Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Projekty dla studentów
ID linku 17652
Tytuł Projekty dla studentów
Url http://www.pracupracu.pl/
Opis Jeśli jesteś jedną z osób która lubi pracować w grupie ale brakuje jej narzędzi to sprawdź PracuPracu.pl . Projekty stają się łatwiejsze jeśli wiesz jak kontaktować się z całą grupą. PracuPracu.pl jest świetną platformą do komunikacji w grupie. W łatwy sposób dodasz nowe pliki, podzielisz się nowym pomysłem, dodasz zadania dla swoich kolegów i zaprosisz innych do wspólnego projektu.
Rejestracja w 15 sekund - warto spróbować!
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe praca   grupa   studia   szkoła   projekt   zarządzanie   zadania   czat   chat   forum   upload   pliki   wiadomości   projekty studenckie
Data Dec 17, 2012
Imię kontaktowe Konrad
Email wyślij email do Konrad
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Cyfrowanka - programowanie dla dzieci Łódź
  Cyfrowanka – zajęcia dodatkowe w Łodzi, na których Twoje dziecko rozwinie skrzydła. Prowadzimy kursy informatyczne dla dzieci i kursy programowania dla dzieci. Opracowaliśmy bardzo skuteczne sposoby nauki programowania oraz kursy komputerowe dla dzieci. Nasza profesjonalna kadra dostosuje tempo i metody pracy do indywidualnych predyspozycji każdego dziecka.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Michał Pasterski - coaching, motywacja!
  Blog Michała Pasterskiego to miejsce, w którym można znaleźć wiele darmowych artykułów w tematyce psychologii, rozwoju osobistego i coachingu. Nauka motywowania, zarządzania czasem, zwiększanie swojej pewności siebie oraz zaznawanie szczęścia przez poznawanie własnego JA. Rozwiązywanie problemów, panowanie nad stresem, tworzenie podstaw do trwałych i zdrowych związków.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Ćwiczenia na dysleksję
  Profesjonalny portal z ćwiczeniami i poradami na temat dysleksji Platforma wirtualna Ortograffiti poświęcona jest Programowi Edukacyjno – Terapeutycznemu o identycznej nazwie. Dotyczy ona tematu pomocy dzieciom, którzy mają dysleksję rozwojową, która w najprostszej definicji oznacza generalne problemy w czytaniu i pisaniu. Portal ten stawia sobie za cel przedstawienie wagi sytuacji, która dotyka znaczną ilość młodych osób i możliwościom pomocy dla nich. Z platformy tej mogą skorzystać zarówno nauczyciele, rodzice jak i same osoby cierpiące na dysleksję. Znajdziecie w nim bardzo pomocne wskazówki oraz szereg interesujących ćwiczeń, które pozwolą zapomnieć o bolączkach „u” i „ó”. Przekonaj się, jakie to wszystko jest łatwe z naszym portalem.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Journal Of Ecology And Health - czasopismo naukowe
  Journal of Ecology and Health to kwartalnik przeznaczony dla specjalistów i pasjonatów problematyki ekologicznej, związanej z zagadnieniami zdrowia społecznego, wydawany przez Górnośląska WSP w Mysłowicach. Pismo podejmuje naukowy, ale i społeczny dyskurs w obszarze koniecznej troski i dbałości zarówno uczonych jak i wszystkich innych odpowiedzialnych osób za bezpieczeństwo w rozwijaniu i kształtowaniu obecnego, aktualnego stanu cywilizacji XXI wieku.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Antropologia kultury
  Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć mnóstwo interesujących artykułów dotyczących antropologii kulturowej oraz etnologii. Jeśli fascynują cię te właśnie dziedziny, wtedy na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Na serwisie można też publikować własne teksty. Wszystkie artykuły odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz są naprawdę interesujące. Na pewno zaciekawią zarówno studentów, jak i pracowników naukowych, ale też zwykłe osoby, które szukają czegoś do przeczytania dotyczącego etnologii.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0