Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Ubezpieczenie OC
ID linku 1701
Tytuł Ubezpieczenie OC
Url http://www.ubezpieczenie-oc.pl/
Opis Strona jest zbiorem informacji na temat ubezpieczeń OC (Odpowiedzialności Cywilnej). Dzięki artykułom prezentowanym na stronie, ubezpieczenie OC nie będzie już dla wielu tak odległym tematem. Posiłkując się zdobytą wiedzą, będzie można wybrać odpowiednie ubezpieczenie, dostosowane do własnych potrzeb.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie oc   odpowiedzialność cywilna   ubezpieczenia oc
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Allianz Ubezpieczenia - Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga
  Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Ubezpieczenie OC
  W zalewie ubezpieczeń samochodowych łatwo się pogubić, przede wszystkim gdy wcześniej nie interesowało nas ubezpieczenie oc lub ac. Brak doświadczenia i wiedzy będzie w tym momencie bardzo niekorzystną okolicznością. Łatwo o błąd. Mocne rozbicie rynku ubezpieczeń przeszkadza w znalezieniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia oc i ac. A gdybyśmy mieli każdego ubezpieczyciela w jednym miejscu oraz można by było porównać każdy rodzaj ubezpieczenia sporo. Stworzyliśmy dla Państwa porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych, która wyszuka najkorzystniejsze oferty ubezpieczeniowe ze wszystkich dostępnych. Porównywarka uwzględnia wszystkie potrzebne informacje, które decydują o wysokości ceny ubezpieczenia. Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku chwil dowiedzą się Państwo wszystkiego w sprawie opłat oraz warunków ubezpieczenia. Poza zwykłym ubezpieczeniem ac i oc nasza porównywarka odnajdzie korzystne pakiety ubezpieczeń, z którymi będzie można oszczędzić do kilkuset złotych. Oczywiście służymy ponadto radami oraz ciekawymi informacjami na temat ubezpieczeń samochodowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. EGIDA- Ubezpieczenia, Kredyty, Finanse
  Od 2000 roku zajmujemy się sprzedażą wyjątkowo wysokiej jakości ubezpieczeń ALLIANZ. Można nas zapytać o ubezpieczenia:
-komunikacyjne: OC, AC, NNW, Assist.- częste promocje cenowe!;
-mieszkań, domów (również w budowie);
-na życie, emerytalne, posagowe, wypadkowe, zdrowotne, grupowe;
-turystyczne na wyjazdy krajowe i zagraniczne;
-kompleksowe dla firm;
-kredyty.
Prowadzimy również sprzedażna na odległość, umowy przesyłamy pocztą z kopertą zwrotną.
TEL.602-60-60-30, www.lux-ubezpieczenia.pl, lux-ubezpieczenia@wp.pl, TEL.784-95-37-90
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ANDRZEJ SIEDLECKI agent ubezpieczeniowy Bolesławiec
  Biuro agenta ubezpieczeniowego Andrzeja Siedleckiego z Bolesławca zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży sięgającym 1999 roku. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań i domów, firm, przedsiębiorstw, dla rolników, turystycznych, na życie, odpowiedzialności cywilnej czy innych. Wśród naszej oferty znajdą Państwo produkty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych: Warta, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Axa, Proama czy Libery Direct. Zachęcamy do współpracy a także odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Zgłaszanie szkód
  Wszystkich kierowców zapraszamy do odwiedzin serwisu zgloszenieszkody.com.pl. Dzięki nam poznasz wszelkie niezbędne procedury oraz metody zgłaszania szkód, które pozwolą Ci zaoszczędzić stresu i znacząco przyspieszyć likwidację szkody.
Pamiętaj bowiem - musisz dokonać zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, u którego polisę miał wykupioną sprawca zdarzenia. Masz więc prawo nie znać numerów infolinii, danych teleadresowych, alternatywnych metod kontaktu. Stąd też nas serwis zagwarantuje Ci niezbędną pomoc!
Opisujemy w tej chwili ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych pod względem zgłaszania szkód z ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC. Dowiecie się u nas, jak wygląda;
- zgłoszenie szkody PZU i jej szybka likwidacja przez internet;
- zgłaszanie szkód Warta;
- szybkie zgłoszenie szkody Proama przez dedykowaną infolinię i sprawne załatwienie odszkodowania przez tego nowego ubezpieczyciela w Polsce.
Zapraszamy. Od szybkiego zgłoszenia szkody zależy, kiedy uzyskasz niezbędne odszkodowanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0