Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Malowanie Kraków
ID linku 16803
Tytuł Malowanie Kraków
Url http://www.arcon-bud.pl/
Opis Branża remontowa jest ogromnie silnie rozwijana w naszym kraju. To spora gromada spółek, w której pracują profesjonaliści. Jedna z takich firm znajduje się w Krakowie. W sieci wolno łatwo znaleźć ich witrynę www. Co zdołamy się z niej dowiedzieć? Głównie jest wyszczególnione, jakie prace wykonują. Jest to między innymi malowanie, kładzenie tynków, flizowanie i przystosowanie poddaszy. Wypada więc przyznać, iż jednostka świadczy usługi w bardzo gigantycznym zakresie. Witryna www jest zrealizowana w prosty ale czytelny i przejrzysty sposób. Jeżeli więc interesują cię Flizowanie Kraków, firmę Arcon-Bud da się polecić z kompletną odpowiedzialnością. O cenach da się szczegółowo porozmawiać przez telefon albo poprzez komunikator internetowy.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Malowanie   Remonty   Suche tynki   Kraków   Flizowanie Kraków   Flizowanie
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe lolo579
Email wyślij email do lolo579
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. REM-BUD awarie kanalizacji Gliwice
  Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane REM - BUD z Gliwic. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku. Jesteśmy pogotowiem technicznym, które działa 24 godziny na dobę. Wykonujemy: przeglądy, kontrole, udrażnianie kanalizacji, usługi zwyżką, obsługę techniczną budynków, usuwanie sopli, śniegu oraz prace remontowe. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej klasy oraz kompetentnej obsługi zamówień. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. MP Projekt Pracownia Archeologii
  Specjalizujemy się w przedsięwzięciach związanych z:

- Przygotowaniem dokumentów wymaganych przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń na prowadzenie prac ziemnych, oraz uzgodnień konserwatorskich.
- Konsultacjami w zakresie prac budowlanych prowadzonych na obszarach objętych ochroną konserwatorską.
- Pracami badawczymi, wyprzedzającymi rozpoczęcie inwestycji takimi jak: badania powierzchniowe i sondażowe.
- Badaniami archeologicznymi.
- Nadzorami archeologicznymi.
- Obserwacją archeologiczną.
- Opracowaniami naukowymi.
- Innymi działaniami związanymi z ochroną Dziedzictwa Kultury Europejskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Platformy dla niepełnosprawnych - Colorex-Lift Sp z o.o.
  Colorex Lift jest to producent oraz projektant własnej marki wind i platform. W swojej ofercie posiada windy nie tylko osobowe, ale również specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych.

Nowoczesne rozwiązania, implikują połączenie atrakcyjnych cen, bardzo dobrej jakości tworzywa oraz oryginalnego designu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Solidplus
  Zachęcamy do dokonania zakupów naszych nowoczesnych materiałów budowlanych z drewna, przeznaczonych do samodzielnego montażu. Wśród naszych produktów znajdują się między innymi deski podłogowe marki Solidplus sprzedawane przez naszych dystrybutorów w kompletach do samodzielnego montażu. W ofercie znajdują się podłogi lakierowane i olejowane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Sprzedaż uchwytów do kabli elektrycznych
  Nasza firma już kilkanaście lat zaopatruje hurtownie elektryczne w uchwyty do kabli i przewodów. Produkowane przez naszą firmę z oryginalnego tworzywa sztucznego nie mają w swojej kategorii konkurencji. Uchwyty płaskie USM 3x1.5 i 3x2.5 doskonale nadają się do mocowania instalacji elektrycznych pod tynkiem, jest to szybki, solidny i profesjonalny montaż. Uchwyty zatrzaskowe natomiast służą do mocowania kabli natynkowych przy pomocy kołka rozporowego. Dodatkowo nasze przedsiębiorstwo produkuje kliny montażowe do okien i drzwi, które służą do odpowiedniego wypoziomowania ich. Charakteryzują się dużą odpornością na nacisk. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku, to dzięki długoletniemu doświadczeniu w wytwarzaniu i sprzedaży uchwytów jak i klinów montażowych do okien i drzwi nasze produkty są niezawodne i nowoczesne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0