Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Wynajem Ładowarek Teleskopowych - SEVE Sp. z o.o.
ID linku 15960
Tytuł Wynajem Ładowarek Teleskopowych - SEVE Sp. z o.o.
Url http://seve.pl
Opis Firma Selve to wypożyczalnia sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ładowarki, walce, podnośniki teleskopowe, młoty hydrauliczne, zagęszczarki, koparki, agregaty prądotwórcze i wiele innych.
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne. Wykonujemy między innymi: roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, niwelacja terenu, korytowanie dróg, wykopy pod budynki, wykopy szeroko przestrzenne, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, rozładunek i przewóz towarów na paletach, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Dysponujemy dużym potencjałem transportowym i maszynowym, co w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego do Twojej dyspozycji. Wynajem koparek nigdy nie był tak prosty.
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe wypożyczalnia sprzętu budowlanego   wynajem koparek   wynajem ładowarek teleskopowych   wynajem podnośników kraków   wypożyczalnia zagęszczarek kraków
Data Jun 19, 2012
Imię kontaktowe Konrad
Email wyślij email do Konrad
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. Karcher sklepy Auto gaz Warszawa montaż i serwis skwencyjny wtrys gazu
  Autoryzowany Partner Karcher - sklepy i serwis. Montaż instalacji gazowych w samochodach Warszawa-Piaseczno. Auto-gaz to dziedzina, którą zajmujemy się najdłużej bo od 1994 r. mamy bardzo duże doświadczenie .Ukończyliśmy kurs w firmie Bosch odnośnie układów wtrysku paliwa co daje nam dodatkowe kwalifikacje .Nasz warsztat, serwis jest wyposażony w testery diagnostyczne wtryskowych układów paliwowych benzynowych i gazowych.Od 1999 r. zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn i urządzeń ciśnieniowych firmy Karcher . Sklep i serwis znajduje się w Warszawa-Piaseczno gdzie zapraszamy wszystkich.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. Klimatyzatory
  Firma prowadzi działalność w zakresie chłodnictwa przemysłowego oraz komercyjnego, a także klimatyzacji i wentylacji. Firma wyposażyła i zrealizowała kilkaset różnego typu obiektów w Polsce, na Łotwie, Białorusi. Oferujemy pełen zakres usług wysokiej jakości po rozsądnych cenach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. Skup maszyn do metali
  Prowadzony przez nas skup maszyn do obróbki metali oraz tworzyw sztucznych oferuje Wam skupywanie wszystkich maszyn jakie służą pracy z metalami. Jesteśmy zainteresowani każda ilością maszyn, skupujemy wszelkie obrabiarki do metalu i takie, które były wprowadzane do sprzedaży przed laty i takie nowoczesne propozycje, które dopiero co na rynku zaczęły się pojawiać. Gwarantujemy Wam płatność gotówką od ręki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. jonizator-dejonizator
  Dystrybucja urządzeń do eliminacji ładunku elektrostatycznego. Szeroki zakres zastosowania - jonizatory listwowe o dużej mocy, wentylatorowe i nadmuchowe. Proponujemy wykonanie pomiaru wielkości ładunku przed zastosowaniem jakiegokolwiek rozwiązania. Oferujemy doradztwo techniczne w rozwiązaniach antystatycznych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. Szlifierki do płaszczyzn
  Na polskim rynku sprzedaje się wiele rodzajów szlifierek do metalu. Strona Maszynoznawca.pl opisuje różne obrabiarki do metalu. Wśród nich znajdują się: frezarki, tokarki, wiertarki i szlifierki. Szlifierki do płaszczyzn są najczęściej stosowane do szlifowania przedmiotów metalowych. Podczas wykonywania zadań obróbczych maszyny te ścierają ścierniwem związanym złożony naddatek z przedmiotów metalowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0