Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
MyPracujemy.pl - Opinie o pracodawcach, firmach i pracownikach
ID linku 1590
Tytuł MyPracujemy.pl - Opinie o pracodawcach, firmach i pracownikach
Url http://www.mypracujemy.pl
Opis Mypracujemy.pl to wirtualna platforma on line społeczności pracowników. Bogactwo serwisów tematycznych, media, zdjęcia, wydarzenia, publikacje fakty i newsy. Internetowe forum pracy, komentarze miejsca pracy wynagrodzenia i opinie o pracodawcach. Społecznościowy portal o rynku pracy HR CV. Polityka PUP WUP Ministerstwa europosłowie a wybory do Euro Parlamentu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe Platforma internetowa publikacji medialnych zdjęcia komentarze wydarzenia fakty newsy. Centrum komunikacji forum poczta informacje na temat praca w kraju i za granicą a kryzys bezrobocie ekonomia rodzina społeczeństwo polityka. Społeczeństwo informatyczn
Data May 27, 2009
Imię kontaktowe Grzegorz
Email wyślij email do Grzegorz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Opiekunka do dziecka,praca za granicą
  EJ Job to agencja pośrednictwa pracy - w kraju oraz na Zachodzie, dzięki to której wielu odnalazło korzystną ofertę pracy bądź oddanego pracownika. Jeśli zatem jesteście pracownikami bądź pracodawcami, bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertami widniejącymi w serwisie. Jednakowoż pośrednictwo pracy nie jest wszystkim. EJ Job ma w ofercie także kursy zawodowe, dzięki którym można być murarzem w Wielkiej Brytanii, opiekunką starszych w Austrii czy spawaczem w Warszawie. W kwestii pośrednictwa pracy oraz kursów posiadamy znaczące doświadczenie, zatem możemy zagwarantować usatysfakcjonowanie - szczególnie ze swoich zarobków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Praca dla opiekunek osób starszych
  Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi to główne wymagania, które trzeba spełnić, aby otrzymać bardzo dobrze płatną pracę.

Agencje rekrutujące, takie jak Hilfeneo z Gliwic (opieka Niemcy), poszukują dla niemieckich seniorów opiekunek z Polski. Za pomoc przy codziennych obowiązkach, opiekę i serdeczność, kobiety otrzymują wynagrodzenie sięgające nawet 5000 zł miesięcznie! Nie muszą martwić się o nocleg ani żywność, gdyż to zapewniają im rodziny podopiecznego.

Wyjeżdżając do Niemiec na warunkach agencji rekrutujących, kobiety mają pewność, że ich praca będzie legalna. Już w Polsce pracownice agencji wyrabiają w ich imieniu karty EKUZ, gwarantujące im ubezpieczenia zdrowotne poza granicami kraju. Przydzielają im też koordynatora, służącego im całodobową opieką na terenie Niemiec (praca w Niemczech).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Doradztwo Personalne
  Firma doradztwa personalnego oferująca szeroką gamę usług związanych z pozyskaniem, oceną i szkoleniem pracowników. Wśród oferowanych usług są min. outsourcing , audyt personalny, systemy motywacyjne , outplacement oraz coaching.
Nazwa zobowiązuje – dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę - Perfect Consulting.Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami
Oferujemy najnowsze narzędzia w procesie realizacji strategii personalnej
Zapewniamy doświadczenie i znajomość rynku
Realizujemy nowatorskie projekty
Pracujemy z pasją!


Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej w zakresie:Pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a)
Doradztwa Personalnego (nr 3607/2)
Pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich (nr 3607/1b)
Poradnictwa Zawodowego (nr 3607/4)
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Hostessy Warszawa - She Promotion
  W naszej agencji pracują wyłącznie doświadczone hostessy i modelki. Dzięki temu, jako klienci macie Państwo gwarancję pozyskania kontaktów do nawet najbardziej profesjonalnych osób. Obsługa eventów, pokazy, launche produktowe a także wiele, wiele innych. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy pełne zadowolenie. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Pieniądze i biznes
  Blog o finansach Finanse Polaka zaprasza do lektury wartościowych artykułów wszystkich, którym zależy na tym, aby poprawić stan swoich finansów. Poprzez wartościowe artykuły nauczysz się planować budżet domowy, jak również dowiesz się wszystkiego na temat oszczędzania. Szczegółowe dane na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0