Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Laboratorium Farb
ID linku 17242
Tytuł Laboratorium Farb
Url http://www.labofarb.pl
Opis LaboFarb Sp. z o.o. z Dębicy produkuje i jest dystrybutorem farby i dodatkowo wyroby chemii budowlanej i dodatkowo prowadzi badania farb i dodatkowo lakierów na zamówienie innych firm/spółek/korporacji. Wyrób obejmuje impregnaty, farby i szpachle do ścian. Podejmuje się także opracowania i jednocześnie optymalizacji dowolnej techniki chemii budowlanej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe farby   impregnaty   parametry farb
Data Nov 27, 2012
Imię kontaktowe jump0ncash
Email wyślij email do jump0ncash
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Wygrywanie przetargów budowlanych
  Coraz częściej w naszym kraju zaczyna brakować prawdziwych specjalistów, którzy umieli by dobrze wykonywać prace techniczne. Większość z nich wyjeżdża za granicę w celu poszukiwania dla siebie lepszych zarobków. Pozostali mają natomiast dość trudno, aby rozwinąć skrzydła na rodzimym rynku. Ograniczają ich nie tylko bardzo rygorystyczne przepisy prawne, ale również słaba siła przebicia się na rynku jeżeli chodzi o przetargi. Większość mniejszych firm nie jest nawet informowana o zaistniałych przetargach lub też nie ma względem nich odpowiedniego doświadczenia. Dla takich właśnie firm z pomocą przychodzi portal www.ofero.pl gdzie mogą znaleźć nie tylko aktywne przetargi, ale również sami mogą być do nich zapraszani. Daje im to możliwość pozyskania nowych klientów, a także zdobycia odpowiedniego doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. DESCON projekty konstrukcji budowlanych Warszawa
  Biuro projektowe Descon zostało utworzone w Warszawie w 1989 roku jako zrzeszenie doświadczonych projektantów biur projektów. W ciągu ostatnich 24 lat istnienia energicznie się rozwijało. Pierwsze zlecenia dotyczyły przede wszystkim opracowań przemysłowych takich jak konstrukcje szpitali, osiedli mieszkaniowych lub też marketów handlowych. Z czasem rozszerzaliśmy grono naszych klientów do jakich dziś możemy zaliczyć między innymi Kancelarię Prezydenta RP, Dyrekcję Łazienek Królewskich bądź też z Urząd Konserwacji Zabytków. W zasięg naszych usług wchodzą nie tylko prace projektowe, ale również badanie, ocena i projekty napraw budynków już istniejących. Przez cały czas poszerzamy naszą ofertę w jakiej odkryją Państwo także konsultacje techniczne oraz value engineering. Więcej informacji na temat firmy a także naszych realizacji mieści się stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Anion-transport
  Firma Anion zajmująca się usługami budowlanymi posiada blisko 25 lat doświadczenia. Oferujemy m.in.: roboty ziemne, wykopy, wyburzenia i rozbiórki, załadunek oraz przewóz materiałów sypkich, sprzedaż i transport piachu oraz kruszyw, odśnieżanie i wywóz śniegu, a także wynajem maszyn budowlanych oraz wywrotek (z operatorem).
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Zbiorniki Zapuszczane Sołtys
  Spółka istnieje na europejskim rynku od 30 lat. Trudni się wszechstronną budową rezerwuarów przeciwpożarowych i na szamba. Od 30 lat spółka pozyskała 1000 kontrahentów. W tym przedziale czasu firma skompletowała najwyższej klasy ekipę majstrów, prywatne ciężarówki transportowe i szalunki. Prace realizowane są na terytorium Europy, nawet w trudnych sytuacjach. Spółka wykonuje prace kompleksowo, zapewnia projekt, licencję oraz eksploatację gwarancyjną.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Nagrobki
  PPHU Kamieniarstwo - Zakład Kamieniarski oferuje Państwu grobowce i nagrobki. W naszej firmie możesz zawsze liczyć na szybką pomoc i rzetelne informacje dotyczące aktualnej oferty. PPHU Kamieniarstwo, Strzegom województwo dolnośląskie - jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i na polskim rynku działmy od 1980r. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij link, sprawdź i skorzystaj z naszje ciekawej oferty. Głowna specjalizacja to obróbka granitu. Dokładny i fachowy montaż - nagrobki, grobowce, tablice nagrobkowe, płyty surowe i płyty polerowane, usługowe przecieranie bloków. Elementy architektoniczne, meble, bruk, schody granitowe, posadzki granitowe, blaty łazienkowe i kuchenne. Zapraszamy także po wyroby robione pod indywidualne zamówienie Klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0