Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Oferty nieruchomości komercyjnych
ID linku 16755
Tytuł Oferty nieruchomości komercyjnych
Url http://properlocal.pl
Opis Serwis ProperLocal eksponuje oferty nieruchomości komercyjnych, na sprzedaż jak też pod dzierżawę z obszaru całej Polski. Z wykorzystaniem innowacyjnego panelu, użytkownicy znajdą tutaj niezwykle aktualne ogłoszenia biur, magazynów jak też lokali handlowo-usługowych. W celu wyszukania pomieszczenia na biuro lub sklep - skorzystaj z opisywanego serwisu.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości komercyjne   magazyny   biura   lokale handlowe
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe wojciech
Email wyślij email do wojciech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Mieszkania
  Profesjonalna i nowoczesna agencja nieruchomości Szczecin - Patria. Pośredniczymy w zawarciu umów najmu i dzierżawy - możliwość skorzystania z usług rzeczoznawców. Oferty nieruchomości - lokale na wynajem, kamienica, domy, działki, grunty, mieszkania Szczecin i okolice. Biura nieruchomości zaprasza - domy w nowym budownictwie i nowe mieszkania Szczecin, woj. zachodniopomorskie. Specjaliści z Patria zapraszają - pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i zamianie. Doradztwo w zakresie inwestowania i pośrednictwo kredytowe. Działamy niezwykle łatwo i szybko.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Mieszkania Poznań, domy Poznań, nieruchomości Poznań, deweloper Poznań
  Global Invest Poznań- jesteśmy firmą deweloperską z Poznania, specjalizującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami, skupiamy się na mieszkaniach i domach
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. nieruchomości w szczecinie
  Kredyty hipoteczne czy też różnego rodzaju pożyczki hipoteczne to dla wielu ludzi jedyna możliwość sfinansowania wymarzonych i zaplanowanych zakupów nieruchomości. Wleu z nas realizuje je raz czy dwa w życiu. Kredyt jest możliwością i pomocą nie tylko w finansowaniu inwestycji zakupu działki. Może również finansować rozbudowę domu, przebudowę nieruchomości, remont domu czy mieszkania, modernizację wnętrz czy instalacji. Ale kredyty to też nieoceniona pomoc przy wykupie mieszkań - komunalnego, zakładowego czy lokatorskiego. Kredyt musi być dobrze zaplanowany i obliczony.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. MAXIMA
  Agencja Obrotu Nieruchomościami MAXIMA z Rzeszowa zajmuje się znajdowaniem nieruchomości pod inwestycje, pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, działek, magazynów i lokali. Mamy ogromną bazę propozycji nieruchomości. Oferujemy także profesjonalny Home Staging czyli przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. Właścicielką biura jest Małgorzata Łyszczarz z licencją zawodową nr - 3372. Zapraszamy na naszą stronę internetową, dzie znajdziecie Państwo nasze dane kontaktowe i więcej informacji na temat naszej propozycji usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Nieruchomości PROLOKUM w Katowicach
  W swojej ofercie posiadamy: kamienice, działki budowlane, działki komercyjne, lokale użytkowe i biurowe, pawilony, centra handlowe, biurowce, obiekty przemysłowe, hale i magazyny z terenu Aglomeracji Śląskiej.
Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem).
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0