Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
MARTON utrzymywanie czystości
ID linku 16715
Tytuł MARTON utrzymywanie czystości
Url http://www.firmasprzatajacagliwice.com.pl/
Opis Profesjonalizm, fachowi pracownicy, korzystanie ze sprzętu i środków czystości wysokiej jakości, szeroki zakres usług - to zasadnicze atuty firmy Marton. Podstawowy profil naszej działalności to sprzątanie biur oraz domów (na przykład dbanie o utrzymywanie porządku w firmie, sprzątanie po firmowych spotkaniach oraz imprezach okolicznościowych, dbanie o czystość urządzeń elektronicznych, mycie okien, czyszczenie dywanów i wykładzin, czyszczenie tapicerek meblowych, czyszczenie skórzanych obić). Drugą naszą specjalnością są usługi transportowe, które świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą,, a także przeprowadzki. Dysponujemy samochodami ciężarowymi o kubaturze do czterdziestu sześciu metrów sześciennych i ładowności od 3-ech do 3,5 ton, obejmując wszystkie towary ubezpieczeniem OC. Z pełną ofertą naszej firmy można zapoznać się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie biur   sprzątanie domów   firma sprzątająca   pranie dywanów   mycie okien   utrzymywanie czystości   sprzątanie w biurach   sprzątanie w domach   przeprowadzki i sprzątanie   transport i sprzątanie
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe MARTON
Email wyślij email do MARTON
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.cleanup-pro.pl Sprzątanie biur
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Cleanup-Pro, która swoją siedzibę ma w Pruszczu Gdańskim. Jesteśmy profesjonalnym i działającym od wielu lat przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksowym utrzymaniem czystości w różnego rodzaju obiektach. Odbiorcami firmy są Klienci indywidualni, biznesowi, instytucjonalni oraz wspólnoty mieszkaniowe. Proponujemy kilka pakietów usług, zarówno w ramach jednorazowej jak również regularnej współpracy. Dysponujemy skutecznymi i bezpiecznymi środkami i urządzeniami sprzątającymi. Zapewniamy profesjonalizm i rzetelność. Więcej na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Prace magisterskie - pisanie-prac.edu.pl
  Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach są zapracowani i ciągle zajęci, nauka łączona z pracą, praktyki, staże, wolontariat, a także życie osobiste w tym rodzina, codzienne obowiązki pochłaniają dużo czasu. Często więc nie starcza ani czasu, ani sił na napisanie pracy dyplomowej, która sfinalizuje lata studiów. Nie martw się jednak. Zrobimy to za ciebie. Podejmujemy się bowiem całościowego przygotowania prac na podstawie rzetelnych źródeł.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Maxi Spaw - spwanie aluminium,spawanie felg aluminiowych,spawanie balustrad
  Spawanie Aluminium
Oferujemy wyroby z aluminium oraz spawanie precyzyjne aluminium metodą TIG w osłonie Argonu gazu obojętnego.

Spawanie metodą TIG może być stosowane we wszystkich miejscach, a jego prawidłowe wykonanie gwarantuje spoinę o najlepszej jakości.

Konstrukcje aluminiowe
Aluminiowe konstrukcje reklamowe
Stopnie i barierki aluminiowe
Miski olejowe
Felgi aluminiowe
Obudowy skrzyń biegów
Obudowy alternatorów
Obudowy termostatów
Inne podzespoły samochodowe
Sprzęt gastronomiczny i hotelowy
Meble i wyposażenie wnętrz
Ramy rowerowe oraz motocyklowe
Itp.

Zapraszamy do kontaktu firmy jak i osoby prywatne , oferujemy krótkie terminy oraz korzystne ceny.
Dodatkowo oferujemy dojazd do klienta i wykonanie usługi spawania na miejscu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. FABIJAŃSKA- ubezpieczenia rolnicze
  Krystyna Fabijańska to agent ubezpieczeniowy PZU z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie różnego rodzaju ubezpieczeń. Posiada dwa biura w Radzyniu Podlaskim, mimo to swoją działalność prowadzi na obszarze całej Polski. Krystyna Fabijańska w swojej ofercie posiada polisy zarówno dla osób indywidualnych, jak i małych, dużych i średnich firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dobrowolne i obowiązkowe. Służy również pomocą oraz radą w wyborze rozmaitego typu ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe (w tym AC, OC, NNW, NNW max, PZU Autopomoc), rolnicze, dla lekarzy oraz pozostałych grup zawodowych, turystyczne. Wykupienie polis wiąże się z wieloma rabatami ze strony ubezpieczyciela, na przykład do 60% zniżki na OC za jazdę bezwypadkową, a także z obsługą oraz opieką lekarską na najwyższym poziomie, co czyni ofertę Krystyny Fabijańskiej jedną z lepszych na rynku. Więcej szczegółów wyszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Nadruki na CD i DVD. Tłoczenie, kopiowanie płyt.
  Nadruki na płytach CD i DVD. Tłoczenie, duplikacja, kopiowanie płyt CD, CDR, DVD, DVDR. Poligrafia do płyt CD i DVD. Pełne konfekcjonowanie i foliowanie gotowych wyrobów. Realizujemy także niskie nakłady. Projekty graficzne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0