Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
HYDROTECH Kominki
ID linku 16706
Tytuł HYDROTECH Kominki
Url http://www.hydrotech.e7.pl/
Opis Szukasz firmy prosperującej na terenie Świebodzina, która specjalizuje się w zakładaniu instalacji gazowych wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych oraz zewnętrznych, która zajmie się całoroczną oraz całodobową opieką nad budynkiem mieszkalnym albo budynkiem użyteczności publicznej? Zgłoś się do Zakładu Instalacji Sanitarno-Budowlanych Hydrotech. Nasza firma funkcjonuje na naszym rynku od 10-ciu lat, jednak nasi pracownicy posiadają już kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Wyśmienicie zatem damy sobie radę ze wszystkimi pracami, jakie będzie trzeba wykonać w budynku, opiekę nad którym nam polecisz. Udzielamy przy tym gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas usługi. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Instalacje centralnego ogrzewania   Instalacje wodno-kanalizacyjne   Kolektory słoneczne   Kominki   Ogrzewanie podłogowe   Pompy ciepła   Sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne   Rekuperacja   Roboty ziemne   Usługi koparką   Usługi wywrotką z HDS
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe Hydrotech
Email wyślij email do Hydrotech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Betonowe szambo ekologiczne - EKO-Trans Radom
  Betonowe, szczelne szambo ekologiczne to zbiorniki na szambo produkowane przez firmę Eko-Trans z Radomia. Szamba wykonane są z najwyższej jakości betonu, zbrojonego stalą, wibrowanego, oraz dodatkowo dwukrotnie impregnowane zewnętrzną warstwą izolbetu. Ekologiczne szamba betonowe produkowane przez firmę Eko-Trans są trwałe i szczelne, posiadają one atest higieniczny PZH, deklarację zgodności, atest klasy betonu oraz projekty techniczne.
Betonowe zbiorniki na szambo są trwałe i mogą być zabudowane nawet pod parkingiem dla samochodu osobowego, a po użyciu wzmocnionej płyty również ciężarowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. KOM&BUD dekarz
  Zakład KOM&BUD z Osielska, zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość oferowanych usług z zakresu budowy konstrukcji dachowych. Bazując na naszej wiedzy branżowej oraz doświadczeniu naszych pracowników proponujmy kompleksowe usługi ciesielskie oraz dekarskie. Wykonujemy kompletne konstrukcje dachowe oraz remontujemy pokrycia dachowe na domach współczesnych i zabytkowych. Zajmujemy się również sprzedażą, posiadamy zróżnicowany asortyment materiałów wiodących producentów, w tym przeróżne typy dachówek, gonty bitumiczne, rynny, schody dachowe, systemy kominowe, okna dachowe oraz wiele innych. Nasze materiały transportujemy na miejsce budowy. Ugruntowaną pozycję w branży zawdzięczamy wciąż poszerzającemu się gronu zadowolonych Klientów. Dokładną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE - ULTRIM
  Witam na stronie internetowej firmy Ultrim działającej w branży budowlanej .
Oferujemy kompleksowe usługi remonto-budowlane, modernizacje budynków i wykończenia wnętrz sklepów ,restauracji ,hal przemysłowych, biur oraz domów jednorodzinnych. Z usług naszej firmy skorzystali miedzy innymi restauracja „Hammurabi” oraz sieć sklepów „ Vanila”, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony www.ultrim.pl, oraz zapoznania się z nasza ofertą .
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Kosztorysowanie
  Nadzory-piotrowski jest firmą oferującą swoim Klientom pomoc przy realizacji inwestycji budowlanych świadcząc Klientom specjalistyczne usługi niezbędne do prawidłowego prowadzenia inwestycji. Miejscem działania firmy jest Poznań wraz z województwem wielkopolskim. Usługą, która najczęściej jest realizowana na tym terenie to występowanie jako kierownik budowy Poznań lub inspektor nadzoru Poznań. Firma oferuje też usługi realizując kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie czy kosztorysy budowlane. Jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę jest kosztorysowanie. Na etapie projektowania inwestycji świadczy usługi doradcze. Zatrudniając wysokiej klasy specjalistów, przy większych realizacjach świadczy usługi na terenie całego kraju. Wśród wielu funkcji przy realizacji inwestycji, generalne wykonawstwo stanowi jeden z wieku istotnych filarów działalności firmy nadzory-piotrowski. Kosztorysy-piotrowski to również kosztorysy budowlane konieczne do uzyskania kredytów bankowych, jak również kosztorysy wykonywane na podstawie przedmiarów z SIWZ na zamówienie przedsiębiorstw startujących w przetargach dotyczących zamówień publicznych. Dbając o dobro Klienta i realizowanej inwestycji, do każdej przystępuje profesjonalnie i w sposób indywidualny zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Usługi realizuje w najkrótszym możliwie czasie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Usługi elektryczne Kraków
  Obiektem, działania firmy F.P.U.H HAARP są inteligentne budynki. Jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2012 roku.
Proponujemy usługi w obrębie instalacji inteligentnych oraz rozdzielni elektrycznych, instalacji odgromowych i remontów instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych. Nasza firma pracuje na najlepszych narzędziach znanych i znanych na świecie firm a do tego korzystamy z wysokiej klasy oryginalnego sprzętu jak również używamy materiały z górnej półki. Nie proponujemy i nie polecamy naszym klientom tworzyw czy też sprzętu nie posiadającego odpowiednich atestów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0