Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6367
Dom 3447
Firmy wg branży 8605
Internet 4323
Komputery 768
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1930
Zdrowie i uroda 3150
Zwierzęta i rośliny 325
Nitonakrętki
ID linku 16315
Tytuł Nitonakrętki
Url http://www.metalmax.pl
Opis Różnego rodzaju śruby kwasoodporne i nierdzewne, nitonakrętki, dzięki którym wykonasz pełnowartościowy gwint wewnętrzny w cienkich elementach, wkrętki do plastiku, wkrętki do drewna, wkrętki do metalu, nakrętki, narzędzia do instalacji nitów i do nitonakrętek, wkładki i narzędzia do regeneracji gwintów, mikrośruby, śruby w klasie 12.9, wkładki standardowe i wkładki samohamowne AMECOIL – to materiały, które oferuje firma Mela 13. Metalmax. Wszystkie przedstawiane produkty są najwyższej jakości, pochodzą od najlepszych europejskich producentów, co gwarantuje udane i trafne zakupy. Zasze zamówienia są realizowane szybko, oferujemy przy tym niskie ceny oraz atrakcyjne oferty promocyjne przy dużych zamówieniach.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe śruby nierdzewne   nitonakrętki
Data Aug 8, 2012
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Hala tenisowa - Rowit.com.pl
  Nie wiesz kto zajmuje się budową hal tenisowych ?


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Rowit, zajmującą się budową obiektów sportowych na stronie internetowej . Chcesz odwiedzić naszą siedzibę ? Zapraszamy pod adres :
ul. Zamkowa 9, 66-340 Przytoczna .
Masz pytania ? Zadzwoń do nas lub napisz .
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług !
Zapraszamy Serdecznie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Baza danych firm
  Serwis Baza firm regon to aktualizowana na bieżąco baza danych firm, instytucji, przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i organizacji społecznych znajdujących się w rejestrze REGON. Baza danych gov zawiera około 6 milionów wpisów, na które składają się adres pocztowy i internetowy oraz numer telefonu. Jest wyposażona w szybką, łatwą w obsłudze i efektywną wyszukiwarkę. Baza danych firm dzięki stałym aktualizacjom jest niemal w stu procentach aktywna, a nowe podmioty trafiają do niej już następnego dnia po wpisaniu do rejestru. Dzięki temu oferuje m.in. usługę przesyłania danych o nowo powstałych podmiotach. Możliwe jest także zamówienie gotowych pakietów danych z najpopularniejszych kategorii takich jak na przykład baza firm Kraków czy baza firm budowlanych. Baza firm gov posiada w pełni zautomatyzowany system wyszukiwania i pobierania danych. Jest on szybki i daje pewność, że potrzebne dane znajdą się u klienta w kilka minut po złożeniu zamówienia. Baza firm regon oferuje udostępnianie danych w formatach CSV, Excel, XML. Zaletom funkcjonalnym towarzyszy atrakcyjny cennik rozpoczynający się już od 0, 01 zł netto za 1 rekord. Jest on dostosowany zarówno do jednorazowego korzystania z bazy jak i zleceń stałych na przykład przesyłania informacji o nowych firmach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Księgowość
  Świetna strona internetowa, która przeznaczona jest dla osób zajmujących się prowadzeniem firm. Możesz na niej znaleźć dla siebie wiele interesujących informacji, więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, jest ona dedykowana dla ciebie. Zapraszamy do korzystania ze strony osoby poszukujące wiadomości między innymi o księgowości, prawie pracy, składkach, podatkach. Każdy temat jest konkretnie omówiony przez naszych ekspertów. Zapraszamy już teraz na stronę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Jak wybrać IKE
  Nordea dla osób które pragną zadbać o przyszłość swoją i swoich najbliższych stworzyła dodatkową ofertę emerytalną-IKE i IKZE.Oszczędności gromadzone na Indywidualnym Koncie Emerytalnym będą dodatkowym wsparciem finansowym po zakończonej aktywności zawodowej.Ulgi podatkowe dla IKZE i IKE czy też dobrowolna częstotliwość wpłat to tylko niektóre plusy takiego rozwiązania.Niestety, ale obecny system emerytalny w Polsce u wielu z nas budzi wątpliwości.Obowiązkowe składki na I filar i II filar mogą nie spełnić naszych oczekiwań, dlatego o jesieni życia warto pomyśleć już dziś. Jak wybrać IKE? Na witrynie emeryturanordea.pl znajduje się dużo ciekawych artykułów a także przydatnych informacji. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Usługi Elektryczne Zachodniopomorskie
  "ELEKTROBUD" Gryfice jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w projektowaniu i wykonawstwie robót o charakterze modernizacyjnym i remontowym w zakresie linii i stacji elektroenergetycznych, sieci telekomunikacyjnych napowietrznych i kablowych, traktów światłowodowych, oświetlenia ulicznego, instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych, masztów i wież antenowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0