Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
J.S. Hamilton badania paliw
ID linku 17839
Tytuł J.S. Hamilton badania paliw
Url http://hamilton.com.pl/
Opis Z pomocą firmy J.S. Hamilton Poland Ltd, zdołacie Państwo przeprowadzić wszelakie badania bezpieczeństwa i jakości przed dopuszczeniem Państwa produktu do obrotu oraz cykliczne badania kontrolne. Jesteśmy niezależną firmą świadczącą usługi dla branż: spożywczej, chemicznej i petrochemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, opakowaniowej oraz środowiskowej. Staramy się, aby oferta świadczonych usług była w pełni przystosowana do Państwa potrzeb oraz zawierała jak najszerszy zakres wykonywanych analiz oraz usług inspekcyjnych. W związku z tym systematycznie rozszerzamy naszą ofertę kierowaną do poszczególnych branż. Oprócz tego prowadzimy usługi outsourcingowe minimalizujące koszty prowadzenia przez firmy własnych laboratoriów. Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników oraz szeroki zakres usług. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe laboratorium   badania żywności   badania GMO   badania alergenów   badania pestycydów   kontrola towarów   migracja   monitoring kontrolny   badania paliw   ocena bezpieczeństwa
Data Dec 27, 2012
Imię kontaktowe Hamilton
Email wyślij email do Hamilton
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. DELPHIA YACHTS jachty motorowe
  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DELPHIA YACHTS, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jesteśmy liderem na rynku polskim w dziedzinie projektowania jak i produkcji jachtów spacerowych oraz żaglowych. Oferujemy Państwu łodzie od 7 do 15 metrów przeznaczone zarówno do rodzinnych komfortowych rejsów jak również szalonych wypraw dookoła świata. Zakład montażowy i produkcyjny firmy znajduje się w Olecku, tutaj też umiejscowiona jest nasza stolarnia, gdzie produkujemy meble i elementy drewniane stanowiące wyposażenie łodzi i jachtów motorowych. Szczegóły oferty na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. malowanie proszkowe Zakład Powłok Ochronnych Albert Kopaczewski
  Zajmujemy się nakładaniem powłok ochronno dekoracyjnych metodą malowania proszkowego elektrostatycznego oraz metodą hydrodynamiczną dla farb ciekłych. Od początku działalności firmy zwracaliśmy szczególną uwagę na stosowanie urządzeń oraz technologii firm wiodących na rynku. Nasza firma pozostaje pod stałym nadzorem laboratoriów oraz zewnętrznych firm nadzorujących nasze procesy technologiczne.
Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy nowoczesny park maszynowy oraz sprawdzone technologie, tak procesu przygotowania powierzchni, jak i samego procesu aplikacji farby proszkowej oraz polimeryzacji. Wszystkie detale kontrolowane są pod względem estetyki wykonania jak i podstawowych parametrów technicznych – grubość, przyczepność. Na życzenie klienta wystawiamy świadectwa jakości, które archiwizujemy 5 lat.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. BETA Pasy do cykliniarek Kraków
  Przedsiębiorstwo Beta z Krakowa specjalizuje się w wytwórstwie materiałów ściernych. Świetnie wyposażone zaplecze techniczne jak i wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Oferta firmy zawiera głównie pasy bezkońcowe, krążki ścierne, rolki papieru i płótna, pasy do cykliniarek jak i szereg innych materiałów. Artykuły te mogą być stosowane przy obróbce różnego typu surowców, w tym drewna, metali nierdzewnych, tworzyw sztucznych, stali czy też szkła. Każdy Klient może liczyć na miłą obsługę jak i fachowe doradztwo. Na stronie internetowej odnajdą Państwo więcej informacji o wyrobach firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Denali Pro - ścianka wspinaczkowa
  Oferta naszej firmy obejmuje wynajem ścianki wspinaczkowej. Zapewniamy możliwość skorzystania z profesjonalnego, mobilnej ścianki wspinaczkowej, która posiada 8 metrów wysokości i zapewnia doskonałą zabawę. Naszym klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, dzięki posiadaniu zespołu młodych ludzi, którzy obsługują ściankę a jednocześnie sami są doskonałymi wspinaczami. Naszą ściankę jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce. Ścianka może być świetnym urozmaiceniem różnego rodzaju imprez, eventów, targów, obozów sportowych i dziecięcych, festynów. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszą firmą!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Zwalczanie komarów
  Nasza firma, proponuje czytelnikom profesjonalną usługę odkomarzania. Gwarantujemy sumienne wykonanie, współdziałamy tak samo z konsumentami indywidualnymi jak też z firmami. Zapewniamy zredukowanie liczby owadów aż o 89%. Odkomarzanie jest przebiegiem całkowicie bezpiecznym dla zwierząt i ludzi. Wykorzystujemy preparaty jak również urządzenia wysokiej kategorii, a mimo to, zapewniamy atrakcyjne ceny. Dla regularnych klientów, jak też przy dużych pracach proponujemy znaczące przeceny. Zwalczanie komarów to najpewniejszy sposób na pozbycie się kłopotu kąsania przez owady latające.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0