Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Obróbka skrawaniem
ID linku 1744
Tytuł Obróbka skrawaniem
Url http://www.expom.pl/
Opis Cięcie laserem jest to w dzisiejszych czasach nadzwyczaj często wykorzystywana technika w różnych dziedzinach życia. Od przemysłu do medycyny. Firma Expom oferuje doskonałej jakości cięcie laserem, cięcie gazowe a także obróbkę skrawaniem. Warto zapoznać się z naszą stroną, na której można zobaczyć dogłębnie jakie produkty i usługi oferujemy. Na stronie można zaznajomić się również z referencjami wystawionymi naszej firmie.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe obróbka skrawaniem   cięcie laserem   cięcie gazowe   obróbka mechaniczna   cięcie plazmą
Data Jun 12, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Separatory Magnetyczne
  Zajmujemy się produkcją urządzeń separujących z wykorzystaniem magnesów trwałych.
Do naszych podstawowych produktów należą:
Filtry, separatory i ruszty magnetyczne.Stosowane są one w zakresie segregacji, recyklingu, transportu, pakowania i przetwarzania. Służą do oddzielania elementów metalowych (żelaznych) z materiałów sypkich i lejnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Syntmet Paweł Rogal
  Firma SYNTMET działa na rynku od 1992 roku i zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz projektowaniem form wtryskowych. Nowoczesne rozwiązania stosowane przez firmę dają gwarancję wysokiej jakości produktów oraz niskie koszty produkcyjne. Produkujemy detale dla branży: samochodowej ,elektrotechnicznej , spożywczej ,AGD, wydobywczej. Pracujemy na maszynach światowej marki ARBURG i inne o sile zwarcia od 50 do 350 ton, co wpływa na nasze nieograniczone możliwości produkcyjne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Fronty foliowe
  Folie poliwęglanowe i poliestrowe - KRK WolaTrading. Folie w różnych wykończeniach powierzchni, kilka rodzajów matu, połysk. Folie poliwęglanowe które są przeznaczone do sitodruku i offsetu także pod zadruk cyfrowy. Wysokiej jakości folia poliestrowa i folia poliwęglanowa. Folie poliweglanowe znajdują zastosowanie na: klawiatury foliowe i klawiatury membranowe. Folie poliestrowe - zastosowanie w izolacji, przy produkcji maszyn i urządzeń. Pomożemy dobrać produkt do Państwa potrzeb, zgodnie ze specyfikacją klienta. Cięcie, docinanie i arkuszowanie foli.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. VIKA PPHU J.K. MAJEWSCY. NAMIOTY, ALTANY, ZADASZENIA
  NAMIOTY - VIKA: namioty reklamowe, ekspresowe, ogrodowe, handlowe Projektowanie, Produkcja, Montaż.

Firma Vika działa na rynku producentów namiotów od 1995r.
To już prawie 15 lat na rynku w tej branży.

Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju namiotów, altan, stelaży i innych zadaszeń zaprojektowanych wg życzenia Klientów.

Dobra jakość naszych produktów wynika z wieloletniego doświadczenia kadry pracowniczej, większość z pracowników zajmuje się u nas produkcją namiotów od ponad 10 lat.

Zarówno stelaże do namiotów jak i ich poszycia produkowane są z materiałów tylko najwyższej jakości wytwarzanych w Polsce.

Firma nasza posiada wygodną lokalizację dla Klienta. Znajduje się w centrum Łodzi co w znaczny sposób ułatwia jej dostępność.

Od wielu lat modernizujemy park maszynowy aby sprostać najnowszym trendom w produkcji namiotów.

Wszystkie wyroby stalowe zabezpieczamy antykorozyjnie we własnej galwanizerni co ułatwia bardzo dokładne i trwałe ich zabezpieczenie.

Od wielu lat z naszych wyrobów korzystają znane polskie firmy.

Godziny pracy biura: 8:00 - 16:00
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Chwytaki magnetyczne
  SAV Polska Sp . z o.o. - producent i dostawca osprzętu do maszyn skrawających. Specjalista w dziedzinie mocowań obrabianego detalu. W ofercie najlepsze systemy mocowań - mocowania magnetyczne, pneumatyczne, hydrauliczne i tradycyjne, stoły i chwytaki magnetyczne, elektrodrążenie wgłębne EDM, EDM drutowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0