejscem na wycieczki o każdej porze roku. Ponadto Międzygórze to malownicze miasteczko o unikalnej architekturze, zdecydowanie warte odwiedzenia.
|
|
|