Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
ID linku 17864
Tytuł Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
Url http://www.mikrotest.pl
Opis MIKROTEST - wzorcowanie, serwis, naprawa i modernizacja przyrządów pomiarowych, szkolenia w zakresie metrologii, pomiarów oraz wymagań normy ISO 17025. Wsparcie w opracowaniu dokumentacji i wdrożeniu systemu zarządzania zgodnie z ISO 17025 oraz audity wewnętrzne. Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym firm. Realizacja specjalistycznego oprogramowania metrologicznego i specjalnych przyrządów pomiarowych. Kalibracja mikroskopów – uniwersalnych, warsztatowych i obserwacyjnych oraz wideomikroskopów, projektorów profilowych pionowych i poziomych, płyt pomiarowych, wysokościomierzy elektronicznych i suwmiarkowych, długościomierzy pionowych i poziomych, przyrządów do pomiarów narzędzi skrawających, czujników zegarowych, cyfrowych i optycznych, sit laboratoryjnych, mikrometrów, suwmiarek, maszyn pomiarowych 2D, kątowników, kątomierzy, lup pomiarowych z podziałką liniową i kątową, średnicówek, grubościomierzy, głowic mikrometrycznych, głębokościomierzy, liniałów krawędziowych i powierzchniowych, pierścieni, poziomic, przymiarów kreskowych sztywnych i zwijanych, wzorców kreskowych szklanych, płytek interferencyjnych, macek do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, wałeczków, płytek wzorcowych, grindometrów, sprawdzianów tłoczkowych, wzorców kontrolnych oraz mierników grubości lakieru. Wzorcowanie (kalibracja) wykonywane jest w Laboratorium Wzorcującym MIKROTEST, jak i u Klienta w miejscu użytkowania przyrządów. Dokumentem potwierdzającym wykonanie wzorcowania jest Świadectwo Wzorcowania, które zawiera wyniki wzorcowania wraz z podaną niepewnością pomiaru.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wzorcowanie   sprawdzanie   kalibracja   legalizacja   przyrząd   pomiarowy   narzędzia   akredytacja   pca   laboratorium   serwis   naprawa   wymiana   części   regeneracja   regulacja   modernizacja   usługi   specjalny   walidacja   świadectwo   certyfikat   szacowanie   ni
Data Dec 27, 2012
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Filmowanie imprez i eventów Małopolska - Kapitan Kamera
  Jeżeli potrzebny jest Ci kamerzysta na ślub i wesele to bardzo dobrze trafiłeś. Dysponujemy bardzo zaawansowanym sprzętem, który zapewnia, że każdy będzie zadowolony z usług jakie realizujemy. Nasza oferta obejmuje filmowanie imprez i eventów, filmowanie dla firm, oraz filmowanie uroczystości różnego rodzaju. Usługi w naszej ofercie standardowo obejmują 3 pakiety jednaj jesteśmy w stanie zmienić zakres naszych prac w zależności od potrzeb konkretnego klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KRAWGORS Napy koszulowe
  W Ksawerowie mieści się siedziba spółki Krawgros, uznanego dystrybutora wyrobów dla przemysłu krawieckiego, z wieloletnim stażem w branży. Specjalizuje się ona w dostarczaniu galanterii metalowej jak i artykułów przeznaczonych do jej aplikacji. Firma proponuje szeroki wachlarz zatrzasków, guzików, ćwieków, nitów, oczek, karabińczyków czy też wielu innych wyrobów. Mogą tu Państwo zamówić też elementy galanterii z umieszczonym na nim logo swojej firmy. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, firma może zaoferować Państwu wysokiej jakości wyroby w niezwykle niskich cenach. Pełna oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo dostępna jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GOST- R w Rosji Certyfikacja dobrowolna w Rosji
  GOST-R. Certyfikacja w Rosji. Rozmawiamy po polsku. Normy i standardy GOST-R w Rosji. Solidnie i tanio. Certyfikat uzyskasz w ciągu 10 dni. Wystawiamy rosyjskie certyfikaty bez wyjazdu eksperta. Świadectwa sanitarno higieniczne z terminem ważności 5 lat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. PERFECT BŁYSK IZABELA SABANTY ŁÓDŹ
  Czyste biuro, uporządkowane powierzchnie magazynowe, profesjonalnie zamontowane reklamy to wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Aby utrzymać schludność oraz zająć się prowadzeniem prywatnego interesu, warto zaufać sprawdzonej firmie, jaka czyszczeniem i usługami porządkowymi zajmuje się od wielu lat. Taką firmą, legitymującą się doświadczeniem i wiedzą pozostaje perfectBŁYSK z Łodzi. Podstawą naszej działalności jest ciągle powiększający się obszar usług. Zajmujemy się czyszczeniem wszelkiego rodzaju powierzchni oraz pomieszczeń. Ponadto zajmujemy się sprzedażą produktów takich firm jak CWS i Merida. zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GESSEL kancelaria prawna w warszawie
  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję kancelarii prawniczej Gessel. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednak obsługujemy Klientów z całego województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w prawie papierów wartościowych, prawie spółek, prawie handlowym, prawie konkurencji, prawie pracy, prawie farmaceutycznym i innych dziedzinach prawa. Nasza kancelaria odegrała znaczącą rolę w transformacji polskiej gospodarki i wprowadzaniu inwestorów zagranicznych do Polski. Nasza pełna propozycjamieści się na sronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0