Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Działki Szczecin
ID linku 1656
Tytuł Działki Szczecin
Url http://dom-dzialka.szczecin.pl
Opis Szczecin jest to piękne miejsce, w którym dużo osób chciałoby osiedlić się. Dlatego nie jest dizwne, iż mieszkania w naszym mieśćie są tak bardzo poszukiwane. Zajmuejmy się sprzedaża działek, mieszkań i domów. Staramy się aby Klienci byli zadowoleni bardzo zadowoleni z naszych usług. W naszej firmie pracują profesjonaliści, którzy pomoga Państwu w wybraniu odpowiedniego mieszkania. Zachęcamy by nam zaufać, albowiem jesteśmy specjalistami w naszej branży.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe działki Szczecin
Data Jun 3, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. dowóz pasażerów na lotnisko Pyrzowice - lot28.pl
  Jeżeli szukasz parkingu - lotnisko Pyrzowice w Katowicach, jak najbardziej powinieneś zajrzeć na stronę internetową www.Lot28.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo Twojego samochodu, niską cenę, a także całodobową obsługę oraz fakt, że po prostu będziesz miał zapewniony bezpłatny transport na lotnisko. W razie pytań o parking, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wycena nieruchomości - Kraków
  Wycena wszelkiego typu nieruchomości i ich części składowych:
- mieszkań, domów;
- lokali użytkowych, obiektów komercyjnych;
- budynków, budowli, zabudowań;
- działek gruntu o różnym przeznaczeniu;
- parcel budowlanych;
- terenów rolnych, upraw, zasiewów;
- lasów, zadrzewień, zakrzewień;
- inwentaryzacje dla potrzeb oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
- wycena praw do nieruchomości.

Analiza, doradztwo i opracowania dotyczące rynku nieruchomości:
- efektywności inwestowania i rozwoju wybranej nieruchomości (opłacalności inwestycji);
- trendów rynku;
- skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych;
- określenie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora;
- oszacowanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
- inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Tłumaczenia ustne – Angielski. Rosyjski/Białoruski – native speaker
  Już ponad 10 lat wykonuję tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne) i pisemne (przeważnie ekspresowe), moje języki robocze to: Rosyjski. Angielski. Białoruski - w przeróżnych kombinacjach (ANG-ROS, ANG-BIAŁ, POL-BIAŁ, POL-ROS etc.)! Ostatnio również oferuję tłumaczenia pisemne z języka francuskiego (w kombinacjach: francuski-rosyjski i francuski-białoruski). Jestem mówcą rodowitym j. rosyjskiego i białoruskiego. Za ten czas realizowałam ponad tysiąc projektów tłumaczeniowych. Na życzenie Państwa udostępnię liczne rekomendacje, które dotyczą nie tylko tłumaczeń, wykonanych w kraju, ale również za granicą. Uczestniczyłam w targach, konferencjach, negocjacjach biznesowych, asystowałam podczas dokonywania zakupów, byłam przewodnikiem indywidualnym podczas ekskluzywnych wycieczek turystycznych, jak również koordynowałam projekty lingwistyczne i pracowałam jako menedżer ds. współpracy międzynarodowej (ponieważ posiadam dyplom również z Zarządzania, SGH). Jestem otwarta na nowe wyzwania i służę Państwu pomocą przez 7 dni w tygodniu. Zapraszam!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. prasy
  Firma Roczniak posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów gospodarki odpadami. Po pierwsze, oferta firmy dotyczy indywidualną obsługę, doradztwo techniczne, pomoc w instalacji, diagnostyce i odpowiedniej eksploatacji urządzeń służących do selekcji czy utylizacji odpadów. Po drugie, działalność firmy to przede wszystkim produkcji i wykonawstwo różnego rodzaju urządzeń jak między innymi przenośniki taśmowe, prasy do odpadów, kontenery zgniatające, rozdrabniacze, dziurkarki, belownice, kruszarki do szkła, pojemniki oraz kontenery.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KOTŁY pleszewskie kotły
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Pleszewskie Kotły z siedzibą w Czerminie w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży oraz doskonała znajomość oczekiwań Klientów przyczyniły się do poszerzenia oraz udoskonalenia naszej profesjonalnej oferty. W asortymencie firmy znajdują się kotły z podajnikiem, uniwersalne, całodobowe, układy podające palniki, sterowniki, dmuchawy, zbiorniki na opał oraz akcesoria. Gwarantujemy serwis, doradztwo jak również bezpłatny transport i rozładunek zamówienia. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0