Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Obróbka skrawaniem
ID linku 1744
Tytuł Obróbka skrawaniem
Url http://www.expom.pl/
Opis Cięcie laserem jest to w dzisiejszych czasach nadzwyczaj często wykorzystywana technika w różnych dziedzinach życia. Od przemysłu do medycyny. Firma Expom oferuje doskonałej jakości cięcie laserem, cięcie gazowe a także obróbkę skrawaniem. Warto zapoznać się z naszą stroną, na której można zobaczyć dogłębnie jakie produkty i usługi oferujemy. Na stronie można zaznajomić się również z referencjami wystawionymi naszej firmie.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe obróbka skrawaniem   cięcie laserem   cięcie gazowe   obróbka mechaniczna   cięcie plazmą
Data Jun 12, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Grawerowanie laserowe 3D
  Strona www.technikalaserowa3d.pl poświęcona została przedstawieniu działalności firmy M&M, która świadczy usługi z zakresu grawerowania laserem w szkle kryształowym. Wspomniana witryna umożliwia nam zapoznanie się ze zdjęciami powstałych w ten sposób produktów. Tak obrobione bryłki szkła wykorzystywane są jako pamiątki turystyczne z różnych miejsc, prezenty, a nawet gadżety reklamowe dla firm. Ponadto, dzięki temu serwisowi możemy zapoznać się z pełną ofertą grawerowania laserowego, która obejmuje wykonywanie projektów na zamówienie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. PHOENIX XTRA PRINT - OBCIĄGI SAMOPRZYLEPNE
  Jesteśmy partnerem niemieckiego producenta wysokiej jakości sprzętu do maszyn drukarskich, głównie obciągów offsetowych w rolkach oraz dociętych na odpowiedni wymiar pod klienta oraz akcesoriów poligraficznych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wykorzystując najlepsze surowce i materiały, produkujemy oraz serwisujemy produkty, które znajdują użytek w drukarniach, zakładach produkcyjnych i wydawnictwach. Czynnie angażujemy się w ochronę środowiska, co daje nam przewagę nad konkurencją. Ze względu na nieprzerwanie rosnące potrzeby rynku, wdrażamy najświeższe technologie produkcyjne, aby nasze produkty były jeszcze bardziej wytrzymałe i wysokie jakościowo.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. Oleje przemysłowe – chemia przemysłowa – fehchem.pl
  Oleje przemysłowe oferowane przez firmę FehChem od 1995 roku to znakomitej jakości chemia przemysłowa. Prowadzimy współpracę z specjalistycznymi laboratoriami w Niemczech i współtworzymy nowe wydajniejsze receptury. Mamy w ofercie smary plastyczne Longlife, wysokotemperaturowe litowo-kompleksowe, wysokotemperaturowe do wysokich obciążeń, do wysokich obciążeń, silikonowe i wysokoobrotowe. Ze wszystkimi produktami a w szczególności z grupą produktów „oleje przemysłowe” na naszej stronie internetowej fehchem.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. Denip - Kompleksowa bróbka blachy
  Kompleksowa bróbka blachy w technologii CNC - cięcie, wycinanie, wykrawanie, laser wypalanie, gięcie blachy, krawędziowanie, spawanie, obróbka powierzchniowa.
kompleksowa usługa w zakresie obróbki blachy
równomierna jakość wyrobów
elastyczność produkcji
produkcja jednostkowa, małoseryjna, wielkoseryjna,
spawanie WIG
zgrzewanie punktowe
spawanie kondensatorowe
spawanie w osłonie CO2
spawanie w osłonie argonu
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. R&S ŚWIĘCIŃSCY Produkcja form wtryskowych Białystok
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo R&S s.c. Stanisław, Marcin Święcińscy. Nasza firma zaistniała w 1988 roku w miejscowości Fasty koło Białegostoku. Specjalizacja nasza to produkcja elementów z tworzyw sztucznych, termo formowanie, frezowanie i produkcja form wtryskowych. Posiadamy własną narzędziownię oraz oferujemy: projektowanie i wykonywanie form narzędzi i przyrządów, regenerację, serwis i konserwację narzędzi, modernizację oprzyrządowania oraz ostrzenie przyrządów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0