Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Biuro rachunkowe Stary Sącz
ID linku 15554
Tytuł Biuro rachunkowe Stary Sącz
Url http://www.eurocons.com.pl
Opis EURO CONS zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i administracyjną firm oraz usługami z zakresu dotacji unijnych. Naszą ambicją jest profesjonalna obsługa Klientów pozwalająca im na zmniejszenie własnego zaangażowania w sprawy administracyjno - księgowe i skoncentrowanie się na swojej podstawowej działalności. W ofercie znajduje się m.in. kompleksowa obsługa z zakresu procedur dotacji unijnych w tym opracowanie wniosków i analizy ekonomiczne, usługi księgowe z prowadzeniem ksiąg oraz obsługi płacowo kadrowej oraz ZUS, sporządzanie wszelkiego rodzaju deklaracji podatkowych a także usługi administracyjno biurowe i usługi księgowe uzupełniające.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Biuro rachunkowe   Stary Sącz   usługi księgowe   Podegrodzie   dotacje unijne
Data Mar 28, 2012
Imię kontaktowe Dariusz
Email wyślij email do Dariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. SBEHAPEX zkolenia bhp
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BEHAPEX ze Szczecina. Proponujemy usługi z zakresu BHP, ergonomii oraz ochrony przeciwpożarowej, które świadczymy w ramach jednorazowej lub stałej współpracy. Prowadzimy wstępne, okresowe i podstawowe szkolenia, ocenę ryzyka zawodowego dla różnych stanowisk, dochodzenia w sprawach wypadków przy pracy wraz z pełną dokumentacją, ocenę stanu BHP w zakładzie, opracowujemy instrukcje zasad bezpiecznej pracy, pośredniczymy czy też reprezentujemy pracodawcę przed organami kontroli. Zapewniamy profesjonalną współpracę i konkurencyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. DĘBOWSKI budowa dróg Oświęcim
  Firma Dębowski od wielu lat działa w Oświęcimiu i okolicach. Zajmuje się przeprowadzaniem prac drogowych, odwodnień razem z budowaniem kanalizacji deszczowej, projektowaniem terenów zieleni i ogrodzeniami. Jej specjalnością jest układanie kostki brukowej kamiennej, granitowej czy klinkierowej na parkingach, podjazdach oraz placach. Wykonane przez nas usługi to między innymi przebudowy węzłów komunikacyjnych, modernizacje chodników, budowanie dróg dojazdowych i brukowanie placów z miejscami postojowymi. Wysoką jakość wszelkiego ze zleceń uwierzytelniają referencje od zadowolonych klientów. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się szczegółów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Zakład ślusarsko-mechaniczny UMEKS
  Zakład ślusarsko-mechaniczny UMEKS powstał w 2005 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników technicznych i produkcyjnych. Stosuje tradycyjne oraz bardzo nowoczesne technologie produkcji. Posiada wysoko wydajny, uniwersalny park maszynowy.
Podstawową dewizą firmy jest wysoka jakość produkowanych wyrobów i usług.
Szczególnie cenionym produktem jest mechaniczny wyciąg spalin do komina, który ułatwia palenie tam, gdzie nie ma naturalnego ciągu kominowego. Urządzenie to zostało zgłoszone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.
„Jestem otwarty na kooperację w zakresie produkcji części do maszyn, jak również zainteresowany działalnością w zakresie obróbki metali, wytwarzaniu elementów maszyn oraz konstrukcji metalowych.”
Zapraszam do współpracy!
Właściciel Sławomir Dobosz
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. mct-tlumaczenia.pl tłumacz angielskiego
  Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o elastycznej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w wielu językach europejskich. Zajmuje się korektą tekstów już przetłumaczonych. By zagwarantować jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z fachowcami wielu branż, między innymi prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, administracji, marketingu, zarządzania bądź też handlu. Zapewnia krótkie terminy realizacji jak i korzystne warunki cenowe. Osoby zainteresowane prosimy o odwiedzenie tej strony internetowej, bowiem znajduje się na niej więcej informacji odnośnie oferty biura:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Auta-24 - wynajem auta Kraków
  Jeżeli po przyjeździe do Krakowa chcesz tanio wynająć samochód, koniecznie zapoznaj się z ofertą wypożyczalni Auta-24! Z jej usług będziesz mógł skorzystać w dowolnym momencie doby i tygodnia. Pozytywnie zaskoczy Cię niska cena i profesjonalna obsługa. Dodatkowo wypożyczalnia umożliwia wynajęcie lub zwrócenie pojazdu na lotnisku Balice.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0