Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Medicalonline.pl - portal medyczny
ID linku 1620
Tytuł Medicalonline.pl - portal medyczny
Url http://medicalonline.pl
Opis Medicalnonline portal to encyklopedia wiedzy nt. sprzętu medycznego. W serwisie znajdziesz przede wszystkim spis firm medycznych oraz sprzętu medycznego. Najnowsze informacje dla pacjentów orasz lekarzy.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe medycna   placówki medyczne   sprzęt medyczny
Data May 31, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. EL-MED Naprawa autoklawów
  El-Med to firma z siedzibą w Warszawie, oferująca jednak swoje usługi na terenie całej Polski. Zajmuje się serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, a także przeglądami technicznymi autoklawów. O tym, czym są autoklawy najlepiej orientują się lekarze, kosmetyczki i technolodzy żywienia, którzy wykorzystują je do wyjaławiania narzędzi. Nie od dziś bowiem wiadomo, że pomimo iż nie widać ich gołym okiem, dookoła nas znajdują się miliony bakterii. I choć nie wszystkie są dla człowieka niebezpieczne, to jednak w medycynie, kosmetyce i produkcji żywności wyjątkowo duży akcent położony jest na pozbywaniu się ich z wszelkich narzędzi. Do tego właśnie służą autoklawy i bez nich nie obejdzie się żaden gabinet. Problemy pojawiają się dopiero w momencie awarii autoklawu, ale na takie okazje El-Med jest przygotowany i życzliwie służy kompetentną pomocą. O ich profesjonalizmie świadczą liczne certyfikaty oraz dokumenty potwierdzające ukończenie kolejnych kursów. Wszelkie informacje o firmie El-Med oraz jej ofercie znaleźć można na stronie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Medycyna estetyczna - dobradentystka.pl
  Zazwyczaj dentysta kojarzy się nam wszystkim z leczeniem bądź też w trudniejszych przypadkach z wyrywaniem zębów. Warto mieć jednak świadomość, że nie jest to kompletny zestaw problemów, jakimi zajmuje się stomatologia. Doskonałym przykładem jest tu, chociażby ortodoncja, która to zajmuje się bardziej estetycznym podejściem do naszego uzębienia. Chcąc mieć proste zęby, warto udać się do Brennej, a dokładniej do Centrum Implantologii i Ortodoncji. To idealne miejsce dla każdego chcącego mieć zdrowy i ładny zgryz.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Koziak-Dołkowska Agnieszka, lek. medycyny diagnostyka
  Zlokalizowany w miejscowości Płońsk specjalistyczny gabinet okulistyczny, kierowany przez lekarza medycyny okulistę Agnieszkę Koziak zaprasza serdecznie dzieci i osoby dorosłe na badania oczu. Specjalizujemy się w prowadzeniu nowoczesnej i fachowej diagnostyki oraz leczeniu chorób narządu wzroku. Dla kierowców a także innych pracowników, jakich wykonywany zawód tego wymaga, mamy propozycję badań profilaktycznych a także okresowych. Dysponujemy nowatorskim i kompleksowym sprzętem diagnostycznym, zapewniającym precyzję badania i wczesne wykrycie wad wzroku lub schorzeń oka, zapewniając przy tym komfortowe warunki badania. Więcej możecie się Państwo dowiedzieć odwiedzając naszą stronę internetową:
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. soczewki kontaktowe
  Sklep uprawniony do dystrybucji oryginalnych produktów CibaVision, johnson&johnson, zapewniamy niezbędne informacje dotyczace badania i doboru odpowiedniego produktu, sprzedaż detaliczna i hurtowa. Oferowane produkty to: Soczewki kontaktowe, jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, na noc i na dzień, kolorowe, astygmatyczne, toryczne, progresywne, oddychające, wszystkie nowości
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Rzeżączka - leczenie i objawy
  Nasz portal stanowi bazę wiedzy na temat rzeżączki. Na stronie gromadzimy zbiór artykułów, które w rzetelny i przystępny dla każdego czytelnika sposób objaśniają, na czym polega to trudne do zdiagnozowania schorzenie i jak sobie można z nim poradzić. Opisujemy przyczyny choroby i objawy towarzyszące rzeżączce u kobiet oraz mężczyzn. Wyjaśniamy, w jaki sposób wygląda diagnostyka, opisujemy metody leczenia oraz środki profilaktyczne, które mogą uchronić przed zakażeniem.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0