Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6343
Dom 3431
Firmy wg branży 8578
Internet 4306
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 949
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3126
Zwierzęta i rośliny 324
FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
ID linku 1629
Tytuł FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
Url http://fmcm.pl
Opis Za pośrednictwem FMCM mogą Państwo otworzyć konto na platformie walutowej i uzyskać dostęp do globalnego rynku walutowego. Rolą FMCM jest zapewnienie Państwu niezbędnej pomocy w zakresie efektywnej realizacji transakcji walutowych jak i długoterminowego, strategicznego zarządzania ryzykiem kursowym. FMCM jest podmiotem nadzorowanym przez KNF.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kontrakty   surowce   towary   analizy   aplikacja   instrumenty   wykresy   trendy   narzędzia analizy technicznej   wskaźniki   EUR   USD   PLN   GBP   CHF   JPY   ORDER   demo   XAU   XAG   platforma inwestycyjna   platformy inwestycyjne   CFD   Futures   Commodities   moduł t
Data Jun 2, 2009
Imię kontaktowe Iwona Rączka
Email wyślij email do Iwona Rączka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. TOMASZ WOJCIECHOWSKI komornik
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie jest funkcjonariuszem publicznym, powołanym przez Ministra Sprawiedliwości. Zakres czynności przeprowadzanych przez Komornika wynika ściśle z przepisów. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie wykonuje tytuły egzekucyjne, będące efektem roszczeń cywilnych. Inaczej mówiąc, Komornik odbiera należności od dłużników na podstawie orzeczeń sądu. Czyni to pod kontrolą sądu. Poza tym Komornik przeprowadza spis inwentarza, nieodzowny przy określeniu składników spadku po osobie zmarłej. Każdy wierzyciel może wybrać dowolnego Komornika z terenu RP, za wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości, które Komornik realizuje według właściwości terytorialnej. Dla przedstawianej Kancelaria Komornicza w Jędrzejowie ta właściwość to dziewięć gmin z powiatu jędrzejowskiego. Dokładne informacje na temat tej Kancelarii Komorniczej, wzory wniosków o egzekucję i inne wiadomości znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. transport krajowy
  Firma transportowa Anjan-Trans to doskonałej jakości, nowoczesna i kompleksowa oferta transportu krajowego i zagranicznego na najwyższym poziomie. Firma dostosowuje się do wymagań klienta i jego oczekiwań, gwarantując szybki transport różnego rodzaju towarów, produktów, przedmiotów na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ofercie możliwość przewozu między innymi zarówno alkoholi, papierosów jak i elektroniki czy żywności zamrożonej jak i świeżej. Doskonale przystosowane pojazdy do transportu towarów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PRANIE WYKŁADZIN, DYWANÓW. Gdańsk-Sopot-Gdynia.
  Jesteśmy firmą realizującą zlecenia na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.

Firma Usługowa Błysk zajmuje się profesjonalnym, specjalistycznym praniem dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, praniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem mebli skórzanych oraz myciem okien i elewacji, sprzątaniem po remontach jak również sprzątaniem mieszkań i biur.

Oryginalne środki czyszczące i odplamiacze.

Technologia czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem.

Jednocześnie preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno.

Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni.


Kontakt:
tel. 0-505-478-626
www.dobrepranie.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. AGRO WET GABINET WETERYNARYJNY SUWAŁKI lekarz weterynarii suwałki
  AGRO-WET jest lecznicą dla kotów, psów, gryzoni oraz innych zwierząt domowych w Suwałkach. Świadczymy pełen zakres podstawowych usług weterynaryjnych, w tym czipowanie, odrobaczanie, odpchlenie oraz szczepienia. Wykonujemy również zabiegi kastracji lub sterylizacji, zabiegi chirurgiczne oraz badania laboratoryjne krwi i moczu. Ponadto oferujemy również sprzedaż pasz, sporządzanie pokarmów dla zwierząt, fachowe doradztwo oraz wizyty domowe. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej wiadomości na witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Komfort Trans Przeprowadzki
  Kompleksowe przeprowadzki firm, osób prywatnych i instytucji na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i Polski. Od niedawna firma świadczy także usługi także na terenie całej Unii Europejskiej.
Firma jest w stanie przetransportować niemal każdy sprzęt: meble, instrumenty muzyczne, maszyny i urządzenia specjalistyczne. Oferuje dokładne i profesjonalne zabezpieczenie transportowanego podczas przeprowadzek sprzętu. Dysponuje flotą samochodów typu kontener, które posiadają ładowność od 1 do 10 ton oraz kubaturę od 4 m3 do 50 m3. Ze względu na standardy bezpieczeństwa wszystkie samochody wyposażone są w windy hydrauliczne oraz materiały zabezpieczające, znacznie ułatwiające organizację każdej przeprowadzki,.
OFERTA:
Przeprowadzki prywatne, firm, międzynarodowe; transport maszyn ciężkich i urządzeń, mebli i towarów; materiały pakowe; magazynowanie mienia; utylizacja zbędnych rzeczy; wynajem pojemników plastikowych; transport osób max 7.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0