Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Szkolenia BHP i PPOŻ Poznań
ID linku 1648
Tytuł Szkolenia BHP i PPOŻ Poznań
Url http://www.e-bhn.pl
Opis BHN świadczy profesjonalne usługi dla firm w zakresie obsługi BHP i PPOŻ.
W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe szkolenia pozostające na długo w pamięci uczestników a także kompleksową obsługę firm w korzystych cenach.

Każdy klient traktowany jest przez naszą firmę indywidualnie, dlatego też mogą być Państwo pewni, że korzystając z naszych usług otrzymujecie i płacicie tylko za to, czego rzeczywiście potrzebujecie.

Usługi świadczymy także w języku angielskim.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp   ppoż   szkolenia   obsługa   Poznań   angielski
Data Jun 3, 2009
Imię kontaktowe Barbara
Email wyślij email do Barbara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Rozwój osobisty i szkolenia motywacyjne - opinie i recenzje
  Blog z recenzjami szkoleń dotyczących rozwoju osobistego, szkoleń motywacyjnych oraz zawierający opinie na temat warsztatów rozwoju osobistego. Zawiera subiektywne wnioski i przedstawia szkolenia widziane z punktu widzenia uczestnika.

Pozwala osobom zainteresowanym rozwojem osobistym podjąć świadomą decyzję co do tego, w którym szkoleniu chcieliby wziąć udział, a które kompletnie im nie będzie pasowało, dzięki czemu mogą zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWA I PRAWA PRACY BHP
  Kwestie powiązane z prawem i przepisami pracy to zmora wielu przedsiębiorstw. Nie każdy ma właściwe wykształcenie oraz wiedzę, żeby się nimi zajmować, a ich niestałość i stan skomplikowania powodują, iż trudno być z nimi na bieżąco bez stałego kontrolowania ich. Z pomocą przychodzi Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy z Łańcuta, która bierze na siebie prowadzenie prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. W swojej ofercie ma ona nie tylko całościową obsługę, ale również prowadzenie audytów, ocenę ryzyka, ocenę techniczną sprzętów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, przygotowywanie wzorów poświadczeń oraz umów. Personel kancelarii to wysoko wykwalifikowani eksperci w swoich dyscyplinach, którzy nieprzerwanie zwiększają swoje umiejętności, by jak najlepiej dopasować się do wymagań rynku. Z usług kancelarii zadowoleni są jej liczni kontrahenci, jak Polimex Mostostal Katowice czy Bytomska Pracownia Projektowa BUDOPROJEKT. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Kursy nieruchomości
  Portal Edukacja-Nieruchomosci.pl zawiera bogatą ofertę szkoleniową dla osób związanych zawodowo z rynkiem nieruchomości. Wszyscy przedstawiciele zawodów wymagających stałego doskonalenia zawodowego znajdą w naszej ofercie szkolenia dla siebie, które pozwolą im podnieść kwalifikacje, jednocześnie uzyskując punkty doskonalenia. Szkolenia dla zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami, oraz rzeczoznawców majątkowych zostały zgłoszone i zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami tematów przygotowanymi przez wykwalifikowanych wykładowców.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia w psychoterapii
  Ośrodek Szkoleń Systemowych oferuje szkolenia systemowe, pozwalające na profesjonalne rozwiązania problemów natury psychologicznej. Prowadzone szkolenia odbywają się w małych grupach, pozwalając na teoretyczne i praktyczne zdobycie wiedzy z zakresu psychoterapii, prowadzenia konsultacji oraz technik terapeutycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. http://www.bureauveritas.pl
  Znajdź na naszej stronie branżę w jakiej działasz i zobacz jak możesz poprawić funkcjonowanie firmy z naszą pomocą. Każda branża wymaga indywidulanego podejścia oraz wiedzy na temat przepisów i norm w niej obowiązujących. Nasz zespół oferuje profesjonalne doradztwo, inspekcje, certyfikacje, notyfikacje, szkolenia, badania laboratoryjne oraz audyty. Skorzystaj z naszej oferty i otwórz przed swoją firmą nowe możliwości. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0