Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Dotacja PUP
ID linku 15984
Tytuł Dotacja PUP
Url http://www.pierwszadotacja.pl
Opis Przedstawiamy Wam nowatorskie źródło wiadomości, o różnych formach dotacji zarówno dla biznesmenów jak i dla firm. Dowiecie się w tym miejscu między innymi, skąd otrzymać pieniądze na założenie własnej spółki, lub też w jaki sposób otrzymać środki finansowe na rozwój istniejącej firmy, na organizację szkoleń, bądź też na doinwestowanie swojego biznesu.
Cały wortal gospodarczy podzielony jest na obszary, w których to opisywane są konkretne dofinansowania oraz źródła i sposoby ich finansowania. Dzięki tym informacjom przekonasz się w jaki sposób otrzymać dotacje z urzędu pracy, dopłatę na rozpoczęcie działalności, lub też jak zdobyć finanse na inwestycje.
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe dotacje   dotacja   dofinansowanie   działalność gospodarcza   Unia Europejska
Data Jun 19, 2012
Imię kontaktowe dotacja
Email wyślij email do dotacja
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Leasing maszyn budowlanych
  Znajdujący się w Toruniu Europejski Fundusz Leasingowy S.A. to firma, która w swej bogatej ofercie finansowej posiada także coś dla rolników. Jej AGROLINIA to kompletna oferta finansowania dla różnego rodzajów gospodarstw rolnych, dzięki której każdy właściciel gospodarstwa rolnego może otrzymać szanse do nabycia sprzętu rolniczego, także w ramach programów unijnych. Zobacz atrakcyjną ofertę już teraz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Najlepsze konta firmowe - kontofirmowe.pl
  Jesteśmy wyjątkowym blogiem tworzonym przez osoby, które mają wiedzę z zakresu bankowości. Dzięki naszym artykułom nie tylko możesz porównać konta, dowiedzieć się w jaki sposób warto je wybrać oraz sprawdzić rankingi kont bankowych. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie z informacjami zawartymi na naszym portalu znacznie poszerzy swoją wiedzę i wybierze odpowiednie konto bankowe dla siebie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. Projektowanie aplikacji dla firm
  Outbox to firma konsultingowa funkcjonująca na rynku międzynarodowym. Firma wprowadza innowacyjne rozwiązania informatyczne. Jedną z głównych specjalności firmy Outbox jest zagadnienie CRM, czyli zarządzanie relacjami z klientami. Specjaliści firmy wdrażają rozwiązania CRM producentów o światowej renomie, jak np.: Salesforce, Microsoft Dynamics, Oracle Siebel. Outbox zapewnia również wykonywanie projektów oraz wdrożenia aplikacji dla firm na Androida. Pracownicy Outbox to certyfikowani konsultanci i inżynierowie, z ogromnym doświadczeniem w branży. Outbox, jako certyfikowany partner Microsoft CRM, Oracle Fusion CRM, Oracle Siebel oraz Salesforce CRM zapewnia profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb konkretnego klienta i biznesu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. Http://dotacje-unijne.org - Dotacje dla firm
  MG Premium Sp. o.o. to znana firma od lat specjalizująca się w świadczeniu usług doradczych, zmierzających ku pozyskaniu dotacji z funduszy unijnych. Firma ma swoją siedzibę w Krakowie. Oferowane usługi świadczy na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło uszczęśliwić wielu klientów, wspierając ich w pozyskiwaniu dofinansowania niezbędnego do realizacji ich projektów biznesowych. Firma współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami w branży consultingu oraz IT.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. Finansowanie firm - Akcept Finance
  Przedsiębiorstwo Akcept Finance prowadzi swoją działalność w zakresie factoringu należności. Właściciele przedsiębiorstw oraz działalności gospodarczych mogą liczyć między innymi na kompleksowe usługi factoringu pełnego oraz niepełnego, dodatkowo mogą ubiegać się też o atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. Akcept Finance posiada też w ofercie dyskonto weksle. Korzystanie z usług firmy gwarantuje zmniejszenie ryzyka handlowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0