Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Statystyki rynku nieruchomości
ID linku 160
Tytuł Statystyki rynku nieruchomości
Url http://www.domirynek.pl
Opis Serwis o nieruchomościach. Udostępniamy szczegółowe, niezależne statystyki cen mieszkań, domów, działek na rynku pierwotnym i wtórnym w Polsce. Istnieje możliwość wyboru województwa bądź miasta dla którego wyświetlone zostaną statystyki. W serwisie dostępne są również opinie ekspertów, artykuły, wyceniacz mieszkań, ankiety.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe ceny   dzialek   mieszkan   nieruchomosci   wycena   wykresy   statystyki   rynek
Data Aug 10, 2008
Imię kontaktowe Mateusz
Email wyślij email do Mateusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. www.mennicadeweloper.pl
  Nasz nowoczesny kompleks biurowo- mieszkalny, zlokalizowany jest w centrum Warszawy. W kompleksie znajdują się nowoczesne, komfortowe penthousey i apartamenty położone w nowoczesnym budynku. Mennica Residence posiada wydzielony wewnętrzny dziedziniec, przeznaczony do wypoczynku mieszkańców kompleksu. Na terenie inwestycji przewidziano też strefy wypoczynkowe i rekreacyjne. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. OPW - nowe mieszkania Warszawa
  W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne mieszkania zlokalizowane w budynku Oaza przy Włościańskiej. To nowoczesna inwestycja, która charakteryzuje się wieloma inteligentnymi rozwiązaniami. Wysoki standard mieszkań spełni Państwa wygórowane oczekiwania. Obiekt jest klimatyzowany, posiada windę, garaże podziemne. Do pobliskiego przystanku tramwajowego i autobusowego jest około 350 metrów. Więcej informacji na stronie opw.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Domy Włocławek
  Budizol S.A. - deweloper mieszkaniowy i komercyjny. Inwestycje w wielu regionach Polski - Warszawa, Włocławek, Łódź, Bydgoszcz. Realizacje, między innymi: Konstancin Park, osiedle domów szeregowych i bliźniaczych Słoneczna Polana w Michelinie, Apartamenty Carmen w Łodzi. W ofercie firmy są domy energooszczędne i produkcja betonowa - kostka betonowa i brukowa, beton towarowy. W ofercie developera znajdują się domy pasywne i produkcja betonowa - kostka betonowa, brukowa, beton towarowy oraz - nowość - projekty moteli i hoteli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Budizol.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Nowy Konstancin - domy na sprzedaż
  Biuro pośrednictwa Nowy Konstancin Nieruchomości S.C. zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości do skorzystania z doświadczenia i kompetencji licencjonowanych pośredników. Wyróżnia nas doskonała znajomość lokalnego rynku, zaangażowanie, rzeczowość, wsparcie klienta na każdym etapie współpracy. Posiadamy ciekawe oferty dla każdego – domy, mieszkania, wille na sprzedaż i do wynajęcia, działki, powierzchnie biurowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Portal o księgach wieczystych
  Iksiegiwieczyste.pl jest portalem internetowym, w którym opublikowanych jest wiele rozbudowanych i merytorycznych artykułów dotyczących zagadnień ksiąg wieczystych. Redaktor Katarzyna Kopeć opublikowała wiele artykułów, w których opisuje szeroko zagadnienia dotyczące między innymi elektronicznych ksiąg wieczystych, czy też numerów księgi wieczystej po adresie. Dowiedzieć się również można o wpisach do ksiąg wieczystych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0