Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Najtańsze ubezpieczenia OC
ID linku 15806
Tytuł Najtańsze ubezpieczenia OC
Url http://najtansze-oc.com.pl/
Opis Portal najtansze-oc.com.pl powstał z myślą o kierowcach, szczególnie tych, którzy szukają taniego OC. Znalezienie dobrej polisy OC bywa nie lada wyzwaniem. Dlaczego? Składka ubezpieczenia obliczana jest indywidualnie dla każdego kierowcy, a więc ciężko o porównania. Towarzystwa ubezpieczeniowe zaproponują inną składkę OC weteranowi, jeżdżącemu autem od dwudziestu paru lat, inne młodemu kierowcy, który parę tygodni temu otrzymał prawo jazdy, a jeszcze inne kobiecie z kilkuletnim stażem jazdy. Nawet jeżeli cała trójka posiada identyczny używany samochód i mieszka w tym samym mieście.
Jak wybrać tanie OC? Serwis prezentuje najważniejsze informacje z zakresu ubezpieczeń, które mogą być pomocne w dokonaniu decyzji o kupnie ubezpieczenia np. sposoby na tanie OC dla młodego kierowcy czy jak istotną rola pełni miejsce zarejestrowania pojazdu na wysokość składki. Warto przeczytać, a potem wykupić najlepszą polisę.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe tanie OC   najtańsze OC   OC samochodu   tanie OC auta
Data May 14, 2012
Imię kontaktowe Monika Zielińska
Email wyślij email do Monika Zielińska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
  Brokerzy ubezpieczeniowi? Czy właśnie nas szukasz? Jeśli tak, wówczas możesz zakończyć swoje poszukiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Długi staż pracy na rynku pozwolił nam na wypracowanie sporego doświadczenia oraz wiedzy. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenie Itp
  Multiagencja Ubezpieczenio-Finansowa - współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeń, Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych, bankami i innymi instytucjami, których oferta może interesować naszych Klientów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania aby:
» ubezpieczyć majątek
» ubezpieczyć życie
» ubezpieczyć firmę
» oszczędzać na emeryturę
» oszczędzać na przyszłość swoich dzieci
» inwestować w fundusze inwestycyjne
» wziąć kredyt i inne oferty bankowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia OC
  O ubezpieczeniach OC wiemy wszystko. Postaw na wysoką jakość doradztwa i profesjonalną bazę danych o firmach ubezpieczeniowych. Korzystając z naszego kalkulatora OC dowiesz się, która polisa będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i dzięki temu zyskasz naprawdę wiele. Skorzystaj z naszych możliwości, a dasz sobie szansę na uzyskanie naprawdę dużych oszczędności. Z nami nigdy nie przepłacisz za OC i dowiesz się, na co zwracać uwagę, kupując polisę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Multiagencja Ubezpieczeniowa Anna Norwicz
  Postępujący kryzys gospodarczy , a dodatkowo masowe bankructwa korporacji sprawiają, że część Polaków traci zaufanie do banków. Jest to olbrzymia szansa dla organizacji parabankowych, które oferują szeroki zakres usług finansowych. Należą do nich: kredyty, pożyczki pieniężne , a oprócz tego ubezpieczenia. Warszawa, jako duże miasto, jest miejscem funkcjonowania wielu organizacji parabankowych.
Zasadnicza różnica między bankiem a innymi organizacjami z branży finansowej polega na tym, że parabanki prowadzą własną działalność bez żadnego nadzoru , a ponadto nierzadko bez odpowiedniej licencji. Doliczają więc wiele ukrytych cen, których nie mogą pobierać banki. Przekłada się to na mniej lukratywne kredyty, lokaty , a ponadto ubezpieczenia. Bronisze oraz inne podwarszawskie miejscowości są szczególnie narażone na działalność nieuczciwych firm.
Dobrze jest skonsultować się z doradcą finansowym, zanim zdecyduje się korzystać z jakiegokolwiek kredytu bądź ubezpieczenia. Ożarów , a dodatkowo inne niewielkie miejscowości są w ogromnej liczbie przypadków odwiedzane poprzez przedstawicieli organizacji parabankowych, którzy za wszelką cenę preferują pozyskać nowych kontrahentów. Dlatego tak ważna jest opinia specjalisty, dzięki której uda się wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Należy wielokrotnie się zastanowić, zanim zdecyduje się skorzystać z oferty jakiejkolwiek korporacji z branży finansowej. Można bowiem bardzo wiele stracić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Odszkodowanie OC
  Uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy nie jest prostą sprawą. Tę prawdę zna każdy, kto choć raz był poszkodowany w wypadku i zmagał się z towarzystwem ubezpieczeniowym o odszkodowanie OC i/ lub AC. Wystarczy drobny błąd proceduralny albo arbitralny osąd ubezpieczyciela, że szkoda wynikła poprzez szczególne zaniedbanie, a odszkodowanie może nie zostać wypłacone, bardzo często zresztą niesłusznie. Aby nie dochodziło do takich sytuacji, stworzony został serwis odszkodowania-oc.info. Praktyczne artykuły radzą, jak się zachować na miejscu wypadku, jak spisać oświadczenie sprawcy kolizji, czym się kierować przy wyborze biura uzyskiwania odszkodowania. Nieco miejsca poświęca się także radom, jak eksploatować samochód, aby do wypadków i szkód dochodziło możliwie najrzadziej. oraz poinformowaniu, w jakich okolicznościach nie ma nawet co liczyć na odszkodowanie OC AC.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0