Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
HYDROTECH Kominki
ID linku 16706
Tytuł HYDROTECH Kominki
Url http://www.hydrotech.e7.pl/
Opis Szukasz firmy prosperującej na terenie Świebodzina, która specjalizuje się w zakładaniu instalacji gazowych wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych oraz zewnętrznych, która zajmie się całoroczną oraz całodobową opieką nad budynkiem mieszkalnym albo budynkiem użyteczności publicznej? Zgłoś się do Zakładu Instalacji Sanitarno-Budowlanych Hydrotech. Nasza firma funkcjonuje na naszym rynku od 10-ciu lat, jednak nasi pracownicy posiadają już kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Wyśmienicie zatem damy sobie radę ze wszystkimi pracami, jakie będzie trzeba wykonać w budynku, opiekę nad którym nam polecisz. Udzielamy przy tym gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas usługi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Instalacje centralnego ogrzewania   Instalacje wodno-kanalizacyjne   Kolektory słoneczne   Kominki   Ogrzewanie podłogowe   Pompy ciepła   Sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne   Rekuperacja   Roboty ziemne   Usługi koparką   Usługi wywrotką z HDS
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe Hydrotech
Email wyślij email do Hydrotech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Tralbet - kolumny architektoniczne
  Jesteśmy zakładem wyrobów betonowych znajdującym się w województwie podkarpackim. nasze doświadczenie jest wieloletnie i sięga 1989 roku. W naszej ofercie znajdują się takie towary jak kolumny, tralki, płyty betonowe i wiele więcej. O jakości naszych produktów świadczy fakt, że zostały one wyróżnione na Krakowskich Targach Budownictwa. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych produktów spełni wasze oczekiwania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Świadectwa energetyczne - ocena energetyczna budynków
  Świadectwa energetyczne - certyfikacja budynków. Świadczymy usługi projektowe w zakresie obliczeń zużycia energii przez budynki mieszkalne i użyteczności publicznej. Krótkie terminy realizacji. Atrakcyjne ceny. Zapraszamy osoby fizyczne i firmy. Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne. Certyfikat energetyczny - certyfikacja budynków.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. USŁUGI CUDNOCH usługi ogrodnicze
  Firma Cudnoch z siedzibą w Świętajnie jest ekspertem w zakresie prac budowlano-ziemnych. Firma działa od 16 lat, zapewniając klientom najwyższą jakość usług, wykorzystanie nowoczesnego i efektywnego sprzętu, a także pomoc doświadczonych specjalistów. W ofercie usług budowlanych znajdują się: konstrukcja domów, rozbiórki budynków, wyburzenia, przyłącza wodne i kanalizacyjne, budowa placów i chodników, usługi brukarskie, kucie. Propozycja ziemna obejmuje usługi koparko-ładowarką, budowę dróg i ścieżek rowerowych, osuszanie terenu, montaż wraz z przebudową szamb oraz wykopy: rowy, stawy, baseny, fundamenty i wiele innych. Dodatkową aktywnością firmy są usługi ogrodnicze i pielęgnujące, które zagwarantują Państwu: wywóz śmieci, odśnieżanie parkingów, dróg i placów, a także wycinkę drzew. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Solidplus
  Zachęcamy do dokonania zakupów naszych nowoczesnych materiałów budowlanych z drewna, przeznaczonych do samodzielnego montażu. Wśród naszych produktów znajdują się między innymi deski podłogowe marki Solidplus sprzedawane przez naszych dystrybutorów w kompletach do samodzielnego montażu. W ofercie znajdują się podłogi lakierowane i olejowane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Płyty drogowe
  Szukasz sposobu na trwałą i wytrzymałą drogę? Nie szukaj dłużej - kup płyty drogowe prosto od producenta i ciesz się odporną na warunki atmosferyczne, solidną drogą. W naszej ofercie posiadamy płyty drogowe posiadające aprobatę techniczną, co świadczy o ich wysokiej jakości. Jesteśmy producentem, sprzedajemy również płyty drogowe używane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0