Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
pelet
ID linku 17297
Tytuł pelet
Url http://tilgner.com.pl
Opis Poszukiwanie taniego, bezpiecznego dla środowiska i wydajnego ogrzewania często kończy się na wyborze kotłów grzewczych nie na gaz czy olej opałowy, ale na pelet czy biomasę. Kotły na biomasę cieszą się uzasadnionym powodzeniem. Dostępność paliwa zachęca doinstalowania kotłów zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w zdecydowanie większych obiektach. Paliwo to po prostu zrąbki drewniane, szczapy drewna, trociny, słoma czy makulatura. Spalać można każdy z rodzajów paliwa oddzielnie, można też spalać kombinację paliw razem. Sprawność cieplna sięga 85%. Kocioł bio-power ma moc do 800 kW.
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kotły   kotły na pelet   pelet   piece   kotły parowe   piec   kocioł
Data Dec 7, 2012
Imię kontaktowe tilgner.com.pl
Email wyślij email do tilgner.com.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. Nagrzewnice powietrza
  Nagrzewnice powietrza z automatycznym podawaniem paliwa mogą być wykorzystane w procesach produkcyjnych i suszarniach do zboża a także w ogrodnictwie. W szczególnych przypadkach można je zastosować w budynkach mieszkalnych. Uzyskanie ciepła jest 2-4 krotnie tańsze niż w urządzeniach opalanych gazem lub olejem.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. TERMOTECHNIKA Grzegorz Siudak – systemy grzewcze.
  TERMOTECHNIKA świadczy usługi w zakresie doradztwa, projektowania, montażu i sprzedaży systemów grzewczych, gazowych i sanitarnych oraz pomp ciepła. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oferuje Państwu specjalistyczną poradę techniczną w celu jak najlepszego doboru urządzeń grzewczych. W firmie znajdą Państwo najlepsze rozwiązania grzewcze dla domów i większych inwestycji.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. Kotły co - defro.pl
  Potrzebujesz pieców do swoich mieszkań i chcesz mieć pewność, że będą to produkty najwyższej jakości? Jeżeli tak zapraszamy Was do firmy DEFRO z Warszawy, która ich tworzeniem zajmuje się od lat siedemdziesiątych XX wieku. O kotłach zasypowych czy również na biomasę lub ekogroszek wiemy wszystko. Takie produkty nie mają przed nami żadnych tajemnic, o czym przekonać się możecie osobiście.
Kategoria:   Dom > Kotły


4. Skład opału
  Spotkajmy się na nowej witrynie informacyjnej, aby podyskutować o nowych formach wytwarzania ciepła dla naszych domów. Posiadamy wiedzę naukową, która jest prawdziwym rarytasem na rynku polskim, gdzie opał jest nadal pozyskiwany dosyć archaicznymi metodami. Znamy adresy, telefony i właścicieli wielu firm z swojej branży. Nie przeszkadza nam to w formułowaniu rzetelnych opinii na temat każdego napotkanego składu opału. Silnie wierzymy w prawdomówność, a nauczeni negatywnymi doświadczeniami podczas zakupu węgla i gazu, postanowiliśmy stworzyć stronę, gdzie będziemy się nawzajem ostrzegać przed dziwnymi firmami. Ratujemy was przed zawyżonymi cenami i źle skalibrowanymi wagami towarowymi. Skład opału to coś więcej niż skrawek ziemi wypełniony węglem bądź innym surowcem. To miejsce, gdzie człowiek nabywa spokój ducha na całą zimę. Warto aby zostało ono wybrane z rozsądkiem i po głębszym zastanowieniu. U nas każdy skład opału jest oceniany przez kilka osób, aby uniknąć podejrzeń o stronniczość czy fałszowanie wyników kontroli.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Pleszewskie piece
  Specjalizujemy się w naszej firmie już od 1999 roku w realizowaniu dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług związanych z produkowaniem oraz sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Naszym klientom możemy zapewnić kotły, które wykonane są w sposób ekologiczny oraz gwarantują trwałe wykonanie oraz optymalne rozwiązania w zakresie również użytkowania. Zapewniamy również transport na terenie całego kraju.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0