Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
ID linku 1629
Tytuł FMC Management - FX Konto, platforma walutowa
Url http://fmcm.pl
Opis Za pośrednictwem FMCM mogą Państwo otworzyć konto na platformie walutowej i uzyskać dostęp do globalnego rynku walutowego. Rolą FMCM jest zapewnienie Państwu niezbędnej pomocy w zakresie efektywnej realizacji transakcji walutowych jak i długoterminowego, strategicznego zarządzania ryzykiem kursowym. FMCM jest podmiotem nadzorowanym przez KNF.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kontrakty   surowce   towary   analizy   aplikacja   instrumenty   wykresy   trendy   narzędzia analizy technicznej   wskaźniki   EUR   USD   PLN   GBP   CHF   JPY   ORDER   demo   XAU   XAG   platforma inwestycyjna   platformy inwestycyjne   CFD   Futures   Commodities   moduł t
Data Jun 2, 2009
Imię kontaktowe Iwona Rączka
Email wyślij email do Iwona Rączka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Biuro tłumaczeń Wrocław
  Zachęcamy do skorzystania z świadczeń biura tłumaczeń we Wrocławiu, znanego jako Akademis. Świadczymy usługi najlepszej jakości biorąc pod uwagę przy tym czas i pieniądze naszych Zleceniodawców. Jedynie u nas zdobędziesz fachowe przekłady bezzwłocznie i bez przepłacania!
Każdy pracujący dla Akademis tłumacz angielskiego we Wrocławiu, także niemiecki, hiszpański, słowacki, to kompletny ekspert w swym fachu. Zapewniamy 100% poufności przy prowadzonej przez naszą firmę pracy. Jeśli tłumaczenia we Wrocławiu, to wyłącznie w Akademis!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biuro dla mikroprzedsiębiorców
  Biuro stworzone specjalnie dla drobnych przedsiębiorców, wolnych strzelców, niezależnych doradców jako alternatywa indywidualnego wynajmu lokalu biurowego lub pracy w domu. Niezależny wynajem biura jest kosztowny w wynajmie i urządzeniu, oraz wiąże umową na dłuższy czas - a przecież nie wiadomo jak potoczą się losy początkującego mikroprzedsiębiorcy. Praca zaś w domu, znana również wielu etatowcom jako praca zdalna, mimo wielu zalet niesie ze sobą - zwłaszcza na dłuższą metę - równie dużo problemów z których najczęściej wymieniana jest trudność godzenia życia zawodowego i prywatnego, czyli mówiąc wprost - bycie wiecznie w pracy, a także problemy z koncentracją, wydajnością pracy, poczucie izolacji społecznej. Wszystkie te wady niweluje korzystanie ze wspólnego biura w ramach coworkingu - społeczność podobnie pracujących ludzi, możliwość nawiązywania kontaktów, pomocy i współpracy, nieskrępowane korzystanie z dobrych urządzeń biurowych, przystępność cenowa i elastyczność korzystania bez wiążących umów. Nie do przecenienia jest też dostęp przez wolnego strzelca czy młodego przedsiębiorcę do reprezentacyjnych sal spotkań co podnosi prestiż w oczach klientów. Biuro coworkingowe to dla mikroprzedsiębiorcy i freelancera biuro tanie, biuro elastyczne, biuro prestiżowe, biuro zapewniające pomoc, kontakty i niezależność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. BST transformatory olejowe Poznań
  W miejscowości Czerwonak koło Poznania mieści się Firma BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast dokonać próby napięciowe i oddać kabel do eksploatacji. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować ogromny standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowatorskie pomysły. Dokładne wiadomości o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wycinka drzew Marcin Szuba
  Przedsiębiorstwo "LEŚNIK" Marcin Szuba świadczy usługi z zakresu kompleksowej pielęgnacji drzew i krzewów, w tym przycinania. Proponujemy również usługi wysokościowe oraz wykonujemy ścinki drzew w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie nasze usługi cechuje staranność i solidność, przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa przeprowadzanych prac. Jesteśmy także firmą konkurencyjną pod względem cen proponowanych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TOMGRAW Gadżety reklamowe Katowice
  Mająca siedzibę w Katowicach firma TOMGRAF gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży poligraficznej, reklamowej i grawerskiej. Wykonujemy akcesoria i gadżety reklamowe takie jak naklejki samochodowe, kalendarze, fototapety, puchary a także pieczątki, dyplomy czy wiele innych. Posiadamy nowoczesne drukarki wielkoformatowe i cyfrowe, ploter tnący i termiczny czy też prasę termotransferową. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0