Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Maxdent2.pl
ID linku 1714
Tytuł Maxdent2.pl
Url http://www.maxdent2.pl
Opis Szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego? Jesteś z Wrocławia lub okolicy niedalekiej z dolnośląskiego? Boisz się dentysty i tego co Ci może zrobić ? ;-) Jeśli na wszystkie pytania brzmi odpowiedź pozytywna, nie zapomnij odwiedzić gabinetu maxdent2.pl Dlaczego? Dlatego, że oni Ci krzywdy nie zrobią... nie będzie też boleć, na pewno postarają Ci się pomóc najlepiej jak się tylko da.
Kategoria Zdrowie i uroda > Lekarze
Słowa kluczowe dentysta   Wrocław   implanty
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe Dominik
Email wyślij email do Dominik
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze
1. Lekarz ginekolog
  Prowadzimy stronę internetową, na której zamieściliśmy zgromadzoną na przez nas bazę ginekologów. Są to lekarze zapewniający profesjonalne usługi na terenie naszego kraju. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy intuicyjną wyszukiwarkę pozwalającą na odnalezienie miejsca pracy wybranego specjalisty albo najbliższego gabinetu. Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertą, to zapraszamy do zapoznania się z nią na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. Przychodnia zdrowia lekarza rodzinnego Prima-Med Kraków
  Prima med to przychodnia zdrowia, która przyjmuje najmłodszych i dorosłych pacjentów w centrum Krakowa. Kładziemy nacisk na promocję zdrowego stylu życia. Mamy w przychodni wiele poradni specjalistycznych, a w tym dział dermatologiczny, gastrologiczny, alergologiczny, kardiologiczny i neurologiczny. Wykonujemy ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


3. Dentysta Kraków
  Nowoczesny gabinet dentystyczny w Krakowie prowadzony przez lekarzy stomatologów, umożliwia diagnostykę oraz skuteczne leczenie infekcji zęba. Eksperci oferują usługi w zakresie : profilaktyki stomatologicznej a mianowicie lakowania zębów, stomatologii zachowawczej(leczenia kanałowego), stomatologii estetycznej(usuwania kamienia nazębnego) oraz implantologii. Prywatna praktyka stomatologiczna urządzona jest w najnowsze urządzenia co czyni, że usługi prowadzone są na bardzo wysokim szczeblu. Nieustające pogłębianie umiejętności oraz uczestnictwo w wielorakich ukierunkowanych kursach w kraju jak i poza granicą czynią lekarzy w pełni doświadczonym zespołem.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


4. Astma
  Prywatny salon lekarski profesora Adama Antczaka trudni się opiniowaniem i leczeniem kuracjuszy ze schorzeniami układu oddechowego takimi jak: astmy oskrzelowej, gruźlicy, mukowiscydozy, POChP, kaszlu, sarkoidozy, pylicy płuc, zapalenia oskrzeli czy zapalenia płuc.

W indywidualnym salonie wykonujemy szereg pomiarów żądanych w diagnostyce pulmonologicznej takich jak: badania krwi (główne, pomiary bakteriologiczne i badania wirusologiczne),
testy obrazowe (próby radiologiczne klatki piersiowej łącznie z tomografią komputerową), spirometrię , testy skórne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


5. Leczenie uzależnień, Terapia małżeńska
  Polana to zespół wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów od uzależnień, psychiatrów z długą praktyką lekarską oraz sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Udzielamy pomocy osobom uzależnionym oraz innym osobom z trudnościami psychologicznymi w leczeniu tymczasowych kłopotów oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w bliskiej i odległej przyszłości. Prowadzimy również terapie rodzinne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0