Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
STEINDEL budowa domów,
ID linku 18197
Tytuł STEINDEL budowa domów,
Url http://steindeldom.pl/
Opis Steindel to przedsiębiorstwo budowlane specjalizujące się w budowie wysokiej jakości budynków mieszkalnych. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, zabudów szeregowych oraz osiedli mieszkaniowych. Firma powstałą 15 lat temu i od samego początku specjalną wagę przywiązywała do dbałości o jakość wykonania. Steindel obejmuje całościową opieką realizowaną inwestycję załatwiając także sprawy formalne takie jak uzyskanie zezwolenia na budowę, odbiór budynku czy też nadzór budowlany. To właśnie dzięki kompleksowej obsłudze, dbałości o każdy szczegół i profesjonalizmowi angażowanych fachowców firma zdobyła uznanie wśród swoich klientów. Wsłuchując się w potrzeby klienta Steindel nauczył się przyśpieszać czas realizowania prac oraz minimalizować ich koszty. Więcej informacji znajduje się na stronie.
Kategoria Dom
Słowa kluczowe firma budowlana   usługi budowlane   nadzór budowlany   budowa domów   budownictwo  
Data Jan 10, 2013
Imię kontaktowe m
Email wyślij email do m
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom
1. Automatyka domowa
  Możemy wprowadzić do Państwa nieruchomości, także komercyjnej inteligentne, zintegrowane rozwiązania. Główne korzyści z naszej oferty to podniesienie bezpieczeństwa obiektu i minimalizacja kosztów zużycia podstawowych mediów. Całym budynkiem, dzięki nam sterujecie Państwo z jednego panelu, chociażby z poziomu przeglądarki internetowej. Nasz showroom udowodni nieograniczony potencjał oferty.
Kategoria:   Dom


2. FHU naprawa instalacji gazowych
  Instalacje gazowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie, wykorzystywane są nie tylko wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na energię jest niewielkie - np. w domu, lecz również tam gdzie pobór mocy jest duży np. w budownictwie, gospodarstwach rolnych, przemyśle czy usługach. Projektowaniem instalacji, montażem, ale dodatkowo kierowaniem pracami, czy monitorowaniem ich zajmuje się Firma Usługowo-Handlowa Krzysztofa Pytlewskiego. Firma posiada swoją siedzibę w Krakowie, niemniej jednak prac podejmuje się na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego. Funkcjonują od 1991 roku, mają w swojej specjalizacji różnorodne doświadczenie i wiedzę zarówno merytoryczną, jak i prawną. Wiedzą, że każdy montaż powinno zacząć się od wyrobienia stosownej dokumentacji, a za zamknięte uznaje się je dopiero, kiedy zostaną formalnie odebrane przez Urząd Dozoru Technicznego. Podejmują współpracę zarówno z klientami pojedynczymi, podmiotami gospodarczymi, jak i instytucjami. Szczegóły ich oferty znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom


3. www.rajskaosada.pl
  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy EKO-DOM, która swoją siedzibę ma w Górze Kalwarii w województwie mazowieckim. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę domów w Kątach w Chojnowskim Parku Krajobrazowym oraz zlokalizowanych w okolicach Piaseczna. Oferujemy także kompleksową realizację projektów i współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość jak również fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:   Dom


4. Bramy garażowe
  Z. Bednarczyk Sp. j. - Beditom jako producent oferuje bramy garażowe, bramy segmentowe i przemysłowe. Siedziba to Gdynia, blisko Gdańsk. Produkcja i sprzedaż - bramy segmentowe, drzwi zewnętrzne. Bramy przemysłowe, wjazdowe, segmentowe, systemy przeładunkowe, bramy garażowe. Także napędy i wysokiej jakości automatyka bram.
Kategoria:   Dom


5. Prąd dla domu - Enerad.pl
  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porównać ceny prądu i zmienić sprzedawcę. W serwisie Enerad.pl przygotowaliśmy wygodną porównywarkę cen energii elektrycznej. Proponujemy narzędzie specjalnie dla gospodarstw domowych oraz dla przedsiębiorców. Aby porównać koszty energii, wystarczy podać kod pocztowy swojej miejscowości, odnaleźć informację o miesięcznym zużyciu prądu i postępować zgodnie ze wskazówkami systemu. System przeanalizuje dane i przedstawi listę sprzedawców prądu w regionie, szacowane roczne koszty energii oraz proponowane taryfy.
Kategoria:   Dom

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0