Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6343
Dom 3431
Firmy wg branży 8578
Internet 4306
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 949
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3126
Zwierzęta i rośliny 324
interhandler- maszyny do transpostu
ID linku 17731
Tytuł interhandler- maszyny do transpostu
Url http://interhandler.pl/
Opis Spółka Interhandler od momentu rozpoczęcia działalności w 1989 roku wprowadziła na polski rynek ponad 7500 maszyn i urządzeń budowlanych dzięki czemu jesteśmy jednym z największych hurtowników w kraju firm Rubble Master i JCB. Wyspecjalizowana kadra pracownicza stale sie rozwija i podnosi swoje kwalifikacje dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą główną działalnością jest rozprowadzanie maszyn i urządzeń budowlanych ale zajmujemy się także maszynami do przewozu i transportu wewnętrznego, maszynami kruszącymi, przesiewaczami oraz sprzedażą części do maszyn i serwisem. Posiadamy 80 profesjonalnie wyposażonych samochodów, co pozwala nam na obsługę techniczną w miejscu pracy maszyny. Naszą misją jest zadowolenie każdego Klienta. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe maszyny budowlane   maszyny do transpostu   maszyny rolnicze   JCB   HARTL   BELL   koparko-ładowarki   Fastrac   nośniki teleskopowe   koparki gąsienicowe
Data Dec 17, 2012
Imię kontaktowe interhandler- Fastrac
Email wyślij email do interhandler- Fastrac
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. KERAMZYT SYSTEM pustaki keramzytowe szczecin
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu zakład produkcyjny KERAMZYT SYSTEM. Siedziba naszego biura mieści się w Szczecinie. Naszą specjalnością jest wytwarzanie materiałów budowlanych z keramzytu, jaki fabrykujemy z czystej gliny. Nie dodajemy żadnych sztucznych dodatków, dzięki czemu nasze produkty są w pełni ekologiczne. Odnajdą Państwo u nas między innymi bloczki ścienne, bloczki fundamentowe, pustaki stropowe i pustaki ścienne. Uzupełnieniem naszej propozycji są także belki stropowe. Istnieje możliwość zakupu keramzytu w luźnej postaci. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą propozycją - prosimy o kontakt. Więcej na witrynie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, stalowe zbiorniki na wodę
  DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, pompy pożarowe, przepompownie ppoż

Specjalizujemy się od wielu lat w dostawie i montażu stalowych zbiorników na wodę przeciwpożarową firmy Avasco. Zbiorniki przeciwpożarowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie Polski oraz spełniają normy polskie i zagraniczne, w tym najbardziej rygorystyczne wytyczne standardu amerykańskiego FM.
Zbiorniki przeciwpożarowe wykonujemy od pojemności ok. 3m3 do ok. 2500m3, według norm VDS, LPCB, NFPA i certyfikatów FM, CEA i CE. Jako jedyni w Polsce wykonujemy stalowe zbiorniki o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne, jak i o nietypowym kształcie np. litery "L". Montujemy je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach budynków, garażach itp.

Ważna informacja:
Zbiorniki przeciwpożarowe nie podlegają wymogowi certyfikacji CNBOP. Zbiorniki przeciwpożarowe mogą być wprowadzane do obrotu i stosowania, jedynie na podstawie certyfikatu zgodności (Dz. U. Nr 55, poz. 362)

Nasze zbiorniki cechuje bardzo duża estetyka wykonania. Jako jedyni na rynku Polskim uszczelniamy nasze zbiorniki masą uszczelniającą Sika FLEX, posiadającą wymagane certyfikaty i świadectwa. Jest to sprawdzona konstrukcja, którą stosuje się w wielu krajach Unii Europejskiej. Zapewnia ona szczelność, co potwierdza kilkuletnia gwarancja jaką dajemy na nasze zbiorniki. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę serwisową, która w czasie trwania gwarancji, wykona wszelkie ewentualne usługi serwisowe. Oferujemy jednocześnie pomoc przy projektowaniu oraz przy odbiorach ostatecznych, łącznie z wykonaniem dokumentacji po wykonawczej.

Ocieplanie wykonujemy wełną mineralną lub styropianem na zewnątrz zbiornika. Ocieplenie jest przykryte blachą trapezową powlekaną w wybranym kolorze. Kolor zbiornika wybierany jest przez inwestora z palety kolorów RAL. Istnieje też możliwość zamieszczenia dowolnej reklamy lub napisu na zbiorniku oraz dostosowanie wyglądu do pobliskiej hali magazynowej.

Z przyjemnością pomożemy również w wykonaniu przepompowni przeciwpożarowych oraz w ich pełnym wyposażeniu w pompy pożarowe diesla, elektryczne, jockey oraz inne urządzenia niezbędne do sprawnego funkcjonowania urządzeń pożarowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że cała instalacja zostanie wykonana solidnie i bezproblemowo przez jedną, solidną firmę. Jakość gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie w branży przeciwpożarowej oraz nasze rekomendacje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dywit.com.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

DYWIT Sp. z o.o.
ul. Jana Kazimierza 1/29
(022) 877-38-18
biuro@dywit.com.pl
www.dywit.com.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Cyklinowanie, Parkiety, Podłogi - Kraków
  Cyklinowanie prakietu w mieście Kraków. Wszelkie prace wykonywane precyzyjnie i na czas. Nie korzystamy z pomocy podwykonawców, dzięki temu masz 100% gwaracji solidnej roboty. 30 letnie doświadzcenie w branży czyni nas świetnymi fachowcami w cyklinowaniu podłóg. Zobacz naszą ofertę na stronie cyklinowaniekraków.pl lub parkietykraków.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Zobacz więcej
  Zakład Usługowo-Produkcyjny Przerobu Drewna Jerzy Krakus - Kostrzyn (blisko Gorzów i Słubice), woj. lubuskie. Specjalizacja to konstrukcje drewniane i architektura ogrodowa. Wiata garażowa oraz wiata samochodowa, altana ogrodowa, carport, domy drewniane, konstrukcja ryglowa, dom mur pruski. Zapoznaj się z ofertą na Carporty, wiaty garażowe, domki drewniane, wiaty samochodowe i altany ogrodowe, prefabrykowana więźba dachowa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Drenaż Bielsko-Biała i usługi wodno kanalizacyjne Bielsko-Biała oraz minikoparka, koparko-ładowarka,
  Firma Dikar zajmuje się wykonaniem drenażu oraz usługami wodno-kanalizacyjnymi i układaniem kostki brukowej (brukarstwo). Dodatkowo Firma zajmuje się takimi pracami jak niwelacja terenu, wykopy pod fundamenty, odśnieżanie. Dikar posiada takie sprzęty jak l/]koparko-ładowarka JCB, Minikoparka kubota oraz wywrotka star 200, dzięki którym prace są starannie i szybciej wykonane. Istnieje możliwość wynajęcia ww. sprzętu wraz z pracownikiem je obsługującym. Siedziba firmy - Bielsko-Biała
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0