Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Moderator - szkolenia, szkoła coachingu
ID linku 15611
Tytuł Moderator - szkolenia, szkoła coachingu
Url http://www.moderator.wroc.pl
Opis MODERATOR - jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową. Organizujemy szkolenia i warsztaty skoncentrowane wokół szeroko rozumianych zagadnień z zakresu: sprzedaży, negocjacji, zarządzania.
Precyzyjnie dopasowujemy programy do specyficznych potrzeb naszych klientów. Przygotowujemy indywidualne warsztaty oraz długoterminowe programy specjalistyczne, które dostosowujemy do specyfiki działania poszczególnych przedsiębiorstw. Oferujemy: dobór personelu, psychologiczne badanie kadry, organizacje konkursów na stanowiska kierownicze.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe szkoła trenerów katowice   szkoła trenerów warszawa   rozwój kompetencji trenerskich   szkoła biznesu   szkolenia biznesowe   akademia biznesu   szkoła coachingu   szkolenia menedżerskie   szkolenia project management
Data Apr 17, 2012
Imię kontaktowe Szymon
Email wyślij email do Szymon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Restauracja polska
  Szukasz urokliwego miejsca, w którym możesz skosztować specjałów polskiej i włoskiej kuchni? Zapraszamy do restauracji Cherubino znajdującej się w Zaułku Niewiernego Tomasza. Już teraz możesz zajrzeć do naszej restauracji i zapoznać się z menu odwiedzając stronę www.cherubino.pl . Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. genix-biurorachunkowe.pl
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego GENIX, które swoją siedzibę ma w Lubinie. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem księgowości i podatkowości Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Firmie można zlecić rozliczanie podatków VAT, deklaracje podatkowe, rozliczenia ZUS, sporządzanie bilansów i sprawozdań, pełną obsługę kadrowo-płacową, reprezentowanie Klienta przed urzędami a także fachowe doradztwo i pomoc w załatwianiu formalności związanych z prowadzeniem działalności. Gwarantujemy profesjonalizm i korzystne warunki współpracy. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Rejestracja spółki LTD w UK
  Nasze usługi: Rejestracja spółki ltd. - Spółka w Anglii, rejestracja i zakładanie spółek ltd - spółki ltd on-line, Spółka w Anglii działalność w Polsce, rejestracja Spółki w Anglii, zakładanie spółek, Spółka w Anglii, rejestracja spółki, rejestracja spółek. W ofercie posiadamy 6 pakietów, jakie pozwolą szybko zarejestrować spółkę w UK. Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. WOMAR złomowanie pojazdów Sosnowiec
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Womar z siedzibą w Chorzowie. Na rynku działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w skupie oraz przerobie złomu oraz recyklingu pojazdów. Skupujemy: złom stalowy, kolorowy, akumulatory, makulaturę i wiele innych. Wydajemy zaświadczenia o złomowaniu pojazdów. Skupujemy auta stare, zniszczone i powypadkowe. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kancelaria adwokacka Olesno
  Kancelaria adwokacka prowadzona od roku 1993 przez adwokata, pana Jana Stelmacha w Oleśnie, jest podmiotem oferującym swoim klientom zarówno doraźną, jednorazową pomoc prawną jak również oferuje ona stałą współpracę. Tym samym możemy tutaj wskazywać zarówno na usługi świadczone osobom fizycznym jak i różnym podmiotom prawnym. Usługi świadczone przez ową kancelarię prawną cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, wszakże mówimy o podmiocie działającym z bardzo dużym profesjonalizmem, bardzo dużą dokładnością, a poza tym nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć o takim elemencie, jakim jest szeroki zakres merytoryczny prowadzonych spraw. Warto, zatem bliżej zapoznać się z jej działalnością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0