Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Księgowość
ID linku 16486
Tytuł Księgowość
Url http://www.prowadzeksiegowosc.pl
Opis Świetna strona internetowa, która przeznaczona jest dla osób zajmujących się prowadzeniem firm. Możesz na niej znaleźć dla siebie wiele interesujących informacji, więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, jest ona dedykowana dla ciebie. Zapraszamy do korzystania ze strony osoby poszukujące wiadomości między innymi o księgowości, prawie pracy, składkach, podatkach. Każdy temat jest konkretnie omówiony przez naszych ekspertów. Zapraszamy już teraz na stronę!
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe księgowość   księgowość internetowa   podatki   prawo pracy   składki ZUS   biznes   firma
Data Sep 5, 2012
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Firma sprzątająca AGRA
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy sprzątającej. Oferujemy okresowe sprzątanie wspólnot mieszkaniowych w wyznaczonych przez klienta terminach, oraz sprzątanie codzienne czyli zamiatanie i mycie klatek schodowych, mycie drzwi, luster itp. Zajmujemy się również pielęgnacją zieleni, pielęgnowaniem ogrodów i koszeniem trawy. Odmienimy ogrody, domowe bądź biurowe rośliny, aby atmosfera w była sprzyjająca warunkom pracy czy też relaksowi. W okresie zimowym można wynająć naszą firmę do odśnieżania chodników, podjazdów, schodów oraz miejsc parkingowych. Zaufaj profesjonalnej firmie sprzątającej i ciesz się czystością
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Atlantis TAX - Rozliczenie podatku z Niemiec
  Masz problem w postaci nadpłaconego podatku za wykonywaną pracę za granicą? Żaden problem, Atlantis tax jest firmą specjalizującą się właśnie w tym zakresie! Nasze działa są skuteczne i błyskawiczne, świadczą o tym opinie naszych klientów! Prostota i przejrzystość wykonywanych działań, zawdzięczamy wdrożeniu najnowszych rozwiązań informatycznych. Profesjonalizm i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy, zapewniło naszą firmę o znajomość rozwiązań które znacznie przyśpieszają całą procedurę.
Oferujemy również pomoc w uzyskaniu Kindergeld, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Badania rynku
  Posiadająca spore doświadczenie analityczne firma wykonująca zlecenia na badania komercyjne, dzięki którym nasi zleceniodawcy mogą dowiedzieć się o tym jak widzą ich konsumenci, czy bardziej kojarzą się z branżą od ich konkurencji, w jaki sposób rozkładają ich produkty właściciele sklepów i co może być potencjalną przeszkodą w sięganiu przez klientów po ich produkty.

Zakres badań jest wystarczający, aby uzyskać z nich oczekiwany zestaw danych, z których można potem wyciągać wnioski, a o naszym doświadczeniu świadczy lista klientów obejmująca również duże, ogólnopolskie spółki.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Odfrankowienie kredytu kalkulator - kalkulatordlafrankowiczow.pl
  Kalkulator dla frankowiczów to internetowe narzędzie stworzone przez portal FRANKNEWS.PL. Pozwala ono na uzyskanie informacji, czy możliwe jest odfrankowienie lub unieważnienie zaciągniętego kredytu. Daje odpowiedź na pytanie, ile (w przybliżeniu) można zyskać idąc z bankiem na ugodę według zasad KNF. Frankowicze mogą również dowiedzieć się, czy opłaca się pozwać bank.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Kropka PR
  Firma Kropka PR imprezy firmowe świadczy usługi w zakresie kreowania wizerunku firm, instytucji i osób. Specjalizujemy się także w organizacji imprez firmowych, wydarzeń specjalnych i szkoleń.
OFERTA:
» Imprezy firmowe i wydarzenia specjalne
» Szkolenia
» Copywriting
» Kampanie związane z wejściem firmy na rynek
» Długoterminowe działania wizerunkowe
» Komunikacja wewnętrzna
» Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
» Planowanie działań prospołecznych
» Sponsoring
» Wspieranie kampanii reklamowych
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0