Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
ID linku 17864
Tytuł Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
Url http://www.mikrotest.pl
Opis MIKROTEST - wzorcowanie, serwis, naprawa i modernizacja przyrządów pomiarowych, szkolenia w zakresie metrologii, pomiarów oraz wymagań normy ISO 17025. Wsparcie w opracowaniu dokumentacji i wdrożeniu systemu zarządzania zgodnie z ISO 17025 oraz audity wewnętrzne. Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym firm. Realizacja specjalistycznego oprogramowania metrologicznego i specjalnych przyrządów pomiarowych. Kalibracja mikroskopów – uniwersalnych, warsztatowych i obserwacyjnych oraz wideomikroskopów, projektorów profilowych pionowych i poziomych, płyt pomiarowych, wysokościomierzy elektronicznych i suwmiarkowych, długościomierzy pionowych i poziomych, przyrządów do pomiarów narzędzi skrawających, czujników zegarowych, cyfrowych i optycznych, sit laboratoryjnych, mikrometrów, suwmiarek, maszyn pomiarowych 2D, kątowników, kątomierzy, lup pomiarowych z podziałką liniową i kątową, średnicówek, grubościomierzy, głowic mikrometrycznych, głębokościomierzy, liniałów krawędziowych i powierzchniowych, pierścieni, poziomic, przymiarów kreskowych sztywnych i zwijanych, wzorców kreskowych szklanych, płytek interferencyjnych, macek do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, wałeczków, płytek wzorcowych, grindometrów, sprawdzianów tłoczkowych, wzorców kontrolnych oraz mierników grubości lakieru. Wzorcowanie (kalibracja) wykonywane jest w Laboratorium Wzorcującym MIKROTEST, jak i u Klienta w miejscu użytkowania przyrządów. Dokumentem potwierdzającym wykonanie wzorcowania jest Świadectwo Wzorcowania, które zawiera wyniki wzorcowania wraz z podaną niepewnością pomiaru.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wzorcowanie   sprawdzanie   kalibracja   legalizacja   przyrząd   pomiarowy   narzędzia   akredytacja   pca   laboratorium   serwis   naprawa   wymiana   części   regeneracja   regulacja   modernizacja   usługi   specjalny   walidacja   świadectwo   certyfikat   szacowanie   ni
Data Dec 27, 2012
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MEVA POL wózki platformowe
  Meva-Pol to znajdująca się w Świdicy firma, która od 1999 roku specjalizuje się w produkcji pojemników na odpady. By sprostać wzrastającym wymaganiom Klientów, firma regularnie rozszerza swoją propozycję. Aktualnie w jej propozycji znajdą Państwo dodatkowo technikę manipulacyjną, magazynowania bądź wyposażenie warsztatów. Zapewnia także specjalistyczny sprzęt przeznaczony do gospodarki płynami. Asortyment ten mogą Państwo nabyć w niezwykle niskich cenach. Do tego, przy wybranych towarach, firma zapewnia transport jak i montaż. Więcej informacji jak i pełen katalog wyrobów firmy dostępny jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Pisanie prac dyplomowych
  E-konsultacje oferuje pisanie prac dyplomowych i licencjackich oraz pisanie prac magisterskich, zaliczeniowych i innych opracowań. Profesjonalne pisanie prac licencjackich które mogą być póżniej wzorem do napisania własnej pracy. Zapraszamy - pisanie prac magisterskich. Zapraszamy - pisanie prac dyplomowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Firma Rekrutacyjna NobleYou
  Poszukujesz wysokiej klasy specjalistów do pracy, ale nikogo nie możesz znaleźć? Doskonale to rozumiemy i wiemy jak ten problem rozwiązać! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszą specjalnością jest rekrutacja pracowników w systemie search and selection. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Balustrady Ełk - bajeczneschody.pl
  Zajmujemy się produkcją nowoczesnych schodów drewnianych. Proponujemy naszym klientom schody drewniane na beton oraz schody podwieszane. Proponujemy także szeroki wybór balustrad i okuć. Stale rozszerzamy obszar naszego działania oraz rozwijamy firmę, korzystając z najnowszych technologii i zgranego zespołu fachowców. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Detektywi - detektyw Koszalin,wykrywacz kłamstw,wywiad gospodarczy
  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).Działamy na terenie miast Koszalin,Słupsk,Szczecin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0