Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kredyt mieszkaniowy
ID linku 16735
Tytuł Kredyt mieszkaniowy
Url http://www.mieszkania4u.pl/
Opis Koszt kredytów mieszkaniowych maleje, co za tym idzie zmniejsza się wysokość rat kredytów mieszkaniowych. Jest to idealny moment na to żeby pomyśleć nad wzięciem kredytu na mieszkanie. To pewne, że mało jest osób, które mogły by pozwolić sobie na zakup tudzież zbudowanie domu z odłożonych środków. Przez kryzys sytuacja ta wydaje się być trudniejsza niż zwykle. W tych okolicznościach pozostaje tylko zwrócić się o pomoc instytucji bankowej w postaci kredytu na dom albo kredytu hipotecznego. Przygotowaliśmy dla Państwa stronę, która będzie pomocna dla Państwa we wstępnym etapie poszukiwań właściwej opcji kredytowej. Znajdą tu Państwo wiele funkcjonalności w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych, kalkulatorów kredytowych i kalkulatorów zdolności kredytowej. Z serwisu dowiesz się ponadto wszystkiego na temat zasad udzielania pożyczek w tym rekomendacji T. Rekomendacja ta jest zbiorem zasad, które trzeba spełnić aby instytucja bankowa mogła dać kredyt mieszkaniowy. Głównymi warunkami otrzymania kredytu wg. rekomendacji T jest to, że rata pożyczki nie może być wyższa niż 42 procent zarobków netto klienta. Bardzo ważna jest nasza terminowość w spłacaniu poprzednich kredytów. Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej i skorzystać z porównywarek – zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe kredyt mieszkaniowy   kredyty mieszkaniowe   kredyt hipoteczny   kredyty hipoteczne   kalkulatory kredytowe
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe Mirek
Email wyślij email do Mirek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. Dobry kredyt na mieszkanie
  Kredyty hipoteczne są jednym z najpoważniejszych zobowiązań dlatego ich wybór powinien być bardzo starannie przemyślany. Oprócz wizyty w banku warto samodzielnie porównać oferty w internecie. Przygotowaliśmy dla Państwa stronę na której można uzyskać niezbędne informacje na temat kredytów mieszkaniowych, porównać oferty pod względem kosztów i wielkości rat następnie wybrać najbardziej dopasowany produkt. Umożliwiamy również kontakt z doradcą kredytowym online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Chwilówka
  Niniejsza platforma sieciowa ma szansę stać się bardzo pomocna dla osób, które potrzebują permanentnego przypływu pieniędzy w niedużych sumach oraz na krótki okres czasu. Dlatego na przedstawianej witrynie odszukasz wszelkie potrzebne wiadomości odnoszące się do chwilówek świadczonych przez Internet, telefon i wiadomość sms. Umieszczone na opisywanej witrynie informacje umożliwią klientom skutecznie zorientować się w koniecznych zaświadczeniach, które muszą przedstawić jak również w procedurach, które muszą zaistnieć. Przyswojenie sobie umieszczonych wiadomości poskutkuje prawidłowym przebiegiem koniecznych procesów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. Kredyt samochodowy
  Nie mając w dzisiejszych czasach gotówki wcale nie musimy przestawać marzyć o tym, że samochód, który nam się podoba może być naprawdę nasz. Jednym z najczęściej branych kredytów bowiem jest właśnie kredyt samochodowy. W zależności od tego, na jaki samochód się zdecydujemy i czy będzie on pochodził z drugiej ręki czy też zakupimy go u dealera samochodowego zupełnie inaczej będzie wyglądała umowa i nasze zobowiązanie kredytowe. Najlepsze i na pewno najtańsze kredyty czekają właśnie na Ciebie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. Leasing online
  Nasz serwis internetowy traktuje o finansowaniu inwestycji. Opisujemy różnorakie formy finansowania od kredytów po leasing. W naszych tekstach skupiamy się głównie na inwestycjach motoryzacyjnych. Wielu klientów zadaje sobie pytanie czy wziąć samochód w leasing, czy wybrać kredyt samochodowy? Leasing jest bardzo korzystną formą zakupu samochodu. Z drugiej strony auto kredyty również posiadają swoje zalety. Właśnie takie i podobne tematy będziemy się starali dogłębnie przebadać i wyjaśnić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. Mikro pożyczka - kredyty-ekspert.pl
  Znasz się na finansach? Interesują Cię pieniądze, gospodarowanie nimi, pożyczki online, korzystne pożyczki gotówkowe, mikro i makro pożyczki i wiele więcej? Blog kredyty-ekspert.pl powstał właśnie z myślą o Tobie! Tu znajdziesz bazę wiedzy, dzięki której będziesz zawsze doskonale zorientowany w tych tematach!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0