Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Tanie konto
ID linku 16484
Tytuł Tanie konto
Url http://www.tanie-konto.pl
Opis Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, umieszczania opinii, a także zadawania pytań odnośnie oferty danego konta bankowego w komentarzach. Pomagamy internautom szukającym taniego konta bankowego w dotarciu do wartościowych i praktycznych informacji na temat kont bankowych największych polskich banków. Dlatego prezentujemy analizy, zestawienia, porównania opłat i prowizji pojedynczych kont, a także zbiorowe porównania banków i porady. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe konta bankowe   konto w banku   konto bankowe   tanie konto   porównanie kont   ranking kont
Data Sep 5, 2012
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. www.notariuszlubelski.pl
  Kancelaria Notarialna Magdalena Chemperek-Kubić trudni się świadczeniem usług notarialnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie. Aby sporządzić dany akt notarialnych, klient musi dostarczyć do Kancelarii wymagane dokumenty. Kancelaria zapewnia bezpłatne doradztwo, również przez telefon, dzięki czemu Klient może przyjść do Kancelarii od razu z potrzebnymi dokumentami. Jeśli natomiast chodzi o zakres świadczonych przez Kancelarię usług, to należą do nich wszystkie te, które są ujęte w prawie o notariacie. Dokładne informacje na temat oferty Kancelarii, znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Biznes w Kujawsko-Pomorskim
  Kujawsko-Pomorski, sieciowy katalog firm. Województwo kujawsko-pomorskie jest jednym z 16 województw, znajduje się w północnej części Polski centralnej. Siedzibą zarządu województwa, sejmiku wojewódzkiego i urzędu marszałkowskiego jest Toruń. Siedzibą urzędu wojewódzkiego i wojewody jest Bydgoszcz. To tu znajduje się najwięcej firm, infromacje o nich znajdziesz w naszym spisie. Sugerowanie nowych firm jest bezpłatne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Biznes na Pomorzu Zachodnim
  Zachodniopomorski wykaz przedsiębiorstw i instytucji państwowych, przedstawia w postaci przejrzystych prezentacji dane adresowe, i inne przydatne informacje dla osób poszukuących przedsiębiorstw ze Szczecina, Goleniowa czy Białogardu które wykonają dla nich usługę lub zaoferują poszukiwany towar. Pod względem powierzchni województwo zachodniopomorskie zajmuje piąte miejsce wśród województw, pod względem liczby mieszkańców jest na jedenastym miejscu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. archiwizacja dokumentów
  Firma nasza zajmuje się głównie usługą nowoczesnej archiwizacji dokumentacji, posiadając ponad dwudziesto siedmio letnie doświadczenie w tego rodzaju usługach. Oferujemy kompleksowe usługi produkując worki pocztowe, pudła archiwalne oraz regały archiwalne, poza tym oferta nasza obejmuje przechowywanie dokumentacji, usuwanie dokumentów a także archiwizację akt.
Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w archiwizacji akt świetnie pojmujemy to, jaki jest wykaz wymagań wszystkich naszych klientów w owym zakresie.
Poprzez to właśnie, archiwizacja dokumentów odbywa się u nas bardzo sprawnie, bez większych problemów oraz w sposób na tyle efektywny oraz wydajny, by znacząco zminimalizować koszty firm, którym prezentujemy nasze usługi.
W zakresie przedstawianych przez Elpol usług, znajdziecie również szerokie rozwiązania w ramach składowania, niszczenia, a także archiwizowania dokumentów jak również niszczenia różnego rodzaju niebezpiecznych odpadów, takich jak na przykład sprzęt elektroniczny lub biurowy.
Przy utylizowaniu i archiwizacji dokumentów duży napór kładziemy na bezpieczeństwo powierzanych nam danych, a wszelakie procesy dokonujemy tak sprawnie aby zaoszczędzić pieniądze, a także czas firm będących naszymi klientami, zarazem dbając w sposób maksymalny o ekologię.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
  Rozwijająca się w Polsce franczyza, dotyczy głównie przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz usług pośredników finansowych. Uczestnictwo w spotkaniach podczas Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Organizacji Franczyzodawców otwiera drogę dla franczyzy wszystkim zainteresowanych tą formą partnerstwa biznesowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0