Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
ID linku 1629
Tytuł FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
Url http://fmcm.pl
Opis Za pośrednictwem FMCM mogą Państwo otworzyć konto na platformie walutowej i uzyskać dostęp do globalnego rynku walutowego. Rolą FMCM jest zapewnienie Państwu niezbędnej pomocy w zakresie efektywnej realizacji transakcji walutowych jak i długoterminowego, strategicznego zarządzania ryzykiem kursowym. FMCM jest podmiotem nadzorowanym przez KNF.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kontrakty   surowce   towary   analizy   aplikacja   instrumenty   wykresy   trendy   narzędzia analizy technicznej   wskaźniki   EUR   USD   PLN   GBP   CHF   JPY   ORDER   demo   XAU   XAG   platforma inwestycyjna   platformy inwestycyjne   CFD   Futures   Commodities   moduł t
Data Jun 2, 2009
Imię kontaktowe Iwona Rączka
Email wyślij email do Iwona Rączka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego IBP – Oferta Nowmax.pl
  Nowmax – jednostka świadczy usługi PPOŻ oraz BHP. Czynimy kompleksowe usługi dla mini-, mikro- i makro jednostek. Proponujemy doradztwo w zakresie systemów bezpieczeństwa pożarowego, procedury ochron, sprzęt najporządniej dostosowane do Państwa pragnień, co więcej konsulting w zakresie posług PPOŻ, pielęgnacja urządzenia. Wszystkie zaświadczane posługi, są zgodne z wiążącymi regułami Państwowej Straży Pożarnej.

Bazowe posługi przekazywane za sprawą naszą firmę:

Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego

Sprawdzenie zagrożenia wybuchem w budowlach

Profesjonalne doradztwo w dziedzinie przeciwpożarowej

Oprzyrządowanie obiektów we wszystkie niezbędne i żądane akcesoria i sprzęt przeciwpożarowy

Rodzaje ochron budowy budowli (drewnianych, żelbetonowych, stalowych).

Przeznaczenie i dystrybucja środków ochron ognioochronnych drewna.

Firma specjalizuje się również w dystrybucji narzędzia PPOŻ – w ofercie znaleźć wolno (gaśnice, agregat gaśniczy, detektor gazów, czujnik dwutlenku węgla, system sygnalizacji pożarowej, instalacja tryskaczowa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. GREENECO s.c. wodne obsiewy
  Firma Greeneco prowadzi swoją działalność w obszarze aplikowania technologii hydroobsiewu. Firma zaistniała w 2006 roku zaś siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Hydroobsiew jest najlepszą strategią sprzyjającą szybkiemu zapoczątkowywaniu procesów biologicznych, w tym przyrostu trawy na terenach przekształconych przez człowieka. Polega na hydrodynamicznym rozprowadzeniu materiału siewnego na powierzchni terenu przy wykorzystaniu urządzenia wyposażonego min. w mieszalnik, pompę, a także armatkę służącą do wyrzucania materiału siewnego na dystans. Oferta obejmuje wodne obsiewy między innymi: stoków narciarskich, skarp drogowych, zbiorników odpadów, wałów przeciwpowodziowych oraz wałów kolejowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem technologii oraz do kontaktu z firmą poprzez stronę
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. P.P.U.H. METAL BERNAT RYSZARD BERNAT
  W Częstochowie znajduje się przedsiębiorstwo Metal Bernat, które od 1975 roku oferuje swoje usługi. Nasza główna specjalizacja to produkcja wyrobów z metalu. Oferujemy: pręty, druty, elementy do lamp, żyrandoli, wózków dziecięcych, huśtawek, leżaków, nity, podkładki, akcesoria do karton gipsu i inne. Staramy się sprostać każdemu, nawet w największym stopniu nietypowemu zamówieniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej jakości i kompetentnej Obsługi zleceń. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, jaki usprawnia naszą pracę. Zapewniamy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu, na jakiej opublikowaliśmy pełną propozycję oraz więcej wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Kamienne parapety
  Jesteśmy specjalistami zajmującymi się wykonywaniem elementów z kamienia. Nasza oferta jest bardzo bogata i można w miej znaleźć pomniki, płyty granitowe, schody, nagrobki, posadzki marmurowe, blaty łazienkowe i wiele więcej. Do wykonywania naszych produktów wybieramy tylko i wyłącznie materiały od sprawdzonych dostawców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z należytą starannością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. AAT RENKAR systemy nawadniania kraków
  W Krakowie znajduje się firma Karcher Center AATRenKar, która serdecznie zachęca do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Działamy na rynku niezmiennie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń czyszczących, w tym zamiatarek, szorowarek, parownic, odkurzaczy, froterek, myjek ciśnieniowych oraz szczotek elektrycznych. Poza tym posiadamy również myjnie samochodowe, systemy nawadniające oraz środki czyszczące i akcesoria. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w Polsce lub za granicą. Ponadto oferujemy wynajem niektórych urządzeń aby osobiście zaznajomić się z ich zaletami. Szczegółowe wiadomości i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0