Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Szkolenia biznesowe
ID linku 1598
Tytuł Szkolenia biznesowe
Url http://www.trainingexpert.pl
Opis Training Expert pomaga w kreowaniu sukcesu organizacji poprzez nowoczesne projekty szkoleniowe ukierunkowane na wzrost efektywności. Nasze rozwiązania to wyjątkowe połączenie unikalnej wiedzy w zakresie zarządzania, rozwiązań informatycznych oraz psychologii, które gwarantują wysoką skuteczność w procesie budowania i rozwoju biznesu. Przy projektowniu szkoleń wykorzystujemy Holistyczny Model Zarządzania Szkoleniami.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Szkolenia: produkcja   produkcyjne   sprzedaż   sprzedażowe   logistyka   logistyczne   hr   zasoby ludzkie   zzl   motywacja motywacyjne   zarządzanie   menedżerskie   menedżerów   komunikacja   komunikacyjne   komunikacja interpersonalna   wywieranie wpływu   manipulacj
Data May 28, 2009
Imię kontaktowe Jarosław
Email wyślij email do Jarosław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kurs prawo jazdy Katowice
  Szkoła jazdy Euro Klasa organizuje kursy kategorii B. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, w przyjaznej atmosferze. Nasza szkoła do każdego kursanta podchodzi indywidualnie.Nasi profesjonalni instruktorzy, nauczą Państwa jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach. W OSK Euro Klasa istnieje możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach. Oferujemy również badania lekarskie na miejscu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Pro Optima Sp. z o.o.
  Wspomagamy rozwój kompetencji, które pozwalają zyskać lojalność klientów. Prowadzimy szkolenia z zakresu: sprzedaży, prezentacji, diagnozowania potrzeb, negocjacji, obsługi trudnego klienta, zarządzania zespołem, menedżer coachem, standard obsługi klienta oparty o zarządzanie doznaniami klienta.
Wspólnym mianownikiem naszych szkoleń jest rozwój kompetencji umożliwiających świadome dbanie o emocje i doznania klientów na każdym z etapów kontaktów z firmą. Szkolenia adresowane są zarówno do pracowników działów kontaktujących się z klientem jak i menedżerów firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Prawo jazdy Kraków - oes.krakow.pl
  Jeżeli szukasz miejsca w Krakowie, w którym możesz zapisać się na kurs nauki jazdy i przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, to z pewnością zainteresuje Cię oferta szkoły jazdy OES. Od wielu lat przygotowujemy kursantów do tego ważnego egzaminu. Z pomocą naszych doświadczonych i profesjonalnych nauczycieli opanujesz tajniki prowadzenia samochodu!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Kurs stylizacja paznokci
  Kurs stylizacji paznokci zapewnia nie tylko piękne dłonie, ale też doskonałe samopoczucie. Dbanie o paznokcie przynosi wiele satysfakcji, jest wizytówką kobiety. Kurs stylizacji paznokci daje wiele radości z tworzenia nowych wzorów, dbania o estetykę dłoni, oraz rozpowszechniania
technik stylizacji paznokci gdzie tylko się da. Uzupełnieniem pięknych dłoni są równie piękne oczy i usta, a to umożliwia makijaż. Szczecin jest miejscem, w którym kobiety dbają o to, aby podobać się zarówno mężczyznom jak i kobietom. Starannie dobrany makijaż, wypielęgnowane paznokcie, to gwarancja dobrego nastroju oraz bujnego życia towarzyskiego
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenia motywacyjne - reissprofile.pl
  Na tej stronie poznasz z bliska nasz instytut. Dowiesz się o misji i założeniach, a przede wszystkim, odkryjesz metodę, którą wykorzystujemy do pracy z motywacją. Twórca, Steven Reiss to wybitny amerykański specjalista w dziedzinach psychiatrii i psychologii klinicznej. Opracował narzędzie, które daje doskonałe rezultaty. Już teraz przekonaj się z bliższej perspektywy, jak odkryć swoją motywację.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0