Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Sprzątanie Poznań MRO-SYSTEM usługi porządkowe
ID linku 1731
Tytuł Sprzątanie Poznań MRO-SYSTEM usługi porządkowe
Url http://www.mro-system.pl
Opis Firma nasza powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie lokalnego rynku nieruchomości na usługi profesjonalnego sprzątania, a także na szybko rosnące w tej dziedzinie wymagania jakościowe.
Świadczymy usługi kompleksowego utrzymania czystości :
• w budynkach biurowych;
• w obiektach przemysłowych;
• w obiektach użyteczności publicznej;
• na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających
(dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).

Dysponując teoretyczną i praktyczną wiedzą w tej branży, jesteśmy w stanie sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom. Dodatkowym atutem naszej firmy jest elastyczność, dzięki której potrafimy przygotować indywidualne oferty naszych usług, uwzględniające specjalne życzenia naszych Klientów.
Podejmujemy się wykonywania prac zarówno w ramach stałej umowy
o współpracy, jak i na podstawie okresowych lub jednorazowych zleceń.
Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, zawartą z renomowaną firmą ubezpieczeniową.
Nasz personel jest uczciwy i kulturalny, dyskretny i gotowy spełniać wszelkie sugestie ze strony Zleceniodawcy. Każdy pracownik naszej firmy ubrany jest w strój firmowy
z identyfikatorem. Przed przystąpieniem do świadczenia usług, pracownicy przechodzą cykl intensywnych szkoleń teoretycznych i praktycznych, pod nadzorem doświadczonej kadry instruktorów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie poznań   sprzątanie biur   usługi porządkowe
Data Jun 10, 2009
Imię kontaktowe Dagmara
Email wyślij email do Dagmara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. opakowania kartonowe
  Firma Techno Komplex specjalizuje się w produkcji efektownych opakowań różnego rodzaju. Firma istnieje od 1993 roku świadcząc usługi drukarskie na najwyższym poziomie. Jak wiadomo, opakowania stanowią jeden z najsilniejszych elementów, które przyciągają uwagę klienta, dlatego warto zainwestować w stylowe i eleganckie opakowania wytwarzane przez doświadczonych profesjonalistów. Techno Komplex oferuje druk B1 oraz szeroką gamę wykończeń typu złocenia, tłoczenia, kaszerowania do B0, foliowania do B1 czy lakierowania UV. Kompleksowe usługi drukarskie na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. testspring.pl
  Jeśli przedmiot Twojego zainteresowania stanowią obecnie firmy, która zajmują się testowaniem oprogramowania, nie zapomnij dokładnie zaznajomić się z podmiotem, który prezentuje się na tej stronie internetowej. Dlaczego powinieneś się zdecydować na współprace właśnie z tym przedsiębiorstwem? Kluczowe znaczenie ma niewątpliwie doświadczenie oraz ogromny profesjonalizm zespołu tworzącego firmę. Kolejny istotny atut to proponowane warunki współpracy, które zaliczyć trzeba do naprawdę zachęcających. O pozostałych zaletach podmiotu i przygotowanej oferty dowiesz się z tej strony internetowej, wobec czego koniecznie tam zajrzyj. Możesz też z firmą skontaktować się mailowo lub telefonicznie i w ten sposób poznać szczegóły oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. AGB RECYKLING przetwarzanie odpadów Bielsk podlaski
  Siedziba firmy AGB Recykling znajduje się w Bielsku Podlaskim. Działamy w branży przetwórstwa surowców wtórnych już od 2007 roku a obszarem naszej działalności jest województwo podlaskie. Oferujemy skup i odbiór odpadów z tworzyw sztucznych, przetwórstwo, kruszenie, mielenie i granulowanie tworzyw, sprzedaż przemiału oraz skup folii i makulatury. Skupujemy i odbieramy również skrzynki, zlepy, plastikowe beczki, baniaki i kanistry, plastikowe zakrętki, meble ogrodowe, rury, butelki czy też odpady poprodukcyjne. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych jak również instytucje. Więcej informacji na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Całodobowa opieka
  Dom Opieki Malwa od 2008 roku wspiera ludzi starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych. Położony w miejscowości Ornontowice, w ustronnym i zacisznym miejscu, przyciąga uwagę coraz większej liczby osób potrzebujących kompleksowej opieki. Właściciele udostępniają im 14 miejsc. Ponadto dbają o dobre samopoczucie mieszkańców. Organizują im wspólne zajęcia, robią wszystko co w ich mocy, by czuli się potrzebni.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Hydraulik warszawa
  Oficjalna strona firmy PolskiHydraulik.pl. Na naszej stronie dowiesz się więcej informacji na temat działalności naszej firmy. Są to między innymi usługi sanitarne na przykład instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, instalacje centralnego odkurzania, instalacje wentylacyjne. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z naszymi usługami - hydraulik warszawa oraz okolice zaprasza.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0