Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
OLSZAŃSKI pomoc prawna
ID linku 17270
Tytuł OLSZAŃSKI pomoc prawna
Url http://olszanskiadwokaci.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Olszański to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompetentną pomoc w obszarze całościowych usług prawnych. Swoją aktywność prowadzi ona od 2002 roku na terenie Łodzi, ciesząc się zaufaniem obszernego grona odbiorców, którzy doceniają zaangażowanie, skuteczność i odpowiedzialność jej pracowników. Specjaliści dbają nie tylko o obsługę na wysokim poziomie, ale także starają się znaleźć maksymalne rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego delikwenta. Kancelaria Adwokacka Olszański obsługuje tak jak osoby fizyczne jak i prawne, wspiera także jednostki samorządu terytorialnego. Specjalizuje się przede wszystkim w usługach prawnych w zakresie specyfiki obrotu gospodarczego, spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego i jednostek dostarczających media. Osoby zaciekawione szczegółami zapraszamy na stronie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe awokat   prawnik   kancelaria prawna   kancelaria awokacka   usługi prawne   pomoc prawna  
Data Dec 7, 2012
Imię kontaktowe Olszański
Email wyślij email do Olszański
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Kancelaria Prawna Online - Prawnicy Online - Porady Prawne Przez Internet
  Potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy prawnej ? Prawnicy z Kancelarii Prawnej On-line służą pomocą; Udzielamy porad prawnych przez Internet 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Szybko i bez wychodzenia z domu. Wystarczy opisać swój problem w formularzu "zamów poradę" a już w ciągu godziny skontaktuje się z Państwem prawnik. Kancelaria Prawna On-line kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak również osób prowadzących działalność gospodarczą. Pomagamy w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, spadkowego oraz prawa pracy i ochrony konsumentów.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Jacek Żelazny kancelaria adwokacka
  W Katowicach Kancelarie Adwokackie adwokatów Jacka Żelaznego, Katarzyny Dworskiej, Adama Wawrzynka oraz Krzysztofa Woźniaka. Są to współpracujące ze sobą kancelarie, które zapewniają wszechstronną obsługę klientów. Wymienione powyżej Kancelarie Adwokackie specjalizują się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych o przeróżnych formach działalności. Kancelarie te świadczą posługi w zakresie wielu gałęzi prawa, pośród których znajdują się: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa majątkowego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego. Zapewniają klientom profesjonalne a także rzetelne porady prawne, a co więcej zajmują się sporządzaniem pisemnych opinii prawnych, projektów umów, protokołów, wniosków. W ofercie tych Kancelarii jest też pomoc prawna w charakterze zakładania działalności gospodarczej, aktualizacja informacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dokładne informacje na temat tych Kancelarii znaleźć można na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. SŁAWOMIR JAWORSKI Kancelaria komornika sądowego
  Sławomir Jaworski - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy zajmuje się egzekwowaniem orzeczeń sądu w sprawach dotyczących roszczeń pieniężnych i niepieniężnych. Poza tym komornik Sławomir Jaworski realizuje inne tytuły wykonawcze na podstawie odrębnych przepisów oraz przygotowuje protokoły stanu rzeczywistego przed wydaniem orzeczenia lub samym rozpoczęciem procesu sądowego. W swoim rewirze komornik może także doręczyć za potwierdzeniem odbioru zawiadomienia sądowe, obwieszczenia, protesty oraz zażalenia, a także inne dokumenty. Może też na wniosek organizatora licytacji pełnić dozór urzędowy nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przebiciem najwyższej albo najniższej oferty. Więcej o rewirze, godzinach przyjęć oraz prowadzonych licytacjach odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Restrukturyzacja prawnik Katowice - derekflak.pl
  Derek & Flak to kancelaria prawna z Katowic, która legitymuje się udokumentowanym doświadczeniem i osiągnięciami w dziedzinie finansów, rachunkowości, prawa oraz lean management. Adwokaci świadczą pomoc prawną dla startupów oraz firm, zainteresowanych doradztwem prawnym i biznesowym. Więcej informacji można zyskać poprzez indywidualny kontakt z kancelarią.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy
  W serwisie internetowym Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu wortal internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej. Dołącz do naszego grona już dziś i bądź na bieżąco mając dostęp do branżowych aktualności i informacji o wydarzeniach serwowanych codziennie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0