Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Centrum ubezpieczen w Rybniku
ID linku 1682
Tytuł Centrum ubezpieczen w Rybniku
Url http://centrumubezpieczen.rybnik.pl
Opis Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. Działajmy już od roku 1999. Dzięki doświadczeniu, fachowości, rzetelności zdobyliśmy sobie uznanie na rynku profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia samochodowe Rybnik   ubezpieczenia majątkowe Rybnik   ubezpieczenia osobowe Rybnik
Data Jun 5, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Informator o funduszach emerytalnych
  Niniejszy informator polecamy ludziom pragnących świadomie podjąć decyzję o wyborze funduszu emerytalnego. O ile należysz do grupy osób ciekawych tego, co fundusze emerytalne robią z naszymi pieniędzmi, to trafiłeś w dziesiątkę. Odkryjemy wszelkie karty rządzące tą właśnie sferą. Jak również czym zarządzają zarządzający? Jakie mają motywacje, za co dostają wynagrodzenie i dlaczego tak duże? Plotki, niemniej jednak i fakty. Spostrzeżenia i konkluzje. Rekomendacje i recenzje. Zapraszamy na naszą witrynę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Programy Inwestycyjne AEGON
  Oferty programów inwestycyjnych opartych na inwestowaniu w renomowane krajowe i zagraniczne fundusze inwestycyjne. Inwestycje dostosowane do sytuacji rynkowej, z ochroną kapitału oraz innymi korzyściami podatkowymi i prawnymi. Wpłaty miesięczne, roczne lub jednorazowe w PLN EUR USD. Gwarantowana opieka serwisowa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Polisy OC
  Polisy samochodu (OC i AC) nie należą do najtańszych. Dlatego tym bardziej należy szukać sprawdzonych sposobów, aby mieć te ubezpieczenia taniej.
Tak więc chcielibyśmy z tego powodu zaproponować Państwu nowego bloga ubezpieczeniowego autorstwa doświadczonego agenta, Antoniego Nucińskiego. Pan Antoni cieszy się uznaną renomą wśrod klientów PZU OC. Z tego też powodu pragnie pomóc w wyborze tylko i wyłącznie tanich ubezpieczeń - samochodu, domu i mieszkania, turystycznych.
Temu zagadnieniu poświęcony jest cały blog. Można z czystym sumieniem zaufać sposobom na tanie polisy, przedstawionym przez Pana Antoniego. Należy również zwrócić baczną uwagę, gdy opisuje, w jaki sposób należy czytać kruczki w OWU - autocasco czy też ubezpieczenia mieszkania.
Zapraszamy do bacznego śledzenia tego bloga.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ING Życie - Ubezpieczenia i Inwestycje
  Ubezpiecz życie i zdrowie. Zainwestuj w przyszłość. Przystąp do OFE. Wszystko możliwe z ING. Grupa ING jest obecna we wszystkich dziedzinach usług finansowych działających w Polsce. Zapraszamy na stronę ING Życie.Grupa ING jest obecna we wszystkich dziedzinach usług finansowych działających w Polsce.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. LINK4 - ubezpieczenie OC, kalkulator
  Większość kierowców nie zadaje sobie sprawy, że mogłoby zaoszczędzić zmieniając firmę ubezpieczającą. Zapoznaj się z ofertą LINK4 i porównaj ją z innymi!

Jeśli posiadasz auto, wybierz nasze obecnie najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenie OC w pakiecie gwarantującym Ci, oprócz zwykłej ochrony, szybką pomoc na miejscu zdarzenia. Otrzymasz pewność, że nie zostaniesz sam na drodze, ponieważ w ramach każdego pakietu OC zapewniamy też unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

Aby uzyskać jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa zdecyduj się na dodatkowe ubezpieczenie AC, a najlepiej OC/AC w pakiecie. Uzyskaj pewność, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci niskie stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne ? wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, więc zakup polisy i likwidacja szkody zajmą Ci tylko chwilę. W uzupełnieniu polecamy ubezpieczenia dodatkowe m.in.: Samochód zabytkowy, Podróże 24 + Auto Assistance Plus, Auto Assistance, ubezpieczenie motocykla, Szyby 24.

Pragniemy też polecić Państwu pozostałe nasze produkty ubezpieczeniowe, a szczególnie ubezpieczenia turystyczne oraz mieszkaniowe. Ubezpiecznie turystyczne ochroni Cię od kłopotów w podróży jak choroba, wypadek, złamanie przepisów. Ubezpieczenie mieszkania "Dom" w LINK4 ochroni dom czy mieszkanie, elementy wyposażenia wnętrza oraz dodatkowe budynki. Tu także nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, zarówno pod względem ceny, jak i szerokiego zakresu świadczeń.

Dzięki naszym kalkulatorom cenowym, dostępnym w Internecie, można w kilka chwil uzyskać orientacyjne koszty interesujących Państwa ubezpieczeń.

LINK4 jest pionierem i liderem na rynku ubezpieczeń bezpośrednich. Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień za jakość naszych usług. Do nagród, z których jesteśmy szczególnie dumni, należą miedzy innymi: "Laur Konsumenta" 2012 (już po raz trzeci), "Najlepsze OC" w Polsce 2012, "Konsumencki Lider Jakości" 2012 za ubezpieczenia samochodowe direct, Firma Przyjazna Klientowi w ogólnopolskim Programie Certyfikacyjnym, "Order Finansowy" czy "Inwestor w Kapitał Ludzki". W konsumenckim plebistycie w 2012 roku Klienci wysoko ocenili innowacje wprowadzane przez naszą firmę, a wśród nich szczególnie Pakiet OC, jako najlepszy i najszerszy bez dodatkowych opłat na rynku ubezpieczeń samochodowych. Dlatego warto nam zaufać i wybrać naszą ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0