Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
ID linku 17864
Tytuł Wzorcowanie i naprawa przyrządów. Nadzór nad wyposażeniem, szkolenia z ISO 17025 i metrologii. Pomia
Url http://www.mikrotest.pl
Opis MIKROTEST - wzorcowanie, serwis, naprawa i modernizacja przyrządów pomiarowych, szkolenia w zakresie metrologii, pomiarów oraz wymagań normy ISO 17025. Wsparcie w opracowaniu dokumentacji i wdrożeniu systemu zarządzania zgodnie z ISO 17025 oraz audity wewnętrzne. Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym firm. Realizacja specjalistycznego oprogramowania metrologicznego i specjalnych przyrządów pomiarowych. Kalibracja mikroskopów – uniwersalnych, warsztatowych i obserwacyjnych oraz wideomikroskopów, projektorów profilowych pionowych i poziomych, płyt pomiarowych, wysokościomierzy elektronicznych i suwmiarkowych, długościomierzy pionowych i poziomych, przyrządów do pomiarów narzędzi skrawających, czujników zegarowych, cyfrowych i optycznych, sit laboratoryjnych, mikrometrów, suwmiarek, maszyn pomiarowych 2D, kątowników, kątomierzy, lup pomiarowych z podziałką liniową i kątową, średnicówek, grubościomierzy, głowic mikrometrycznych, głębokościomierzy, liniałów krawędziowych i powierzchniowych, pierścieni, poziomic, przymiarów kreskowych sztywnych i zwijanych, wzorców kreskowych szklanych, płytek interferencyjnych, macek do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, wałeczków, płytek wzorcowych, grindometrów, sprawdzianów tłoczkowych, wzorców kontrolnych oraz mierników grubości lakieru. Wzorcowanie (kalibracja) wykonywane jest w Laboratorium Wzorcującym MIKROTEST, jak i u Klienta w miejscu użytkowania przyrządów. Dokumentem potwierdzającym wykonanie wzorcowania jest Świadectwo Wzorcowania, które zawiera wyniki wzorcowania wraz z podaną niepewnością pomiaru.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wzorcowanie   sprawdzanie   kalibracja   legalizacja   przyrząd   pomiarowy   narzędzia   akredytacja   pca   laboratorium   serwis   naprawa   wymiana   części   regeneracja   regulacja   modernizacja   usługi   specjalny   walidacja   świadectwo   certyfikat   szacowanie   ni
Data Dec 27, 2012
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. DIAMPOL montaż wykładzin PCV Żukowo
  Siedziba firmy Diampol znajduje się w Żukowie w województwie pomorskim. Jesteśmy funkcjonującym do 1998 roku przedsiębiorstwem posiadającym niezbędne certyfikaty oraz liczne referencje. Specjalizujemy się w montażu wykładzin obiektowych. W naszej ofercie można znaleźć wykładziny dywanowe, płytki dywanowe, wykładziny PCV, panele laminowane, wykładziny ścienne PCV, schody z PCV oraz wykładziny sportowe. Profesjonalne montujemy i układamy wykładziny, wykonujemy wylewki samopoziomujące jak również naprawiamy słabo wykonany beton. Nasze materiały są bezpieczne i posiadają wymagane atesty. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Czyszczenie elewacji - cleanline.pl
  Zastanawiasz się, jak przywrócić dawną świetność elewacji dachowej? A może poszukujesz usług sprzątających, takich jak mycie kostki brukowej? Nasza firma to profesjonalne sprzątanie powierzchni znajdujących się w przestrzeni zewnętrznej. Niestraszne nam są również prace na dużych wysokościach, w których posiadamy szerokie doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. FORD SŁAWEK naprawa ford łaziska górne
  Prezentujemy Państwu firmę Ford Sławek z siedzibą w Katowicach. Od 2004 roku jesteśmy nieautoryzowanym - niezależnym serwisem na Śląsku aut marki Ford. Oferujemy: holowanie 24H, nowe części oryginalne czy też zamienniki, montaż instalacji gazowej, geometrię kół 3D, pełny serwis klimatyzacji, przeglądy, samochód zastępczy, czyszczenie układów, diagnostykę komputerową oraz wiele innych. Każdy klient otrzymuje gwarancję oraz książeczkę serwisową, jaka uprawnia do korzystania z promocji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna propozycja i więcej informacji o usługach przedsiębiorstwa Ford Sławek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. prasy
  Firma Roczniak posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów gospodarki odpadami. Po pierwsze, oferta firmy dotyczy indywidualną obsługę, doradztwo techniczne, pomoc w instalacji, diagnostyce i odpowiedniej eksploatacji urządzeń służących do selekcji czy utylizacji odpadów. Po drugie, działalność firmy to przede wszystkim produkcji i wykonawstwo różnego rodzaju urządzeń jak między innymi przenośniki taśmowe, prasy do odpadów, kontenery zgniatające, rozdrabniacze, dziurkarki, belownice, kruszarki do szkła, pojemniki oraz kontenery.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. windykacja w niemczech
  Powierz swoje wierzytelności najlepszym!
Kancelaria Finansowa Tenet specjalizuje się w windykacji od dłużników z obszaru Unii Europejskiej. Nasze główne atuty to doświadczenie i szybkość działania. Doskonale wiemy, jak ważnym czynnikiem w odzyskiwaniu należności jest czas. W toku 17 lat prowadzenia działalności nawiązaliśmy owocną współpracę z najlepszymi kancelariami i firmami w Europie. Prowadzimy postępowanie polubowne, a także reprezentujemy naszych klientów przed sądami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0