Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6080
Dom 3320
Firmy wg branży 8291
Internet 4130
Komputery 745
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 905
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 578
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2960
Zwierzęta i rośliny 316
Tanie konto
ID linku 16484
Tytuł Tanie konto
Url http://www.tanie-konto.pl
Opis Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, umieszczania opinii, a także zadawania pytań odnośnie oferty danego konta bankowego w komentarzach. Pomagamy internautom szukającym taniego konta bankowego w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kont bankowych największych polskich banków. Dlatego prezentujemy analizy, zestawienia, porównania opłat i prowizji pojedynczych kont, a także zbiorowe porównania banków i porady. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe konta bankowe   konto w banku   konto bankowe   tanie konto   porównanie kont   ranking kont
Data Sep 5, 2012
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. archiwizacja dokumentów
  Firma nasza zajmuje się głównie usługą nowoczesnej archiwizacji dokumentacji, posiadając ponad dwudziesto siedmio letnie doświadczenie w tego rodzaju usługach. Oferujemy kompleksowe usługi produkując worki pocztowe, pudła archiwalne oraz regały archiwalne, poza tym oferta nasza obejmuje przechowywanie dokumentacji, usuwanie dokumentów a także archiwizację akt.
Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w archiwizacji akt świetnie pojmujemy to, jaki jest wykaz wymagań wszystkich naszych klientów w owym zakresie.
Poprzez to właśnie, archiwizacja dokumentów odbywa się u nas bardzo sprawnie, bez większych problemów oraz w sposób na tyle efektywny oraz wydajny, by znacząco zminimalizować koszty firm, którym prezentujemy nasze usługi.
W zakresie przedstawianych przez Elpol usług, znajdziecie również szerokie rozwiązania w ramach składowania, niszczenia, a także archiwizowania dokumentów jak również niszczenia różnego rodzaju niebezpiecznych odpadów, takich jak na przykład sprzęt elektroniczny lub biurowy.
Przy utylizowaniu i archiwizacji dokumentów duży napór kładziemy na bezpieczeństwo powierzanych nam danych, a wszelakie procesy dokonujemy tak sprawnie aby zaoszczędzić pieniądze, a także czas firm będących naszymi klientami, zarazem dbając w sposób maksymalny o ekologię.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Satus
  TFI Satus S.A. jest niezależnym, prywatnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych, które po uzyskaniu licencji nadanej przez Komisję Nadzoru Finansowego 31 lipca 2009 r., działa w oparciu o ustawę z 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych.

TFI Satus S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi aktywów niepublicznych.

Obecnie TFI Satus uruchamia branżowy fundusz nieruchomości komercyjnych, a także jest na etapie przygotowania dwóch kolejnych funduszy: energetycznego oraz innowacji technologicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Tablice multimedialne
  Wiele Przedsiębiotstw szuka sposobu, by udoskonalić interaktywność wykonywanych szkoleń. Tablice interaktywne Esprit to rozwiązanie, jakie uzyskało wyjątkową popularność. Umożliwiają one kolaborację z zaawansowanym sprzętem multimedialnym i nawigację dotykową. Spośród mnóstwa dostępnych metod, tylko tablice interaktywne Esprit umożliwiają wszechstronne rozwinięcie prezentacji oraz możliwość wdrażania multimediów. Umożliwią one zaciekawienie i zaangażowanie uczestników, wówczas nie będą biernym widzem. Oferujemy obszerny asortyment, po atrakcyjnych opłatach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Wymiana kas fiskalnych - kasyfiskalne2018.pl
  Przepisy fiskalne, nowości na rynku, wartościowe informacje. To tylko część zagadnień, które poruszamy na naszym blogu. Znajdziesz u nas kluczowe informacje dotyczące zmian w prawie, jak również i ciekawostki z branży oraz bieżące informacje o nowych urządzeniach i rozwiązaniach technicznych. Jeśli szukasz fachowych informacji, znajdziesz je właśnie u nas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Wózki używane
  Suret to firma z 20 letnim doświadczeniem zajmująca się doradztwem, dystrybucją i wynajmem wózków widłowych, sprzedażą części oraz świadcząca usługi logistyczne. Ponadto świadczy usługi okołoprodukcyjne w tym montaż konstrukcji, renowacja maszyn. Suret prowadzi także pełną obsługę logistyczną przedsiębiorstw w ofercie można znaleźć takie usługi jak logistyka magazynowa czy transport maszyn. W serwisie internetowym znajduje się pełna oferta, informacje o firmie, aktualności, galeria oraz aukcje internetowe i sklep. By ułatwić poruszanie się po stronie w prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka produktów. Zainteresowani nowościami z branży mogą zapisać się na darmowego Newslettera. Wejdź na stronę serwisu i zobacz pełną ofertę Suret oraz sprawdź gdzie znajdują się odziały firmy. Zapraszamy pod adres internetowy suret.com.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0