Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
interhandler- maszyny do transpostu
ID linku 17731
Tytuł interhandler- maszyny do transpostu
Url http://interhandler.pl/
Opis Spółka Interhandler od momentu rozpoczęcia działalności w 1989 roku wprowadziła na polski rynek ponad 7500 maszyn i urządzeń budowlanych dzięki czemu jesteśmy jednym z największych hurtowników w kraju firm Rubble Master i JCB. Wyspecjalizowana kadra pracownicza stale sie rozwija i podnosi swoje kwalifikacje dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszą główną działalnością jest rozprowadzanie maszyn i urządzeń budowlanych ale zajmujemy się także maszynami do przewozu i transportu wewnętrznego, maszynami kruszącymi, przesiewaczami oraz sprzedażą części do maszyn i serwisem. Posiadamy 80 profesjonalnie wyposażonych samochodów, co pozwala nam na obsługę techniczną w miejscu pracy maszyny. Naszą misją jest zadowolenie każdego Klienta. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe maszyny budowlane   maszyny do transpostu   maszyny rolnicze   JCB   HARTL   BELL   koparko-ładowarki   Fastrac   nośniki teleskopowe   koparki gąsienicowe
Data Dec 17, 2012
Imię kontaktowe interhandler- Fastrac
Email wyślij email do interhandler- Fastrac
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. KORAB utylizacja azbestu
  Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe KORAB z siedzibą w Sopocie przedstawia Państwu swoją ofertę. Jesteśmy firmą, świadczącą specjalistyczne usługi w zakresie wyburzania oraz rozbiórki obiektów budowlanych, wykonanych z różnych surowców technologicznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Za sobą mamy już ogromną liczbę zrealizowanych prac w tym zakresie. Zaufało nam już wiele firm i przedsiębiorców. Zakres naszych usług obejmuje mechaniczne wyburzania obiektów budowlanych, żelbetonowych, betonowych, ceglanych, mechaniczne rozbiórki, prowadzonego w czynnych obiektach, demontaż konstrukcji stalowych, fragmentowanie jej, kruszenie i przerób gruzu budowlanego a także działania demontażowe oraz utylizacja surowców azbestowych. Jesteśmy firmą z nowoczesnym zapleczem sprzętowym, które pozwala na całkowite zamknięcie ciągu technologicznego od wyburzenia po recykling. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Logs Domy z Bali
  Całoroczne domy z naturalnych okrągłych bali o średnicach 30cm - 45cm w technice w pełni odrysowanego bala. Prawdziwie autentyczne, ręcznie budowane domy drewniane z naturalnych masywnych bali, nie wymagają…ce optykania ani docieplania. Na stronie naszej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat budowy i technologii budowania z okrągłych bali, projekty domów z bali oraz wiele innych waznych informacji które pomogą w podjęciu decyzji w sprawie budowy przyszłego domu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. VIESSMANN
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Inside z Poznania. Od 1998 roku funkcjonujemy jako salon firmowy firmy Viessmann. Dostarczamy ekologiczne rozwiązania z branży grzewczej. Zakupią u nas Państwo: kotły gazowe, olejowe, na drewno, kolektory słoneczne, pompy ciepła, podgrzewacze wody, wentylacje mechaniczną, grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe. Nasze usługi Polecamy klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Viessmann. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną ofertę oraz więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Parkiet
  Marco Design posiada sklepy w miastach: Katowice, Warszawa, Gdynia oraz Gdańsk. Korzystna oferta na schody, tarasy drewniane, parkiety podłogowe, panele i podłogi drewniane. Bardzo dobre produkty i parkiety Merbau i Jatoba. Studio podłóg - tkaniny dekoracyjne, ogrzewanie podłogowe, deska, karnisze, firany, wykładziny obiektowe, lampy, panele laminowane oraz płytki ceramiczne - ceramika Bardelli. Wybierz nas teraz bo oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Skorzystaj z oferty na podłogi drewniane, deski podłogowe, panele drewniane i parkiet Gdynia, Katowice, Gdańsk a także Warszawa. Kliknij w link i zobacz więcej - sprawdź nas teraz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Roboty ziemne Białystok
  Serwis miniwykopy.pl to miejsce, w jakim możesz zamówić wszelkie prace związane z robotami ziemnymi i pracą koparką. Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się minikoparki JCB, kompresory, krety, zagęszczarki, lawety i młoty pneumatyczne. Przeprowadzamy technologie prac ziemnych sposobem zmechanizowanym różnymi maszynami w zależności od wariantu budowli, ich wielkiści, warunków lokalnych i czasu wykonania. Oferujemy wykopy szerokoprzestrzenne: fundamenty pod obiekty budowlane, oczka wodne, zbiorniki, kanały, rowy oraz przewóz materiałów sypkich. Wykopy wąskoprzestrzenne: przyłącza, sieci, drenaże, ogrodzenia. Techniki bezwykopowe: pneumatyczne drążenie otworów pod drogami, zaciąganie rur PE, wbijanie rur stalowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia! Prowadzimy i .
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0