Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Uzupełnianie ubytków w cegle
ID linku 15595
Tytuł Uzupełnianie ubytków w cegle
Url http://www.murren.pl
Opis Murren oferuje preparaty - oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - wysokiej jakości preparaty antygraffiti. Dzięki naszym preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie przed graffiti, zabezpieczenie Hydrofobowe i przeciw wilgoci, zmywacze - usuwanie farby z elewacji, uzupełnianie ubytków w kamieniu oraz cegle. Zapraszamy po prepatay antygraffiti i na oczyszczanie cegły oraz kamienia. Plakatowanie - kleje do plakatowania, chemia budowlana, (artykuły chemii budowlanej).
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe czyszczenie elewacji   oczyszczanie ścian   renowacja elewacji   uzupełnianie ubytków w cegle   kamieniu   usuwanie brudu z elewacji   zabezpieczenie hydrofobowe   zabezpieczenie przeciw wilgoci   usuwanie graffiti   zmywacze graffiti   graffiti   preparaty antygraf
Data Mar 28, 2012
Imię kontaktowe Waldemar Czuksanow
Email wyślij email do Waldemar Czuksanow
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. www.profix3d.pl
  Jeśli szukają Państwo najbardziej kreatywnej techniki reklamy, która zatrzyma konsumenta przy waszym artykule na dłużej i wzbudzi nawet 5x większe zainteresowanie, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Profix 3D! Korzystając ze sprawdzonej metody lentikularnego obrazu przestrzennego, jako jedyni, w produkcji etykiet i opakowań stosujemy polipropylen PP. Dzięki temu nasza technologia odznacza się niższymi kosztami produkcji, jest wizualnie atrakcyjniejsza oraz ma dużo zastosowań, by wymienić pudełka kartonowe, opakowania plastikowe, art. szkolne, blistry czy farmaceutyki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Łożyska
  Complex, producent oferuje łożyska toczne, tuleje, zestawy naprawcze. Produkcja oraz sprzedaż w atrakcyjnych cenach - łożyska toczne i tuleje łożyskowe. Na stronie oferta łożysk tocznych, tulei, zespołów łożyskowych. Dobór łożysk on-line. Specjalizacja to: łożyska toczne i łożyska CX oraz łożyska baryłkowe, walcowe, stożkowe, igiełkowe i tuleje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Zbiorniki
  Firma POMAROL jest producentem zbiorników paliwowych od przeszło 40 lat. Zbiorniki przeznaczone są do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych oraz palnych i niepalnych zanieczyszczających wodę. Długoletnia tradycja i doświadczenie w tym zakresie jest gwarancją wysokiej jakości, konkurencyjnych cen i elastyczności w dopasowaniu się do potrzeb odbiorców w zakresie typów zbiorników i terminów dostaw.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. MENESIAK zużyte akumulatory poznań
  Cynk, nikiel, mosiądz oraz inne surowce - zajmujemy się zagospodarowaniem surowców wtórnych od makulatury po metale kolorowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług. Dysponujemy własnymi ciężarówkami do przewozu materiałów. Firma "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" ma siedzibę w Poznaniu i funkcjonuje na terenie całego województwa. Zajmujemy się także sprzedażą nowych prętów zbrojeniowych ciętych pod wymiar. Więcej informacji oraz dane kontaktowe do naszej spółki znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz współpracy z "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK".
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Www.htmopakowania.pl
  Od 1999 roku firma HTM OPAKOWANIA zajmuje się produkcją opakowań z tektury na indywidualne zamówienie klientów. Produkujemy pudełka z 3 i 5-warstwowej tektury falistej oraz tektury białej lub szaro-brązowej. Na opakowaniach wykonujemy nadruki metodą sitodruku lub nadruku fleksograficznego. Oferujemy pudełka klapowe, pudła fasonowe, skrzynki na owoce i warzywa, pudełka do pizzy, tekturowe tacki, opakowania na meble, narożniki na okna oraz drzwi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0