Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
kancelaria patentowa
ID linku 1619
Tytuł kancelaria patentowa
Url http://kancelariapatent.pl
Opis Jesteśmy Kancelarią patentową z siedzibą w Rybniku i Krakowe. Jeżeli interesuje Państwa ochrona logo, lub inny rodzaj ochrony właśności - zadzwoń - nasz rzecznik patentowy skontaktuje się z Państwem.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kancelaria patentowa   rybnik   krakow   rzecznik patentowy   ochrona logo
Data May 31, 2009
Imię kontaktowe michał
Email wyślij email do michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. NYCZ hurtownia gwoździ
  Działająca nieprzerwanie od 1990 roku firma Nycz Intertrade, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości elementów złącznych, narzędzi oraz artykułów wykończeniowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu cenionych w świecie marek, dzięki czemu zakupy w naszych sklepach stacjonarnych i hurtowni gwarantują Państwu pełne zadowolenie z nabytych produktów. Aktualnie nasza oferta sprzedażowa obejmuje nie tylko śruby i gwoździe, ale również rozmaite elementy budowlane, wykończeniowe i ogrodowe, jak np. kosiarki, nożyce do żywopłotów czy pompy do wody, a także solidne i wygodne narzędzia ręczne oraz elektryczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Ludźmierski Bochenek Kancelarie notarialne kraków
  Mamy zaszczyt zaprezentować Kancelarię Notarialną funkcjonującą w Krakowie od 1992 roku. To Kancelaria Notariuszy R. Ludźmierski i A. Bochenek - Perek, doświadczonych a także rzetelnie wykonujących wszystkie czynności notarialne. Do zakresu czynności notarialnych zalicza się między innymi: sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, darowizny, umowy zamiany, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych jak i osobistych, a także testamenty w różnej treści, akty poświadczenia dziedziczenia. To tylko niektóre z czynności, które można zlecić tej Kancelarii. Szczegółowy katalog czynności realizowanych w tej Kancelarii Notarialnej oraz kalkulator opłat odnajdą Państwo na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Sprzedam fanpage za pośrednictwem strony SkupFanPage w konkurencyjne cenie.
  Dlaczego Facebook zapewnia tak skuteczną reklamę? Dlatego, że jest to reklama żywa, która raz zamieszczona na tablicy ma szansę przemierzyć internet i zostać odczytana przez miliony ludzi, którzy jako aktywni użytkownicy mogą dyskutując na jej temat zwiększyć dodatkowo jej siłę. Właśnie dlatego warto szukając sposobu na reklamę skorzystać z usług firmy SkupFanPage, która umożliwia szybkie i bezpieczne kupno fanpage'a pełnego żywych, aktywnych użytkowników z całej Polski i nie tylko. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. OPERIS przechowywanie towarów
  Operis Sp. z o.o. to jedno z najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w swojej branży w regionie województwa śląskiego. Świadczymy usługi w ramach składowania, magazynowania i mrożenia towarów. Oprócz wyżej przytoczonych usług nasza spółka wynajmuje powierzchnie magazynowe, biurowe, wiaty bądź place manewrowe- zarówno dla samochodów osobowych jak również dostawczych. Dopasowujemy się do wszelkich wymagań naszych kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie mieści się cała oferta przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Cynkownia Galwaniczna Bydgoszcz Jaśkowiak
  Cynkownia Galwaniczna Jaśkowiak Pawłówek koło Bydgoszczy. Usługi cynkowania galwanicznego , dużych konstrukcji oraz drobnych elementów śrubowych. Nasza galwanizernia działa w branży galwanicznej przeszło 20 lat. Pozwoliło nam to zdobyć wystarczające doświadczenie, potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Posiadamy nieposzlakowaną renomę , nie tylko w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego , ale także na terenie niemalże całego kraju. Współpracujemy z firmami zarówno z Bydgoszczy i okolic, jak i z Gdańska, Warszawy, Szczecina, oraz z innych odległych regionów. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy rodzinne oraz hurtownie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0