Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Inst-Sanit – Profesjonalne Instalatorstwo Sanitarne
ID linku 17508
Tytuł Inst-Sanit – Profesjonalne Instalatorstwo Sanitarne
Url http://www.inst-sanit.pl/
Opis Insta-Sanit jest wiodącym wykonawcą rozwiązań z zakresu instalacji sanitarnych. Oferujemy pracę najwyżej jakości opartą na zaawansowanych technologiach: instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, gazu, wody lodowej, wentylacji, systemy przeciwpożarowe oraz węzły cieplne.
Nasza wysoce wykwalifikowana karda pozwala z sukcesem realizować najbardziej wymagające projekty budowlane.
Rzetelność i uczciwość to nasze podstawowe wartości dzięki którym Państwa inwestycje na pewno zostaną zrealizowane solidnie i na czas.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Instalatorstwo-Sanitarne   Instalacje sanitarne   instalacje wodno-kanalizacyjne   instalacje centralnego ogrzewania   instalacje gazu   instalacje wody lodowej   instalacje wentylacji   systemy przeciwpożarowe   węzły cieplne   kotłownie
Data Dec 10, 2012
Imię kontaktowe Piotr Czerpak
Email wyślij email do Piotr Czerpak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Koparka Olsztyn
  Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX CONTRACTOR, dzięki której nie straszne jest nam nawet najtrudniejsze zadanie a usługi wykonywane są szybko, rzetelnie i profesjonalnie. W zakresie naszych usług znajdują sie wykopy fundamentowe, załadunek/rozładunek palet, wykopy pod szamba plastikowe, załadunek gruzu, ziemi oraz ich wywóz, zasyp fundamentów, odśnieżanie i wiele, wiele innych usług. Po wejściu na naszą stronę internetową mogą Państwo zapoznać się z dokładną mapką dojazdu do naszej firmy. Zajrzyj na robotyziemneolsztyn.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. ARGOX Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych
  Firma ARGOX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, w tym zajmuje się przygotowaniem procesu inwestycyjnego, nadzorem nad realizacją inwestycji, zakończeniem, rozliczeniem i przekazaniem inwestycji do użytkowania.
W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanych charakterystyk energetycznych.
Wykonujemy również audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. projektowanie rowerowych placów zabaw
  Pumptrack powinien być przygotowany solidnie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i umiejętności. Aby tak się stało, aby można było liczyć na najlepsze rozwiązania między innymi w tej dziedzinie to zalecamy zapoznanie się z pełną ofertą firmy BTProject. Firma od lat przygotowuje rowerowe place zabaw, w ofercie pumptrack asfaltowy, tor rowerowy, jego budowa i pełną zaadaptowanie. Decydując się na parki rowerowe przygotowane przez BTProject, wybierając projektowanie torów rowerowych możecie liczyć na wszystko co najlepsze w niezwykle przystępnych cenach
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. PoTerm - Pomiary Termowizyjne Bydgoszcz
  Wykonujemy pomiary termowizyjne budynków, instalacji i maszyn przemysłowych!
Koszt sprawdzenia domku jednorodzinnego to ułamek ceny wydanej na termomodernizację budynku - warto mieć pewność, że ciepło nigdzie "nie ucieka". Sprawdzenie ścian, dachu, stolarki okiennej i drzwiowej - od wewnątrz i od zewnątrz! Wszystko w jednym badaniu.
Wykrywamy usterki i wycieki z ogrzewania podłogowego.
Zaufaj sprawdzonej firmie!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Domy energooszczędne | Neopor | Ciepły dom
  Budowa domu to sztuka. Chcąc zbudować dobry dom nie wysatrczy wynająć dobrych fachowców od budowy. Należy także pamiętać o ważnym czynniku jakim jest termoizolacja budynku. Ciepły dom pozwala zaoszczędzić spore kwoty jeśli chodzi o ogrzewanie. Termin który pojawił się ostatnio i charakteryzuje dobrze ocieplony dom to 'dom ze styropianu'. Te i wiele innych informacji można znaleźć na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0