Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Kopalnia piaskowca kamień elewacyjny kominki piaskowiec pawlik
ID linku 1790
Tytuł Kopalnia piaskowca kamień elewacyjny kominki piaskowiec pawlik
Url http://www.piaskowce.com
Opis www.piaskowce.com – firma rodzinna powstała w 2001 roku. Firma zajmuje się wydobyciem i obróbka kamienia naturalnego dla potrzeb budownictwa. Wydobycie prowadzimy z miejscowości Grabowie w odległości 30 km od Radomska. Piaskowiec wydobywamy ze złóż: ”Grabowie”, „Chełmska Góra”,„ Chełmska Góra II”,„ Chełmska Góra III”. Obróbkę prowadzimy w zakładzie zlokalizowanym przy kopalniach. W swej ofercie posiadamy: obudowy kominkowe, gzymsy frezowane, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy, płyty fasadowe, elementy kominkowe Więcej inforamacji na stronie internetowej http://www.piaskowce.com . Polska kopalnia kamienia naturalnego.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kominki   kamien   kamieniarstwo   piaskowiec   wyroby z kameinia   kamien ogrodowy   kamien naturalny   kamien   obudowy kominkowe
Data Jun 15, 2009
Imię kontaktowe Tom
Email wyślij email do Tom
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. JACK-SERVICE zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy JACK-SERWIS, której siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się instalacją zabezpieczeń ognioochronnych, zabezpieczaniem przed działaniem ognia konstrukcji stalowych i żelbetowych jak również uszczelnianiem stref ogniowych, kanałów oddymiania czy kanałów kablowych. Można nam także zlecić zabezpieczenie antykorozyjne i naprawę konstrukcji żelbetowych i stalowych. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie i wdrażamy je w naszej pracy. Gwarantujemy profesjonalizm, szybkie działanie oraz atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Tralbet - kolumny architektoniczne
  Jesteśmy zakładem wyrobów betonowych znajdującym się w województwie podkarpackim. nasze doświadczenie jest wieloletnie i sięga 1989 roku. W naszej ofercie znajdują się takie towary jak kolumny, tralki, płyty betonowe i wiele więcej. O jakości naszych produktów świadczy fakt, że zostały one wyróżnione na Krakowskich Targach Budownictwa. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych produktów spełni wasze oczekiwania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. MALORZ domki drewniane śląskie
  Kontynuujemy tradycje rodzinne oraz wielopokoleniowe dziedzictwo rodziny Chowańców. Proponujemy Państwu tradycyjną góralską ciesielkę i stolarstwo, a codziennie stawiamy na rzetelność i solidność w naszych projektach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z firmą „Malorz”. Siedzibą naszej firmy jest Bukowina Tatrzańska, a zakład produkcyjny i biuro obsługi klientów znajdują się z Trzyciążu. Więcej informacji na temat oferty naszej firmy oraz pełne dane kontaktowe odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. F.H.U. Metalowiec Jelenia Góra; Świat łazienek, płytek ceramicznych i technik grzewczych.
  F.H.U. Metalowiec Jelenia Góra; Świat łazienek, płytek ceramicznych i technik grzewczych. Łazienki, płytki ceramiczne, ogrzewanie. Zapraszamy do współpracy firmy jak i klientów indywidualnych !!!
Działamy na rynku od roku 1999 roku , to już ponad 10 lat !!!
Oferujemy produkty związane z instalacjami sanitarnymi oraz grzewczymi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Certyfikaty energetyczne Wrocław
  Wykonujemy tanio świadectwa charakterystyki energetycznej czyli tzw. certyfikaty energetyczne, które zgodnie z prawem budowlanym są niezbędne m.in. do uzyskania pozwolenia na użytkowanie, do zawiadomienia o zakończeniu budowy, a także są potrzebne przy sprzedaży i wynajmie mieszkania / domu. Działamy na obszarze miast i gmin i powiatów: Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny, Oborniki Śląskie, Trzebnica, Wińsko, Ścinawa, Lubin oraz Legnica.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0