Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Szkolenia BHP i PPOŻ Poznań
ID linku 1648
Tytuł Szkolenia BHP i PPOŻ Poznań
Url http://www.e-bhn.pl
Opis BHN świadczy profesjonalne usługi dla firm w zakresie obsługi BHP i PPOŻ.
W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe szkolenia pozostające na długo w pamięci uczestników a także kompleksową obsługę firm w korzystych cenach.

Każdy klient traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie, dlatego też mogą być Państwo pewni, że korzystając z naszych usług otrzymujecie i płacicie tylko za to, czego rzeczywiście potrzebujecie.

Usługi świadczymy także w języku angielskim.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp   ppoż   szkolenia   obsługa   Poznań   angielski
Data Jun 3, 2009
Imię kontaktowe Barbara
Email wyślij email do Barbara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. ASECURA szkoday komunikacyjne
  Firma Asecura z Knurowa to przedsiębiorstwo funkcjonujące w specjalizacyj likwidacji szkód. Nasza firma odróżnia się spośród innych indywidualnym nastawieniem do Klienta, fachowością a także dokładnością. Proponujemy Państwu kilka rodzajów usług. Są to: telefoniczna, wstępna oraz całościowa likwidacja szkód razem z raportami końcowymi. Na Państwa korzyść pracuje kilkudziesięciu, dobrze przygotowanych do swojego fachu, rzeczoznawców. Przeprowadzane przez nich oględziny odbywają się zawsze szybko, dokładnie oraz terminowo. Nigdy nie zawodzimy i nie zwodzimy swoich Klientów. Naszą mocną stroną jest także kooperacja z takimi partnerami jak: Armatura Kraków SA lub Generali TU SA. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również szkolenia specjalistyczne i kursy produktowe dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Szczegóły świadczonych przez nas usług, znajdziecie na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Http://certyfikaty-ebcl.pl/
  Nasza firma oferuje usługi w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń, usług tłumaczeniowych, konsultingowych i badawczych. Zapraszamy również na kursy przygotowawcze i egzaminy EBC*L TO. Gwarantujemy Państwu ciekawe szkolenia teoretyczne i praktyczne, dzięki którym zwiększą Państwo wiedzę i umiejętności w danym temacie. Przyjazna atmosfera podczas wykładów i doświadczeni wykładowcy. Dzięki certyfikatom zdobytym podczas szkoleń wzbogacą Państwo swoje cv.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Prawo jazdy Nowy Sącz, kurs na prawo jazdy w Nowym Sączu
  Nauka jazdy Nowy Sącz. Zapewniamy szkolenie kierowców w Nowym Sączu. Ośrodek szkolenia kierowców oferuje kurs na prawo jazdy. Nasze materiały do nauki jazdy ułatwią ci opanowanie materiału. Z nami łatwo i szybko zdobędziesz prawo jazdy.

W naszej szkole często można spotkać się z ciekawymi promocjami dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego w Nowym Sączu. ZAPRASZAMY
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
  Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Considero - Assessment Center
  Nasza oferta to szeroki wachlarz usług obejmujących dziedzinę HRM. Naszym głównym zadaniem jest wsparcie dla zarządów firm i działów personalnych. W ofercie systemy ocen pracowników, ocena 360, modele kompetencyjne, opis stanowisk pracy, testy kompetencyjne, gry biznesowe, szkolenia, warsztaty. Sukces firmy to przede wszystkim właściwy dobór pracowników. Zaufaj Considero Consulting. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0