Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Pomoc prawna
ID linku 16143
Tytuł Pomoc prawna
Url http://www.radcaprawnychelm.pl
Opis Oferuje Państwu profesjonalne usługi radcy prawnego, który posiada wszelkie upoważnienia i kwalifikacje niezbędne do świadczenia rasowych usług z obszaru prawa i administracji. Radca prawny jakiego Państwu przedstawiamy zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego. Reprezentuje swoich klientów, zarówno indywidualnych jak i podmioty gospodarcze, przed organami administracyjnymi oraz sądami. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie są szczegóły oferty.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Usługi prawnicze   Dobry prawnik   Radca prawny   Pomoc prawna   Specjalista od prawa
Data Jul 26, 2012
Imię kontaktowe Karol
Email wyślij email do Karol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Energia odnawialna
  Serwis Ochrona środowiska prowadzi Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pani Jolanta Hibner. Na stronie poruszane są najbardziej aktualne kwestie związane z ochroną środowiska. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów związanych z energią odnawialną, paliwami alternatywnymi czy recyklingiem. Uzyskasz istotne informacje na temat źródeł pozyskiwania energii odnawialnej , gospodarowania odpadami i wiele innych interesujących faktów o środowisku.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. www.katowicenotariusz-zapart.pl
  Kancelaria Notarialna Tomasz Zapart swoją siedzibę ma w Katowicach. Firma świadczy usługi zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Oferuje sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu, zgodności dokumentu lub daty jego okazania, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze czy papiery wartościowe, sporządza protesty weksli i czeków, wpisy i odpisy a także świadczy inne czynności wynikające z przepisów. Więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. ANDRZEJ KARPOWICZ rozwody Myszków
  Kancelaria adwokata Andrzeja Karpowicza z Myszkowa rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Adwokat trudni się obsługą prawną osób fizycznych jak i firm. Otrzymają tutaj Państwo rady prawne w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, podatkowego, spadkowego, międzynarodowego jak i administracyjnego. W zakres działalności biura wchodzi prowadzenie spraw przed sądami, tudzież przygotowywanie pisemnych opinii i analiz, aktów prawnych oraz umów. Adwokat reprezentuje swoich Klientów przed urzędami. W celu zapoznania się z całym zakresem usług kancelarii, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Centrum Odszkodowań DRB Oddział Bielsko-Biała
  Odszkodowania Bielsko. Jesteśmy oddziałem firmy DRB Centrum Odszkodowań, pomagamy głównie osobom z naszej okolicy, Katowice, Rybnik, Żywiec, Andrychów. Jednak nie ograniczamy się w żaden sposób i pomagamy poszkodowanym z całej Polski.

Oferujemy kompleksową pomoc od momentu wypadku, aż po cały proces likwidacji szkody, kończąc na wypłacie odszkodowania.

Uzyskamy odszkodowanie z OC sprawcy dla osób, które ucierpiały lub straciły bliskich w wypadkach:
Komunikacyjnych
W pracy
W rolnictwie
W wyniku błędu medycznego
W wyniku poślizgnięcia na śliskiej, nieodśnieżonej lub nierównej powierzchni.

Oferujemy bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy na terenie całego kraju.

Infolinia: 606 66 55 29
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i osób prywatnych w szczególności w dziedzinach prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego i rodzinnego.


Na stronie informacje o kancelarii, jej usługach i dane teleadresowe.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej kancelarii.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0