Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
BRELO doradztwo
ID linku 16383
Tytuł BRELO doradztwo
Url http://www.brelo.pl/
Opis Biuro Rachunkowe Emilia Lichota zajmuje się kompleksowo prowadzeniem księgowości dla firm w zależności od potrzeb firmy w formie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, czy też pełniej księgowości. Prowadzimy ewidencję podatkową ryczałtu ewidencjonowanego, rejestr zakupu i sprzedaży VAT także ewidencjonujemy środki trwałe. Przygotowujemy dodatkowo dokumentację dla Urzędów między innymi sporządzamy i wysyłamy deklaracje podatkowe dla Urzędów Skarbowych i podatników, prowadzimy rozliczenia zarówno z Urzędem Skarbowym, jak i ZUS. Oprócz tego przygotowujemy zestawienia, sprawozdania finansowe i statystyczne. Nasze biuro świadczy również usługi w aspekcie kadrowo - płacowym - prowadzimy dokumentację dotyczącą umów pracowniczych, deklaracji ZUS, roczne deklaracje podatkowe dla pracowników oraz pełne wsparcie w zakresie prawa pracy. Nasze usługi świadczymy zarówno dla małych jak i średnich firm rozmaitych specjalności w związku z tym mamy doświadczenie i cieszymy się zaufaniem klientów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   doradztwo   rachunkowość   księgowość   finanse   podatki   rozliczenia podatkowe
Data Aug 27, 2012
Imię kontaktowe Emilia Lichota
Email wyślij email do Emilia Lichota
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Biuro rachunkowe Bytom
  Jeśli poszukujesz na terenie Górnego Śląska profesjonalnego i doświadczonego biura rachunkowego, to gliwicka firma Tax & Money będzie dla Ciebie niezwykle ciekawą propozycją. Oferuje ona między innymi pełną obsługę finansową przedsiębiorstw, szkolenia z zakresu BHP, zaawansowany controlling, doradztwo biznesowe, a także wiele innych wyjątkowych usług, które są oferowane za bardzo przystępną cenę dla każdego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. DSA Polska dostarczanie nowoczesnych narzędzi do zarządzania informacją
  Firma DSA Polska prowadzi swoją działalność w obszarze zarządzania procesami i dokumentami. Swoją aktywność prowadzi od 1997 roku z siedzibą w Janikowie obok Poznania. Ponadto oddział firmy zlokalizowany jest w Warszawie. Kompleksowa propozycja obejmuje szereg produktów oraz usług w dziedzinie: zarządzania procesami biznesowymi i obiegiem dokumentów, dostarczania systemów i usług związanych ze skanowaniem dokumentów, systemów identyfikacji oraz rozpoznawania treści dokumentów, a także dedykowanych rozwiązań do przetwarzania dokumentów. DSA Polska wdraża autorskie rozwiązania jak i też współdziała z wiodącymi wytwórcami, co zapewni Państwu wysokiej jakości usługi przy zatrzymaniu partnerskich relacji biznesowych z odbiorcami i dostawcami. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. Biuro Fachowych Tłumaczeń
  Biuro Fachowych Tłumaczeń działa na terenie całej Unii Europejskiej.
Nasza firma specjalizuje się tylko i wyłącznie w tłumaczeniach technicznych i specjalistycznych. Realizujemy trudne i ciężkie projekty wymagające koordynacji i kompetencji. Tłumaczymy instrukcje techniczne, teksty naukowe, medyczne a także literackie. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. BHP, kadry, płace, obsługa kadrowa Bielsko Biała
  Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którym zależy na zyskach. Oferujemy takie usługi, jak audit kadrowy, sporządzanie umów o pracę, kontrola dokumentów historycznych pracownika, sporządzanie aneksów i wypowiedzeń, sporządzanie umów cywilno-prawnych oraz wiele innych. Szczegóły do poznania na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. CashBroker.com | Kantor internetowy
  Jesteśmy internetową Platformą wymiany walut, która każdego dnia stara się wprowadzać i ulepszać dla Ciebie swoje usługi. Zapraszamy wszystkich. U nas sprawnie i bezpiecznie oraz co najważniejsze korzystnie wymienisz walutę będąc w każdym zakątku świata. Działamy dla Ciebie zawsze i wszędzie. Wspomagają nas oddziały w Polsce, USA i na Wyspach Brytyjskich. Sprawdź nas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0