Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Doradcy finansowi
ID linku 1834
Tytuł Doradcy finansowi
Url http://www.realfinance.pl
Opis Doradcy finansowi współpracujący z personelem RealFinance to grupa kompetentnych i gotowych do wszczęcia działania osób. Każdorazowa współpraca z klientem zaczyna się od wykonania dokładnej analizy finansowej oraz planu finansowego, stworzonego na jej podstawie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe doradcy finansowi
Data Jun 18, 2009
Imię kontaktowe kalina
Email wyślij email do kalina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. SIGMA Ewidencja ryczałtowców warszawa
  Biuro rachunkowe Sigma założyliśmy z myślą o tym, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług księgowych. Mamy bogate, 25-letnie doświadczenie w branży. Decydując się na usługi naszej firmy mają Państwo zagwarantowaną rzetelną i kompleksową obsługę księgową swojego biznesu. Zajmiemy się w szczególności prowadzeniem ksiąg handlowych, przygotowywaniem zestawień, kontrolą bieżącego stanu finansoweg, kadrowo-płacową czy ewidencją ryczałtową. Będziemy też reprezentować Państwa firmę przez urzędami. Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę każdego zlecenia. Na stronie internetowej odszukają Państwo szczegóły naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. WĘGLO SMYK drewno kominkowe śląsk
  Węglo Smyk Sp. z o.o., należy do nielicznych firm z całkowicie polskim funduszem, którenależą do hurtowników węgla kamiennego na terenie Polski. W ofercie naszej firmy znajduje się wysokiej jakości węgiel kamienny, który jest przeznas sortowany. Aktualniemamy węgiel w typie kostka, orzech I, orzech II, groszek i floty, miały i muły. Dzięki znacznej różnorodności węgla, którymamy w swojej ofercie, każdynasz klientmożewybraćproduktwłaściwy dla siebie. Węgiel kamienny sprzedawanypoprzez naszą firmępochodzi z kopalni Kompanii. Nasz węgiel wyznacza się wysoką kalorycznością. Zapraszamy na witrynę po szczegółypropozycji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. intrastat24.pl intrastat
  Intrastat24 jest marką AWM Business Promotion. Firma ta powstała z myślą, aby pomagać przedsiębiorstwom specjalizującym się w handlu towarami na terenie Unii Europejskiej. Oferuje ona bowiem swoją pomoc przy obsłudze deklaracji Intrastat. Po otrzymaniu upoważnienia od Klienta, specjaliści firmy zajmą się przygotowaniem zgłoszenia oraz wypełnieniem wniosku, a następnie jego rejestracją w Izbie Celnej. Pomogą oni także przy zgłoszeniu zaległych deklaracji, jak również obsługę przy wezwaniach upominawczych. Każde powierzone firmie zlecenie obsługiwane jest rzetelnie oraz dokładnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie umieszczone są szczegóły oferty firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Air Drone
  Jednym z najpopularniejszych gadżetów są obecnie drony. Co jest ciekawe to fakt, że nie powinny być uznawane jako gadżet, bo można je wykorzystywać do wielu celów. Doskonale sprawdzają się na imprezach i jako monitoring. Jesteśmy firmą, która oferuje filmowanie z góry, więc jeśli planujesz wesele, event, imprezę czy chcesz po prostu zabezpieczyć swoją firmę, to zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Prawo jazdy Gdańsk
  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat;b;. Gwarantujemy profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto ; jak na egzaminie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0