Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Tanie konto
ID linku 16484
Tytuł Tanie konto
Url http://www.tanie-konto.pl
Opis Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, umieszczania opinii, a także zadawania pytań odnośnie oferty danego konta bankowego w komentarzach. Pomagamy internautom szukającym taniego konta bankowego w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kont bankowych największych polskich banków. Dlatego prezentujemy analizy, zestawienia, porównania opłat i prowizji pojedynczych kont, a także zbiorowe porównania banków i porady. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe konta bankowe   konto w banku   konto bankowe   tanie konto   porównanie kont   ranking kont
Data Sep 5, 2012
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Produkty finansowe
  Serwis super-bank.pl to najlepsze produkty finansowe i bankowe. Prezentujemy ofertę pochodzącą z wielu banków. Na naszym serwisie mogą Państwo w szybki i wygodny sposób porównać wybrane produkty finansowe. Finanse generalnie odgrywają w naszym życiu bardzo dużą rolę. Jedną z gałęzi finansów można powiedzieć, że są także i kredyty. Kredyty w naszym kraju są coraz bardziej opłacalne i pewne. Nie musimy się już bać, ponieważ wielu ludzi zaufało już bankom i zdecydowało się na wielkie kredyty, których spłata będzie rozwleczona - wyrażając się kolokwialnie - w czasie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Tanie konto
  Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, umieszczania opinii, a także zadawania pytań odnośnie oferty danego konta bankowego w komentarzach. Pomagamy internautom szukającym taniego konta bankowego w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kont bankowych największych polskich banków. Dlatego prezentujemy analizy, zestawienia, porównania opłat i prowizji pojedynczych kont, a także zbiorowe porównania banków i porady. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Księgowość
  Świetna strona internetowa, która przeznaczona jest dla osób zajmujących się prowadzeniem firm. Możesz na niej znaleźć dla siebie wiele interesujących informacji, więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, jest ona dedykowana dla ciebie. Zapraszamy do korzystania ze strony osoby poszukujące wiadomości między innymi o księgowości, prawie pracy, składkach, podatkach. Każdy temat jest konkretnie omówiony przez naszych ekspertów. Zapraszamy już teraz na stronę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Dotacje Małopolska
  Dotacje-unijne.org to witryna internetowa spółki MG Premium z Krakowa, zajmującej się kompleksowym doradztwem unijnym dla przedsiębiorców na terenie Małopolski i nie tylko. Głównym elementem naszej działalności jest wsparcie w zdobywaniu dofinansowania dla firm z dotacji unijnych. Oferujemy pomoc w ramach działań PO IG 6.1 - Paszport do eksportu, PO IG 8.1 - dotacje na e-usługi, PO IG 8.2 - informatyczne systemy B2B, oraz działanie 4.3 - kredyt technologiczny. Pomagamy w uzyskaniu dotacji, właściwym zrealizowaniu inwestycji jak również rozliczeniu projektu.Dodatkowo oferujemy pisanie biznes planów na zlecenie.Zapraszamy do zapoznania sie z naszą propozycją.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Biuro jako miejsce spotkań przedsiębiorców
  Spotkania biznesowe mikroprzedsiębiorców, np. doradców, coachów, czy projektantów posiadają charakterystyczną specyfikę - zwykle toczą się w niewielkim gronie paru klientów lub współpracowników i nie potrzebują specjalistycznego wyposażenia technicznego. Dla drobnych i niezależnych przedsiębiorców, którzy swój biznes najczęściej prowadzą w domu i w sposób mobilny ważna jest elastyczność wynajmu sal do spotkań i przystępny koszt wynajęcia. Obecna na rynku typowa oferta wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych daleka jest od takiej specyfiki. Przeważają duże i luksusowe sale konferencyjne zlokalizowane w prestiżowych biurowcach, często z bogatym wyposażeniem technicznym. Ich wynajem wiąże się z dużymi kosztami, koniecznością wyprzedzającej rezerwacji, nierzadko wpłaty kaucji czy podpisania umowy. Doskonale natomiast do charakterystyki potrzeb drobnych przedsiębiorców pasują sale spotkań jakimi dysponują biura coworkingowe - są w sam raz małe, tanie, dostępne na godziny, a ich dodatkowym atutem jest świadczona obsługa recepcyjna i serwis kawowy wliczony w cenę. Wynajem sal spotkań w biurach coworkingowych wydaje się optymalnym rozwiązaniem dla sesji coachingowych, kameralnych kursów językowych, indywidualnych szkoleń, niewielkich spotkań biznesowych, czy spotkań rekrutacyjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0