Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
koparki
ID linku 17094
Tytuł koparki
Url http://maszyny-marpiek.pl
Opis Budowlana firma MAR-PIEK importuje i sprzedaje produkty bezpośrednio związane z budownictwem. Są to urządzenia i maszyny budowlane najwyższej jakości. W ofercie można znaleźć takie pozycje jak spycharki, wozidła, walce, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe, miniładowarki, ładowarki, maszyny drogowe oraz wiele innych produktów związanych ściśle z budownictwem. Ponadto, MAR-PIEK sprzedaje części zamienne i akcesoria do maszyn budowlanych.Profesjonalny kontakt, atrakcyjne ceny i gwarancja produktów najlepszej jakości. Mar-Piek to doskonały wybór jakości maszyn budowlanych.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe maszyny budowlane   urządzenia budowlane   koparki   spycharki   kruszarki
Data Nov 14, 2012
Imię kontaktowe maszyny-marpiek.pl
Email wyślij email do maszyny-marpiek.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Infrastruktura elektroenergetyczna
  Spółka SAG Elbud Kraków prowadzi działalność w dziedzinie budownictwa elektroenergetycznego. Firma ma renomę, działając od wielu lat, mając na koncie szereg realizacji, jeśli chodzi o infrastrukturę energetyczną. SAG Elbud projektuje oraz montuje stacje energetyczne i linie kablowe wysokich napięć. Do zadań firmy należy również przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej i rozruch. W ofercie można też znaleźć remonty sieci energetycznych, budowanie linii napowietrznych i światłowodowych. SAG Elbud Kraków to rzetelna firma, której specjalizacją od niedługiego czasu są farmy wiatrowe. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiada nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu zapewnia usługi na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. CBA - CENTRUM BUDOWLANE ANTONIN dowóz chemii budowlanej
  spółka CBA - Centrum Budowlane Antonin z Antonina to nie tylko wykwalifikowany handlowiec lecz również rzetelny i przykładny doradca. Nasi specjaliści w każdej chwili służą Państwu swą opinią na temat nurtujących Was pytań. Każdy kto właśnie rozpoczyna swą przygodę z budową czy też przebudową własnego domu lub chociażby remontem może liczyć na nasze wskazówki w obszarze wyboru artykułu, zastosowania najkorzystniejszych technologii czy też dekoracji wnętrz. Zapewne każdy petent znajdzie w CBA - Centrum Budowlanym Antonin z Antonina ofertę świetnie dostosowaną do swych zapotrzebowań. Niskie ceny oferowanych przez nas artykułów obejmujących między innymi pustaki, cegły szamotowe, dachówki, rynny, systemy instalacji grzewczej i sanitarnej, systemy kominowe jak również dużo innych produktów, których różnorodność jest znaczna, są dodatkowym atutem przemawiającym za skorzystaniem z naszej oferty. Dlatego z przyjemnością zachęcamy do nawiązania współpracy z nami i polecamy zajrzenie na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. RAF-BUD prace ziemne pomorskie
  Firma Raf - Bud zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Przeprowadzamy usługi budowlane, remontowe i transportowe. Proponujemy: posadzki maszynowe i przemysłowe, budynki murowane, sprzedaż domów jednorodzinnych, niwelację terenu, wykopy, transport materiałów sypkich od 1 do 28 ton, sprzedaż betonu towarowego oraz prefabrykatów płyt drogowych. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Market Budowlany - Rampa-Imielin.pl
  Jako wiodący market budowlany, oferujemy kompleksową obsługę Twojej inwestycji, od planowania po wykonanie. Wybierz z szerokiej gamy materiałów budowlanych, w tym kostkę brukową, profile aluminiowe i stalowe, a także płyty OSB. Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców i architektów, aby zrealizować swój projekt szybko, efektywnie i w optymalnym budżecie. W RAMPA Imielin, my zajmujemy się szczegółami, Ty cieszysz się efektami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kowalstwo Artystyczne Metaloplastyka w Mrągowie i Szczytnie
  W branży kowalstwa artystycznego doświadczenie zdobywam już ponad dziesięć lat i wciąż rozwijam swoje umiejętności w zakresie kucia stali.Klienci,z którymi współpracuję to ludzie posiadający domy wypoczynkowe w okolicy Mikołajek.Kucie stali jest bardzo złożonym procesem polegającym na formowaniu stali rozgrzanej do ponad tysiąca stopni.Zamówienia realizowane w mojej pracowni są tworzone na indywidualne zlecenie,często będące odzwierciedleniem pasji hobbystycznych.W pracy nie używam odkuwek matrycowych,co jest dzisiaj rzadkością.Już dawno temu postawiłem sobie cel jakim było tworzenie produktów oryginalnych i niepowtarzalnych,takich których nie produkuje nikt inny.Od tamtej pory moje ambicje zawodowe wciąż są rozwijane poprzez doskonalenie techniki oraz tworzenie coraz to nowych wzorów.Wykonując zlecenia dla ludzi z pasją odczuwam olbrzymią satysfakcję,dając im to o czym marzą i co kochają.Upodobania do metaloplastyki towarzyszą mi od dziecka,widząc jak dziadek pracuje przy palenisku stymulowałem wyobraźnię i ogarniającą mnie chęć tworzenia piękna zaklętego w metalu.Tradycje kowalstwa artystycznego i praktycznego w mojej rodzinie sięgają bardzo odległych czasów.Prawdopodobnie odziedziczyłem coś po przodkach i poszedłem własną drogą,odbiegając od tradycyjnych wzorów jakie wytwarzają inni kowale.Proszę obejrzeć prace znajdujące się w galerii na stronie internetowej,a będą mieli państwo świadomość tego o czym napisałem.Jeżeli macie państwo ambicję aranżowania swoich posesji zgodnie z waszymi pasjami to zapraszam do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0