Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
PITY 2012
ID linku 17261
Tytuł PITY 2012
Url http://pity2012online.pl
Opis Z naszej strony pobierzesz aktualny i najpopularniejszy program PITy 2012 do rozliczeń podatkowych w 2013 roku. Aplikacje ta posiada takie zalety jak e-deklaracje, kreator PIT i aktywne deklaracje. Na stronie www.pity2012online.pl program udostępniany jest bezpłatnie na licencji freeware. Zapraszamy do odwiedzin.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe pity 2012
Data Nov 27, 2012
Imię kontaktowe Patryk Kucharski
Email wyślij email do Patryk Kucharski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Program dla biur nieruchomości
  Jeśli szukasz najlepszego programu do obsługi biura nieruchomości to Agencja3000 jest dla Ciebie - to profesjonalny, wielofunkcyjny system komputerowy dla pośredników obrotu nieruchomościami. Doskonale sprawdza się zarówno w małym, jedno lub kilkuosobowym biurze nieruchomości jak również w dużej, wielooddziałowej sieci posiadającej placówki w różnych częściach miasta czy kraju.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. http://www.crmidealny.pl
  Bs4 oferuje kompleksowe oprogramowanie CRM dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Producent oprogramowania crm które posiada wiele funkcjonalności - oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, zbierać informacje o klientach, skutecznie planować zadania, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie oraz podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. Nasz crm to brakujący element w Twoim biznesie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. ITCenter - WMS
  W ofercie naszej firmy ITcenter znajduje się obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się przede wszystkim usługami teletechnicznymi, dostosowywaniem oprogramowania i sprzętu do potrzeb klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze usługi są optymalnie dostosowane do specyfiki każdej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
  Profesjonalna firma serwisowa w województwie lubelskim sprzedająca i wdrażająca oprogramowanie firmy InsERT. Od kilkunastu lat z powodzeniem pomaga użytkownikom poprzez skuteczne serwisowanie Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta. W 2001 roku została wyróżniona tytułem Autoryzowany Partner InsERT, który został przyznany tylko 16 firmom w Polsce. Jest jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina! SoftMAR szkoli, wdraża i serwisuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. InfoNet PLUS
  Firma InfoNet PLUS specjalizuje sie w systemach informatycznych w obszarze kadri płac.
Posiadamy ponad bardzo duże doświadczenie we wdrożeniach i serwisie modułów HR dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W chwili obecnej świadczymy także usługi dla małych firm.
Proponujemy zarówno usługi zwiazane z wyborem i wdrożeniem systemów znanych producentów
jak i serwis oraz administrację już wdrożonych.
Dla zainteresowanych stała współpracą przygotowaliśmy korzystne warunki oraz infrastrukturę
pozwalająca na wsparcie droga internetową.
W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0