Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Instalacje elektryczne i montaż automatyki domowej.
ID linku 16886
Tytuł Instalacje elektryczne i montaż automatyki domowej.
Url http://www.instalacje-serwis.pl
Opis Prowadzimy budowę instalacji elektrycznych, alarmowych oraz RTV dla budynków mieszkalnych oraz gospodarczych,
przeprowadzamy odpowiednie pomiary odbiorowe oraz wystawiamy protokoły pomiarowe. Montujemy siłowniki do bram
skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych i montujemy niezbędną automatykę dla sterowania bramami przez pilota w
ofercie mamy również montaż szlabanów wjazdowych. Świadczymy usługi również w zakresie montażu systemów
bezpieczeństwa takich jak alarmy, telewizja przemysłowa czy czujniki dymów i gazów wraz z systemem powiadamiania
GSM. Instalujemy naziemną telewizję cyfrową DVB-T czyli montujemy i ustawiamy anteny stroimy odbiorniki dobieram odpowiednie tunery dla starszych odbiorników telewizyjnych oraz dobieramy odpowiednie wzmacniacze antenowe.
Zajmujemy się montażem wideodomofonów. Usługi świadczymy na terenie Tarnowa, Dębicy, Gorlic, Szerzyn, Tuchowa, Biecza, Ryglic, Pilzna oraz okolicznych miejscowościach.
Kategoria Dom > Alarmy
Słowa kluczowe alarmy Tarnów   monitoring Dębica   montaż DVB-T Ryglice   automatyka bram   wideodomofony  
Data Oct 23, 2012
Imię kontaktowe Dariusz
Email wyślij email do Dariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Alarmy
1. Agencja Asekuracji i Ochrony CERTUM
  Agencja Asekuracji i Ochrony „CERTUM” mieszcząca się w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 44 B, zaprasza
do skorzystania z propozycji współpracy w zakresie zabezpieczenia państwa obiektu.
W związku z prężnym rozwojem naszej firmy i coraz większą liczbą klientów korzystających z naszych usług, jesteśmy w stanie zaproponować państwu korzystne warunki współpracy, zarówno pod kątem usług jak i jej ceny.
Nasz potencjał kadrowy i ekonomiczny, wysoki standard oferowanych przez nas usług, profesjonalizm pracowników oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczno – sprzętowe skierowane są, na potrzeby Naszych klientów.
Kategoria:   Dom > Alarmy


2. Dozorowanie
  Poszukujesz sprawdzonej, firmy Ochroniarskiej z okolic Dolnego Śląska?

Biuro ochrony Ranger działa na dolnośląskim rynku przeszło 14 lat, w tym czasie spółka zyskała konieczne w tym fachu obeznanie i rekomendacje zadowolonych kontrahentów. Firma ochroniarska Ranger trudni się nie wyłącznie ochroną osób i mienia, prowadzi również z zakresu ochrony i konwojowania. Do działań spółki prócz powyższego nalezą: obsługa systemów alarmowych, monitoring obiektów oraz usługi utrzymywania porządku, a także skuteczne usługi zbierania informacji.

Ta działająca we Wrocławiu agencja ochrony wykazała się na okolicznym rynku jako najlepsza grup ochroniarskich, czy zabezpieczenia imprez masowych. Dowodem tego jest obowiązujący certyfikat jakości ISO 9001:2008 oraz rozliczne rekomendacje. Agencja ochrony Ranger otrzymała też koncesję MSWiA na realizowanie usług z dziedziny ochrony imprez masowych, otrzymaliśmy również podobną licencję na dostarczanie usług detektywistycznych.

Firma szczyci się współpracą z pierwszoplanowymi dolnośląskimi spółkami, ochraniała między innymi Ogólnopolskie Forum Gospodarcze w Krzyżowej koło Świdnicy, to właśnie wykonywana praca dla klientów firmy jest naszą najlepszą referencją.

