Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Systemy Bezpieczeństwa
ID linku 15737
Tytuł Systemy Bezpieczeństwa
Url http://www.systemybezpieczenstwa.net
Opis Zdobyte w ciągu kilkunastu lat doświadczenie, pozwoliło na realizacji bardzo wielu projektów, od tych małych jak i tych bardzo dużych, skomplikowanych, żeby nie powiedzieć trudnych. Zleceń w których zawsze byliśmy co najmniej podwykonawcą realizacji zlecenia.

Zrzeszyliśmy najlepszych fachowców na rynku, co nie znaczy, że Nasze grono nie jest otwarte na nowych pracowników. Kilku z Naszych współpracowników posiada nawet 30-letnie doświadczenie, które tylko potwierdza ich kompetencje. Zakładamy, że osoba posiadająca takie doświadczenie i będąca nadal aktywna na rynku zabezpieczeń, potrafi nie tylko reanimować system, który być może został zamontowany przez dziadka nowego właściciela budynku, ale także zaproponować nowe możliwości choćby związane z kapitalnym remontem obiektu sprzed pół wieku. Oczywiście Naszą kadrę zasilają również osoby nowe w branży, otwarte na nowe technologie i potrafiące dostosować bardzo indywidualnie rozwiązania dla najbardziej wymagającego wręcz wyrafinowanego klienta.

Cały zakres proponowanej przez Nas oferty skupia się na kompleksowej obsłudze klienta. Proponujemy rozwiązania, ale to Klient jest podmiotem decyzyjnym i sam decyduje o zakresie działań. Nasze konsorcjum ma na celu indywidualne doradztwo w zakresie wskazania potrzeb i wykonania instalacji spersonalizowanej pod klienta.

Działamy na terenie całego kraju, przez co wystarczy, że wyślecie Państwo zgłoszenie do naszego Przedstawiciela Handlowego, który ustali z Państwem dogodny termin realizacji, przygotuje kosztorys i przekaże zlecenie właściwemu dla regionu Instalatorowi odpowiedzialnego za zlecenie.

Jako firma gwarantujemy pełny serwis pogwarancyjny, który może zostać wydłużony z 12 do 60 miesięcy
Kategoria Dom > Alarmy
Słowa kluczowe Systemy alarmowe sswin systemy przeciwpożarowe ppoż instalacje elektryczne elektryk kontrola dostępu rejestr czasu pracy kontrola pracy wartowników telewizja przemysłowa cctv instalacje przemysłowe okablowanie strukturalne systemy ste
Data May 14, 2012
Imię kontaktowe Monika Rydlińska
Email wyślij email do Monika Rydlińska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Alarmy
1. systemy alarmowe monitoring kamery wideodomofony domofony kraków
  Firma z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, oferujemy:
Systemy alarmowe
Monitoring, kamery telewizja przemysłowa
Domofony wideodomofony
Kontrola dostępu.
Projekt, montaż.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Dom > Alarmy


2. Montaż alarmów Warszawa
  Teraz możecie Państwo bronić swojego mienia z użyciem najnowocześniejszych technologii, a nasza firma w tym pomoże korzystając z wieloletniego doświadczenia i obecności w branży systemów bezpieczeństwa. Systemy monitoringu ze zdalnym podglądem online, systemy alarmowe z wieloma typami czujników i inne nowoczesne rozwiązania pozwolą dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. Po stworzeniu projektu w pełni wdrożymy go w życie. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Dom > Alarmy


3. Alarmy słupsk
  Elektryka - PHU Arinstal Słupsk (blisko Trójmiasto) - zabezpieczenie obiektów i wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W ofercie usługi elektryczne - telewizja przemysłowa, monitoring, alarmy, kontrola dostępu, domofony, pomiary i instalacje elektryczne oraz instalacje TV Sat. Elektryk zaprasza - instalacje odgromowe, alarmy Słupsk, woj. pomorskie. Domofony instalacja - montaż domofonów, montaż alarmów i telewizji przemysłowej. Do klienta podchodzimy indywidualnie - prace wykonujemy terminowo i rzetelnie.
Kategoria:   Dom > Alarmy


4. Systemy monitoringu Tychy - soneo.pl
  Soneo to firma, która jest obecna na rynku od 10 lat. Jej podstawowym zakresem działalności są systemy alarmowe Tychy. Zajmuje się ich montażem, konserwacją, serwisem. Wszystkie działania, jakie podejmuje Soneo, jeżeli chodzi o monitoring Tychy są jak najbardziej profesjonalne. Dzięki temu można cieszyć się z tego, że system monitoringu będzie działał sprawnie i bez żadnych problemów.
Kategoria:   Dom > Alarmy


5. Alarmy, cctv - Kraków sklep Maksys
  Maksys to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą systemów alarmowych oraz systemów telewizji przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych producentów: Satel, Novus, Elmes Electronic, DSC, Paradox, Risco, Fortec, Proxima, Bosch.
Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze podzespołów alarmowych bądź monitoringu. W naszym sklepie Maksys znajdziesz:

-centrale alarmowe CA-5
-manipulatory alarmowe Satel
-sygnalizatory akustyczno-optyczne
-rejestratory cyfrowe
-kamery dzień/noc Novus
-oświetlacze podczerwieni
-czujniki podczerwieni
-bariery podczerwieni
-akumulatory.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową sklepu Maksys.
Kategoria:   Dom > Alarmy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0