Jednak oprócz obowiązków ważne są też pozostałe cele, z tej przyczyny próbujemy dopomagać szkołom. Agencja ochrony Ranger uczestniczy w wielu akcjach pomocowych, sponsorujemy również fundacje, głównie te interesujące się najmłodszymi.

Sprawdź jak wykwalifikowani są nasi pracownicy, wypróbuj usługi firmy ochroniarskiej Ranger, zobacz kogo ochraniamy na http:// ranger.com.pl
Kategoria:   Dom > Alarmy


3. MONITORING Systemy Monitoringu Wizyjnego
  Zakład Usługowo-Handlowy Telserwis, właściciel marki Monitoring24.pila.pl, powstał w 1987 roku.

Od samego początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisowaniem szeroko pojętego sprzętu telekomunikacyjnego i systemów monitoringu wizyjnego.

Działamy głównie na terenie regionu pilskiego (północna część województwa wielkopolskiego) i południowa część zachodniopomorskiego.

Świadczymy usługi teletechniczne na wysokim poziomie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy SLICAN produkującej nowoczesny i niezawodny sprzęt telekomunikacyjny.

Nasza oferta:
Telewizja przemysłowa
Monitoring wizyjny dla edukacji
Monitoring dla urzędów i jednostek budżetowych
Systemy telewizji przemysłowej dla firm
Oferta dla osób prywatnych
Centrale telefoniczne
Domofony
Serwis


Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Dom > Alarmy


4. Telewizja przemysłowa Kraków
  Telewizja przemysłowa to główna część usług firmy Scazi, które świadczymy na terenie Krakowa i województwa Małopolskiego. W naszym bogatym portfolio posiadamy wiele zrealizowanych przez nas tego typu instalacji. Część z nich prezentujemy na naszej stronie internetowej gdzie zapraszamy Państwa. Dodatkowo świadczymy również usługi w zakresie projektowania systemów telewizji dozorowej. Usługi które oferujemy wykonywane są na najwyższym poziomie na rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy
Kategoria:   Dom > Alarmy


5. Systemy Bezpieczeństwa
  Zdobyte w ciągu kilkunastu lat doświadczenie, pozwoliło na realizacji bardzo wielu projektów, od tych małych jak i tych bardzo dużych, skomplikowanych, żeby nie powiedzieć trudnych. Zleceń w których zawsze byliśmy co najmniej podwykonawcą realizacji zlecenia.

Zrzeszyliśmy najlepszych fachowców na rynku, co nie znaczy, że Nasze grono nie jest otwarte na nowych pracowników. Kilku z Naszych współpracowników posiada nawet 30-letnie doświadczenie, które tylko potwierdza ich kompetencje. Zakładamy, że osoba posiadająca takie doświadczenie i będąca nadal aktywna na rynku zabezpieczeń, potrafi nie tylko reanimować system, który być może został zamontowany przez dziadka nowego właściciela budynku, ale także zaproponować nowe możliwości choćby związane z kapitalnym remontem obiektu sprzed pół wieku. Oczywiście Naszą kadrę zasilają również osoby nowe w branży, otwarte na nowe technologie i potrafiące dostosować bardzo indywidualnie rozwiązania dla najbardziej wymagającego wręcz wyrafinowanego klienta.

Cały zakres proponowanej przez Nas oferty skupia się na kompleksowej obsłudze klienta. Proponujemy rozwiązania, ale to Klient jest podmiotem decyzyjnym i sam decyduje o zakresie działań. Nasze konsorcjum ma na celu indywidualne doradztwo w zakresie wskazania potrzeb i wykonania instalacji spersonalizowanej pod klienta.

Działamy na terenie całego kraju, przez co wystarczy, że wyślecie Państwo zgłoszenie do naszego Przedstawiciela Handlowego, który ustali z Państwem dogodny termin realizacji, przygotuje kosztorys i przekaże zlecenie właściwemu dla regionu Instalatorowi odpowiedzialnego za zlecenie.

Jako firma gwarantujemy pełny serwis pogwarancyjny, który może zostać wydłużony z 12 do 60 miesięcy
Kategoria:   Dom > Alarmy

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0